GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Genelleme yaptın. "Herkes Hayvan gibi davransın o zaman" dedin.

Bunlar çok ince nüanslar. Dedin veya demedin. Sonuçta o kelimeyi kullandın. hiç hoş bir kelime değil neticede. Onur o kelimeyi kullandığı için 1 ay yasaklandı.

Bir kerede hatanızı kabul edin be kardeşim(!)

Sıkıntın varsa üstte ünlem işareti var, basarsın ona sebebiyle birlikte raporlarsın.

Benim bu forumda yönetici veya normal üye olarak devam etmem bana birşey kazandırmaz.

Genelleme yaptın. "Herkes Hayvan gibi davransın o zaman" dedin.

Bunlar çok ince nüanslar. Dedin veya demedin. Sonuçta o kelimeyi kullandın. hiç hoş bir kelime değil neticede. Onur o kelimeyi kullandığı için 1 ay yasaklandı.

Bir kerede hatanızı kabul edin be kardeşim(!)

Muhammet hayvan gibisin olum ya.

Herkes hayvan gibi davransın o zaman.

Şu iki kelimede dünya kadar fark var. Sizde görüyorsunuz ama olayınız bize bişey giydirmek. Kime farklı davranmışız ? İsim verin özel mesaj ile..

Muhammet özür dilerim örnek amaçlı kullandım alınma :D

Şu iki kelimede dünya kadar fark var. Sizde görüyorsunuz ama olayınız bize bişey giydirmek. Kime farklı davranmışız ? İsim verin özel mesaj ile..

Diyorum ya :D Onur'unkinde de ırkçılık yokmuş tamamen mecazi anlamda kullanmış

Hayvan gibi kelimenin kullanışının ırkçılıkla ilgili olduğunu ispat et bende sana haklı ceza verdin diyeyim.O fizikteki adamlara o kelime kullanılır servetede ayıboğan deniliyor o zaman ırkçı kendi taraftarlarımız.. :)

Aynı zamanda o kelimeyi luganoyada kullandım ve lugone beyaz. :) çok açık ırkçılık yapmadığım.Hukukta haksız hapis yattığın anlaşılırsa maddi manevi dava açabilirsin.Madem adaletli forum meriç babacanında bir ay forumdan uzaklaştırmasını ve yetkilerinin alınmasını istiyorum. :)

Farketmez..

Aksi ola bile(ki kesinlikle değil)

Yanlış verilmiş bir karar var.

Bu şunu gösterir ya keyfi ceza veriyorsun(ki en mantıklısı bu) yada ceza verilcek kuralları ayırt edemiyorsun.Orda o ifadeye hiç kimse süresiz ban vermez.

Hadi seni geçtim böyle çoğu kez haksız ceza yemiş üyeler var.Ki bunların çoğu bu forumdaki önemli kişiler.

Sana göre yanlış bize göre doğru.Zaten ceza kararları yönetimde oylanarak veriliyor..

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...eriniz_-onerileriniz-ve-sikayetleriniz-8.html

Bu sayfada cezaların biraz keyfi olduğuna dair bir örnek var..Ama öneriler, şikayetler kısmına yazarsanız elbet değerlendiriliyor ya da en azından daha iyisi yapılmaya çalışılıyor bence bu forumda.Bu arada Meriç Babacan ceza konusunda biraz diğer modlara göre daha sert.Artık ceza vermiyorum diyor:) Herkes hata yapabilir ama ben genelde forumun iyi yönetildiğini düşünüyorum.Saygılar..

Hayvan kelimesini kullanıp genelleme yapan adamdan ne edebiyatı bekleyeceksin...

Gerçekten iyi yapıyorsun iyi, boşver:)

İşitselim ben, geriliyorum..

Türkiyede bazı şeyleri açıklamak için haberlerde hep derler "Bir yerlerden düğmeye basıldı" diye. Şu düğmeye biri bassa artık. Bulunsa yırtıcaz hepimiz..

Ikide bir acma sapan cezalar verilmesini gectim durduk yere irkci demek de cok yanlis olmus be Meric. Hic oyle bir ifade yok orda bana gore.

Hayvan gibi kelimenin kullanışının ırkçılıkla ilgili olduğunu ispat et bende sana haklı ceza verdin diyeyim.O fizikteki adamlara o kelime kullanılır Servetede ayıboğan deniliyor o zaman ırkçı kendi taraftarlarımız.. :)

Bakın arkadaşlar, değerli kardeşlerim , sevgili renkdaşlarım.

İspat edemem. İspat edilecek birşey değil. Taraftarın ne dediğini , ne kullandığını bilemem. Servet'in de Ayıboğan kelimesine başta biraz bozulduğunu biliyorsunuz. E bir İngiliz sitesinde Ayı resmi kondu diye , ortalığı ayağa kaldırdılar.

Ben Onur'a ırkçı demiyorum. Irkçı olduğunu düşünsek yönetimden karar çıkarır, ihraç ederdik. 1 ay olduğuna göre bizde bi artısı olduğu içindir. Hayvan gibi kelimesi , hele hele bir siyahi futbolcuya denmesi yanlış.

Ikide bir acma sapan cezalar verilmesini gectim durduk yere irkci demek de cok yanlis olmus be Meric. Hic oyle bir ifade yok orda bana gore.

Hayri başghan, Onur'a ırkçı demiyorum. Kullandığı ifade yanlış bir siyahi oyuncuya kullanması daha da yanlış. Irkçı olduğunu düşünsek atardık toptan.

Anlatabildim mi ?

Mesela fizik olarak kuvvetli futbolculara dana kadar kuvvetli deniyor Danada bir hayvan Irkçılık mı oluyor bu ?

Onurun o postuda benim verdiğim örnekle aynı şeydi

Değerli modlar buna niye cevap ver(e)medi acaba ?

Bu alıntım Onur´un haklı olduğunu kanıtlar nitelikteydi çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt