GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk

Sinan şimdi adam gelsin camiadan duyum versin okuyalım. Borçla alakalı konuşsun tamam diyelim. Ama hem söylediklerini kanun sayıyor ve aksi ortaya çıkınca insanları suçluyor. Hemde her konuda atlıyor. Sanki kanun yazar gibi sallıyor. Bak ben Kenan küfür ederek hata yapmış ceza almış kısmına üzüldüm. Çünkü yaptığı şey yanlış ve gereksiz biri için. Benim eleştirim yönetime bu noktaya geleceği belli olan durumu sürekli es geçmeleri ile alakalı.
Millete Kazık atan dedi.
Azmettirici dedi.
Faiz geliri vs yapan en büyük günahkar şu bu dedi.
Zina yapıyorsunuz şöyle böyle dedi. İnsanlara cahil dedi. Aptal yerine koydu.
Provokatör gizli kalmış ajan şu bu dedi. Ama her seferinde kendisine cevap verenleri 30 sefer şikayet edip. 300 özel mesaj atıp yöneticileri bıktırıp baktırmaz hale getirdi.
Burada bir iki sefer uyarı alıp gerekirse ceza yoluna gidilse idi bu olaylar yaşanmazdı. Aylardır belliydi sonuç.
Küfüre cezaya ok.
Ama numara istemek tehdit ise ve ceza hakediyorsa UG neden Alp olayında ceza almadı. Neden ta o zaman önüne geçilmedi bu olayın diyorum.
Göz yummanın sonucu bu oldu. Ki ben tartışırım hatta laf sokar dalga geçerim. Şikayet eder daha çok dalga geçerim. Aşağılarım. Ama ona küfür edip aynı noktaya gelmem. Burada Kenan suçlu ama bu duruma gelene kadar müdahale edilmemesi de yöneticilerin suçu.
Adam her başlığı tek başına bozup durdu. Hemde her konuda defalarca.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diyorum ya , ikisi de ayri sebeplerden sorun cikariyorlar . Olmamalari huzur verecektir

Bu arada ben neden bunlara uyuyorum bazen , cunku hic cevap vermeyince abartip satasiyorlar , sessiz kalinca laf yediye cikiyor sonu ..

Kesmeyi bilseler neyse , bitirmiyorlar da . Sana bir mevzu sonunda maddi konuda yalancilik suclamasi yapmistim hatirliyor musun ? Senin bir davranisina karsilikti .. 10 dakika sonra kapandi . Ikisinden biriyle olsaydi 10 gun surerdi

Sinan şimdi adam gelsin camiadan duyum versin okuyalım. Borçla alakalı konuşsun tamam diyelim. Ama hem söylediklerini kanun sayıyor ve aksi ortaya çıkınca insanları suçluyor. Hemde her konuda atlıyor. Sanki kanun yazar gibi sallıyor. Bak ben Kenan küfür ederek hata yapmış ceza almış kısmına üzüldüm. Çünkü yaptığı şey yanlış ve gereksiz biri için. Benim eleştirim yönetime bu noktaya geleceği belli olan durumu sürekli es geçmeleri ile alakalı.
Millete Kazık atan dedi.
Azmettirici dedi.
Faiz geliri vs yapan en büyük günahkar şu bu dedi.
Zina yapıyorsunuz şöyle böyle dedi. İnsanlara cahil dedi. Aptal yerine koydu.
Provokatör gizli kalmış ajan şu bu dedi. Ama her seferinde kendisine cevap verenleri 30 sefer şikayet edip. 300 özel mesaj atıp yöneticileri bıktırıp baktırmaz hale getirdi.
Burada bir iki sefer uyarı alıp gerekirse ceza yoluna gidilse idi bu olaylar yaşanmazdı. Aylardır belliydi sonuç.
Küfüre cezaya ok.
Ama numara istemek tehdit ise ve ceza hakediyorsa UG neden Alp olayında ceza almadı. Neden ta o zaman önüne geçilmedi bu olayın diyorum.
Göz yummanın sonucu bu oldu. Ki ben tartışırım hatta laf sokar dalga geçerim. Şikayet eder daha çok dalga geçerim. Aşağılarım. Ama ona küfür edip aynı noktaya gelmem. Burada Kenan suçlu ama bu duruma gelene kadar müdahale edilmemesi de yöneticilerin suçu.
Adam her başlığı tek başına bozup durdu. Hemde her konuda defalarca.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ziyadesiyle haklı

Daha önce bir iki defa yöneticilik yapmış bulundum daha genel içerikli forumlarda. Herkesi memnun etmenin imkansız olduğu bir yapı forum. O yüzden - net olarak yapılan- tehdit, hakaret gibi mevzular hariç biraz rahat olunmasından yanayım. Türkçenin elastik durumu ve insanımızın da bunu çok iyi kullanması nedeniyle sıkıntı yaşanır yoksa.

Bu arada Uğur Güzel gerçekten tebrik edilesi bir yetenek. Forum tarihinde bu kadar muhalif toplayan bir üye görmedim. Oğuz Serdar vardı ama admin olduğu için bu kadar yüklenemiyorlardı. Bu kadar kişi benden nefret etse durup bir düşünürdüm açıkçası. Ona da tavsiye ederim acizane. Bir tebrik de Doruk Ata Bey'e. Vallahi böyle bir mobing görmedim Hocam. UG çok bile dayandı, büyük yeteneksiniz.

Kenan Bey’in kendisine de söyledim. İkili tartışmalara girmesi ona zarar veriyor. Türkçe sıkıntısı da yaşayınca ortalık toz duman oluyor. Bu forumda yaşanan tek sıkıntı bu bence. Tereddüt etmeden, sayfalarca tartışma oluyor. Olmamalı. İki üç alıntıdan sonra geriliyorum!

Futbolda kazanmak ve kaybetmek doğaldır. Cidden penaltı kaçırdı diye hain kelimesini yakıştırıyormusun veya haklı buluyormusun? Yani çok basite kaçmıyormu bu?

Hayır umursamaz tavırları ve penaltı kaçırmasına rağmen sonrasındaki şen şakrak tavırları hoş karşılanmadı.

Penaltıyı atarken ya çok sallamadı ya da bilerek kaçırdı, çok bariz.

Diğer konuda da ceza vermek en basit çözümdür bu işlerde, ceza vermeden bir şeyleri halletmek gerekir ama ceza verilmiyor diye bu suistimal ediliyorsa kişisel bazda yaptırımlar gelebilir, bu adaletsizlik olmaz.

Ceza iyidir . Azdan baslayarak . Laf dinlemedi mi vur kafasina 1 gun . Bilsin ki bu 1 gunle kalmaz tekrarlarsam

Tekrar mi yapti yapistir 3 gun , sonra 1 hafta

Desin ki adam yaptigimin bedeli var . Zaten onemli olan bunu hissettirmek . Ceza olmayinca da rica veya ogretici ol

Üst Alt