GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama

Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama

Çok güzel oluyor çok güzel ,

eğer shaktarlılardan birisinin yanlışlıkla olsa bile kılı dahi yamulsaydı çok çok daha güzel olacaktı ,

soruşturma nedeniyle zaten gerçek manada "dünya takımı" oldular bu olaydan sonra ise istesek bizim veremiyeceğimiz zararı kendi kendilerine verdiler ,

aslında büyük bir tebriği hak etmekteler ,

antuya da bence fazla takılmayın " biz fenerbahçe cumhuriyetiyiz neden T.C.'nin mahkemeleri bizi yargılıyor " yada " basın tribününden bundan sonra sadece cesetler çıkmalı " diyebilen çok hücreliler mevcut ,

Saygılar

cok iyi ve net bir yazi olmus, GScimbom ailesi olarak duzenli ve seviyeli bir forum organizesi Galatasaray Sevdasindan dolayi dogmus olsa bile insanlik degerini unutmuyoruz ve bu yolda aynen devam!

Ne yapacaklarindan dolayi sasirmis olan Fenerbahce taraftarlari ve bunlarin Topladigi Antu.com sitesi halen baskalarina yuklemeye israr etmesi cok uzucu. Ve bununla birlikte Turk futbolumuza dahada cok zarar vermektedir. konusmak ve tartismak bir ayri konu ama yaptigin hatalari baskasinin sucu imis diye kendinden sallamakta utanc verici bir durumdur. Tek korkum bu Fenerbahceli "taraftar"'in dusuncesi su sekilde olmasi: Nasil olsa biz battik dusuyoruz elimizden ne kadar zarar cikarsa yapalimda Turk futbolu sonsun bitsin.

Bu bencil ve assaliyici dusunce tarzi yazik gunahtir saha ici futbolda onurlu ve serefli parasini kazanana ve her birimiz gibi bir takima gonul vermis insanlar acisindan utanc vericidir. Butun dunyaya rezil oluyoruz bunun ustune 5-6 yasindaki cocuklar gibi yok o beni dovdu yok o beni dovdu tartismasini uygulamaya calisiyorlar... Yaziklar olsun

Bu yazı, o geçenlerde televizyona çıkmış, konuşma zorluğu çeken antu editörüne mi gönderildi?

Öncelikle yazı çok güzel olmuş.

Fenerbahçelilere söylenecek okadar çok söz varki aslında. Ama onların bizim sözlerimizi anlayacaklarını hiç sanmıyorum. Onlar ki ayrı bir cumhuriyetten bahsederken işlerine gelmeyince fenerbahçe Türkiye dir demeyi yedirebilen bir topluluktur. Onlar ki şımarık çocukların bile yapmayacağı şeyleri yapabilecek zihniyete sahip bir topluluktur. Onlar ki dünyada kendilerinden başka kimsenin değerli olmadığını sanan kendilerinden başka kimsenin hakka sahip olmadığını sanan bir topluluktur. Onlar ki sporu spor olmaktan çıkarıp bir savaşmışçasına kazanmak için her yolun mübah olduğunu sanan ve bu uğurda şike yapan insanların ölümüne sebebiyet verebilecek olayları yaratan bir topluluktur. Onlar ki tribünlerde bulunan ve ekmeklerini kazanmaya çalışan basın mensuplarının kendi takımlarını desteklediğini bilemeyecek kadar aciz ve hırslarına duygularına esir olmuş bir topluluktur. Onlar ki suç işlemenin adaletten üstün olduğunu sanan bir zihniyetten olaşan bir topluluktur.

sürü de bir topluluktur. davar sürüsü de bir topluluktur. o yüzden bişeyleri anlatmaya gerek yok. nasılsa o topluluk benim söyleyeceklerimi anlayamayacak kapasitede bir topluluktur.

Yazı güzel fakat olayın en başından beri TFF'yi ve ülkenin bütün kurumlarını sindirme politikası ile baskı altına almaya çalışan fb'lilerin şunu açıkça bilmesinden yanayım

bugüne kadar gelinen süreçte aklı selim olan ve her olaya mantık çerçevesinde yaklaşan Galatasaray camiasını yaptığınız çirkeflikler, attığınız iftiralar ve uyguladığınız sindirme politikaları ile baskı altına almaya kalkışmayın aksi takdirde sonra ne yapacağınızı nereye kaçacağınızı bilemezsiniz...

Bu yazı site girişine konulmalı.

arti bir de TFF ye gonderme yapilmali.. Fenerbahce Internet araci ile haber gonderiyor .. TFF ayni sekilde Internet uzerinden aciklama / cevap veriyor.. Nasil onlarin oyununa geliyorlar anlamis degilim.

Fenerbahce kulubu gittikce fazla olmaya baslayip hic yilmadan bagirmaya devam ediyor. TFF olarak bunlara uymadan cok agir sekilde uyarman lazim ardindan gerekiyorsada cezalandirman lazim. Adamlara dur diyen yok aksine oyunlarina katilanlar var.

O seyircilerin sahaya inmesi ile TFF hemen diyecekti kardes: 5 mac seyircisiz!

O yazilarin devami geldikten sonra: Para cezasi arti son uyari devaminda cikacak sorusturmanin karari haric Puan silme cezasi ile cezalandiracaktir diye bir sert cikmasi lazim. Bagirmak cagirmakla olmaz bu is. TFF en ust cati dir Turkiyemiz icerisinde Kendinle nasil alay ettiriyorsun arti Futbol takimlari kendilerini ne zan ediyorda TFF ile kendin ya es degerde ya da daha degerli buluyor kendini ????

Siz de yaptınız ne demek yahu ? :) Var mı böyle bir savunma şekli ya ? Madem şike yaptığınızı kabul ediyorsunuz neden şike yapıp takımınızı ve Türk futbolunun adını kirleten başkana, yöneticilere sahip çıkıyorsunuz ve neden ortalığı velveleye veriyorsunuz ?!

Aklıma Ömer Çavuşoğlu geldi nedense...

Örnek gösterilen olayların ardından forumlarımızda açılan konular ve üyelerin gösterdiği tepkiler halen erişilebilir durumdayken, "siz yaşanan diğer olayları savundunuz", "sıra size de gelecek" şeklinde bir açıklama yayınlamalarının dayanağı nedir?

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.

Barbar, medeniyetten uzak barzolar sizi. Gidin Bank Asya'ya.

valla arkadaşlar kafayı yicem Adamlar mağduredebiyatı yapıyorlar azizenin avukatı çıkmış m Baransu ile tartışıyor Memleketin Polisini savcısını hedef gösteriyor BJK liydim damardan FB li oldum diyor FB ye yapılan nedir ne istiyorlar bizden diyor Abi anlamaım Düne Kadar FB liye sorsan Azize Mafyadır istediğini alır satar onu yapar şunu yapar

Şimdide FB liye sorsan suçlusunuz ama Fb olduğu için FB ye kimse dokunamaz onu göstermeye çalışıyorsunuz değil mi diye yok demez evet der ki nitekim bana profesör bir Öğretim Üyesi FB li evt öyle dedi Suçluda olsa bu FB kimse dokunamaz diyor onlarda çok şeyin olduğunu biliyor ama kabullenmek istemeddikleri tarihlerine sürülen ve asla uutlmayacak bu kara lekenin silinmeyeceği sokağa çıkmayacakları rezil olacakları şuan bi çoğu azize ye kızıyor ş..siz diyorlar şampiyonluğumuza gölge düşürdü diyorlar ya bunların hamısı mal olum alın teri diye sandığınız bi çok maç azize işi şansa bırakmamak içn bağladığı maçlardı

Adam kalkmış sağa sola saldırıyor BJK kupa iade ettiği için çarşıdan destek göremdiler tek kaldılar ayna karşısnda kendilerine sorsunlar neden bizi sevmiyorlar çok mu iyiler diye asla ve hayır kesinlikle azizeya güle güle desinler kalkmışlar yalaka sünsükler aazizenin heykelini dikecekler ayıp ya bu kadarıda yer ya adama tuhlarını para için satmışlar aman parasız bir başkan gelirde gerileriz parayla maç kazanmayız diye ewt FB Lejyoner bir takım paralı insanların Parasıolanların Takımı Ama bir Tarih varki kimse Görmezden Gelemez Bu Ülkede Lakabı Avrupa Fatihi Olan Bir Takım var onunda Bir Sloganı Vardı

Daha İyisi Yapılıncaya İyisi Bu.. UEFA Süper Kupa...

adamlar diyorlarki Ş Liginde çeyrek finale çıktık ya safmısınız siz GS sizden önce çıktı çeyrek finale ouda yaptı yanı GS nin Yapmadığı bişiyi yapmadınız ewt Reale Elendik Ama 2-0 dan 3-2 yaparak Realle Oynadığımız 3 maçın 2 sini almış olduk ve Biz Realden süper Kupayı Aldığımızda Realin Müzesine O Kupa Daha Girmemişti... saygılar Galatasaraylı UltrAslan Kardeşler BU FB kestanesnini bu acıtasyon mağdur edebiyatı ülkeyi hükümeti yargıyı yargısız infaz açtıkları bu savaşa karşı sizlerde elinizden geleni yapın bunlar sadece zorbalıktan anlarlar madem Başlı Başına Bir Cumhuriyetsiniz gidin kendi cumhuriyetinizde kendi liginizi kurun satın alın oynayın şike şike maç kazanın nasıl olsa seve kazanamıyorsunuz Azize bunları yaptı bana göre ben inanıyorum ve bekliyorum ama NEDENNNNN..

Son 5 yılda 3 önemli şampiyonluğu son maçta kaybetti

1 G.Saray a Denizli de şampiyonluk kaybetti (Bunda da ellerinden gelen her türlü çirkefliği yaptılar maçı bilerek uzattırdılar AMa İlahi Adalet İzin vermedi)

2.G.Saray a Gasarayın Son 6 Maçta Hocası Olmamasına Rağmen ve GS sezona ilk 6 maçını cezalı oynamasına rağmen ve GSaray son 12-13- maçını yabancısız oynamasına rağman yada en az yabancı kullanan takım olarak GSaraya Şampiyonluk kaptırması Azize de şeker ve kalp sorunları yaratmıştır Hatta azize bunu ifade edip dilie de getirmiştir GSaray a verdiğimiz denizli şampiyonluğu bile bu kadar zoruma gitmedi... diye

3-Bursa ya Geçen sene 2.5 dk lık bir şampiyonuk sevinci yaşayıp Şamiyonluğu teslim etmiştir

çengiz çandar diye bir garip Gasaraya saldırmış lan zavallı ağzımı bozmuyorum eğer geçmişe gidceksen 1957 ye kadar incele olum spastik özürlü hasta adam daha yeni mi aklınıza eldi Siz düşsenizde düşürülmesenizde Bizim Gözümüzde artık şike bahçesiniz recoba isimli arkadaşım yargıdan şüphe etme BU Ülkede azize gibi bir megaloman egoist her eyrde FByi arkasına alıp kendi borusunu öttüren bir adam Suçsuz yere içeri atılmaz BU Hükmetten allah razı Olsun Anlayın Arkadaşlar Artık BU Ülkede Hiç Kimse Dokunulmaz değil ergenekon ve aziz olayı bunu gösterdi düne kadar kime sorsanız asla ve imkansız derdi azizenin cezaevine atılabilceğine ama şimdi görüyorsunuz herkes hesap verebilcek düzeyde onca itiraz ama adamı bırakmadılar Federasyon başkanı kurtarmak istiyor ama suçlar çok sabit onu bunu şunu tehdit ediyormuş göreve getirdiğimiz adamlar (Oğuz Sarvan ve tahkimdeki bazı adamları)bize ceza verecekler diye)daha yeni mi uyandınız..

Avukatı TV de acıtasyon demagojolieri yapıyor sanki Azize de suçlu seçildiyse Türkiyede Namuslu Dürüst insan yok

Arkadaş azizenin senden bendne farkı yok oda vatandaş sende gerçi o askerden kaçan bir vatandaş suçlu olan herkes cezasını çekecek Uefada şikede bazı delillere ulaşmış artık Trde yırtsanız avrupada UEFA Fife Yırtacak sizi Kusura bakmayın çok gerildim çok sinirlendim çokda uzatttım

avukatı insanları öle bir ülkeye karşı isyana ve büyük bir galeyana teşvik ediyorki bana göre büyük bir suç unsuru onuda atsınlar azize annesinin yanına

orada günlüğü 20 TL'ye çalışan, % 99'u ek iş yapan gariban güvenlik görevlilerine saldırmak kolay. maçanız yiyyorsa belinde silah olan polise bir saldırın da görelim! dünyanın kaç bucak olduğunu anında görürsünüz; göremeyeceğiniz tek şey de bir daha güneş ışığıdır..

orada günlüğü 20 TL'ye çalışan, % 99'u ek iş yapan gariban güvenlik görevlilerine saldırmak kolay. maçanız yiyyorsa belinde silah olan bir kamu görevlisine saldırın da görelim! dünyanın kaç bucak olduğunu anında görürsünüz; göremeyeceğiniz tek şey de bir daha güneş ışığıdır..

Valla İnsanlar(FBliler :) insanlar ) inanmak istedikleri şey inanırlar hatta bu ezikler kafalarında kurgulayıp olmamış bir şeye kendilerini bile inandırırlar saha inmemişiz bunu kendi adları gibi biliyorular ama düne kadra GS nin Başına gelen fatmagülün başına gelmemiş diyenleri gördükçe ALlah ım sana çok şükür diyorum bu adiler her olayı çarpıtmak devlete hükümete yada farklı yerlere mal etmek için ellerinenden geleni yapıyorlar neymiş digitürkü iptal edecekler siz daha çk digitürke üye olun onlar düşerse olayı cemaate mal ediyorlar yani artık aptallığın bu kadarını düşünün cemaatn ne alakası varsa yok ülker FB nin hisselerii düşürüp satın alacakmış FB bank asyaya düşünce cemaata yalıştırılann Bank asyaya FB düşünce iyi reklam olacakmış yok FB liler birer birer zaman gazetesi aboneliklerini iptal ediyorlrmış zaman gerçekleri yzıyor diye yapıyorla bunların hepsini bunların top uergenekon ağızlı prim vermeyin siz inadına digitürk inadına zaman a estek verin bu adilere inat...

12 yasindaki çocuklari fazla kaale aliyoruz bence..

antu yu kaale alıp açıklama yapmanız beni çok şaşırttı. yıllarca bu adamların yazdığı komedi dolu yazılarla güldük eğlendik. şimdi onları ciddiye alıp cevap yazıyorsunuz. bırakın orada istedikleri kadar konuşsunlar, muhattap almayın.

FB liler Bu Açıklamalara Çıldıracak

AZİZ YILDRIM ŞİKEYİ GELDİĞİNDEN BERİ YAPIYOR

aziz_yildirim_sikeyi_geldiginden_beri_yapiyor.jpg

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, Aziz Yıldırım'ın geldiği günden beri şike yaptığını iddia etti.

27.07.2011 - 08:42

Şike Soruşturması başladığından beri taraftarından yöneticisine, futbolcusundan muhalifine Fenerbahçe camiası tek vücut olmuş, direnirken, Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz'ın, Radyospor'da sarfettiği sözler, ortalığa bomba gibi düştü.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARINA HAYRANIM"

Şekip Hazar'ın programına telefonla bağlanan Yılmaz, taraftarların kulüplerine uyguladığı baskı sonrası Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nın iade ettiğini hatırlatan Hazar'ın, "Fenerbahçe'de böyle birşey olmalı mıydı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Beşiktaş taraftarı, imrendiğim bir taraftar. Helal olsun. İşte taraftar davranışı budur. Zaten Beşiktaş taraftarının Türk sporunda çok önemli bir yeri var. Kulüp de paralel davrandı, büyük bir jestle taraftara uydu. Federasyon sıkıştı, Süper Kupa'yı iptal etti. Bizimkiler ne yaptı?

"HAPİSANEDEN MEKTUPLA YÖNETİYOR"

Bu yönetimin, mayıs ayına kadar kulübü yöneteceğine inanmıyorum. Çünkü bizdeki model tek adam modeli. Şu anda hapishaneden Başkan yönetiyor mektuplarla. Yöneticiler de o mektupları, hüngür hüngür ağlayarak okuyor. Okuyan kim? Herhangi bir yönetici olsa, gençtir ağlar, sızlar. Başkanın vekili, kulübü yönetecek lider. Lider böyle zamanlarda ağları mı yaa. Bu ne artistlik. Divan toplantısına birlik-beraberlik diye gittim, neredeyse kusacaktım. İkinci alkışta kalktım, terkettim. Şovmen, 3 tane avantası olan, başkanın baktığı şerefsiz kişi hüngür hüngür ağlıyor. Diğerlerini söylemek istemiyorum. Tiyatro. Aziz Yıldırım'ın heykelini dikmek için önerge veren abimi de tanırım. Tertemiz, Fenerbahçe için yanıp tutuşan insanlardan kuruludur Divan Kurulu. Önerge veriyorlar, 'Yıldırım'ın heykelini yapalım'. Aziz Yıldırım'ın ne heykelini yapacaksın kardeşim? Aziz Yıldırım bu şikeyi yaptı, yapıyor. Daha önce de yaptı, geldiğinden beri yapıyor. Cihan diye bir adam vardı, kitap yazdı yaaa. O zaman cezası yoktu, şimdi var.

"SANKİ MAHALLE KULÜBÜYÜZ"

Bu Şekip'le (Mosturoğlu) beraber bu yasa yapılırken yardımcı olmuşlar. Bu Şekip'in içeri neden girdiğini biliyor musun? Menacerlik sorularını alıp sattığından dolayı. Rezalet, rezalet. Başkan tesis yapmış. Onu da konuşuruz. Zamanı gelince de konuşacağım. 1 lira para mı vermiş o tesislere?"Şekip Hazar'ın, "Siz de bir dönem Yıldırım'la birlikte hareket ettiniz" sözleri üzerine Aziz Yılmaz, "Doğrudur. Güzel şeyler yapıyordu. Sonuçta biz de Fenerbahçeli'yiz destekledik. Ama tek adam modeliyle bugünlere geldi. Şu anda yönetimde ona danışmadan hareket eden kimse yok. İçeriden mektupla yönetiyor, böyle birşey olur mu? Fenerbahçe'yi bu kadar küçültebilir misiniz? Fenerbahçe'de milyonlarca Aziz Yıldırım var. Yani kimsiniz yaa. Nasıl birşey bu? Sanki mahalle kulübü" sözlerini sarfetti.

Üst Alt