GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama

Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama

antuya cevap verdiğimiz için bile şanslı bu koyun sürüleri..

arkadaşlar şu ilhan cav cav yalakasına ne demeli daha ağır ifadeler kullanasım geliyor ama forumun tadını kaçırmak istemiyorum

Çelişkili söylemler

BAŞROLLERDE İLHAN CAVCAV

cavcav_6.jpg

22.08.2011 - 12:42

Son zamanlarda klüpler birliği eski başkanı ilhan cavcav çelişkili söylemlerde bulunmaya devam ediyor.önce galatasaray ve trabzonu birliği bozmakla suçluyor sonrada 180 derece bir u dönüşü mübarek messi gibi diyorki eğer bahsi geçen takımlar küme düşerse anadolu takımları çok zor durumda kalır çünkü hepimiz naklen yayın gelirleriyle ayakta duruyoruz diyor beyfendi diyemediği bir şey daha var saymaya başlayalım1.abdullah çevrim 2.kemalettin şentürk 3.tarık daşgün 4.metin diyadin 5.erkan sözeri 6.ümit özat 7.ismail güldüren 8.deniz barış 9.serkan balcı 10.uğur boral 11.gökhan gönül,bunlar fenerbahçenin son 14 yılda cavcavdan aldığı futbolcular adam öyle bir bonservis istiyorki fenerbahçeden başka kimse o paraları vermiyor hacı cavcavın en yağlı müşterisi düşme tehlikesiyle karşı karşıya adam üç buçuk atıyor.daha düne kadar gerekirse anamı siyaha boyar babama satarım diye canlı yayında demeç veren şuursuz herif koskoca galatasaray klübünü birlikten atalım çağrısı yapıyor bu ülkede sırf yayın gelirleri gider korkusuyla suça çanak tutulmamalı biz kişilerin yaptığı hataları camialara mal etmiyoruz ama diyoruzki türk futbolunda sanki hiç bir şey olmamış gibi davranılmasın özellikle yanlı tff başkanı şimdi tekrar soruyorum fb nin içinde bulunduğu duruma gs veya ts düşseydi yine şu an alınan kararlar alınırmıydı SİZCE

kaynak-https://kralspor.ensonhaber.com

adamlar forumlarında bize alenen ana avrat (açık açık, isteyenlere link verebilirim) küfür ediyorlar. burada ise seviye ayağına tek kelime bile ettirilmiyor onlara.

bu yüzden bu forum yönetimini şiddetle kınıyorum!

adamlar forumlarında bize alenen ana avrat (açık açık, isteyenlere link verebilirim) küfür ediyorlar. burada ise seviye ayağına tek kelime bile ettirilmiyor onlara.

bu yüzden bu forum yönetimini şiddetle kınıyorum!

Forum yönetimi sizi düşündüğünden böyle yapıyor. Bknz:

bilişimsuçları

Dava açarlarsa birinci olarak size, ikinci olarakta foruma yaptırım uyguluyorlar. Şike operasyonu kapsamında Antunun kayıtları incelenmiş, bilgiler toplanmıştır. Mahkeme sonucunda Antuyada güzel bir yaptırım gelecektir. Bu konuda emin olabilirsin.

yok ben seviye den şikayetçi değilim onların küfürleri kuyruk acısından

onların bu haline sende düşsen neler neler söylersin fb rezil rüsva oldu aleme

bu kara leke bir ömür temizlenmez tF(B)f bşkanı Fb yi küme düşürmesede unutmayacağız unutturmayacağız aşşama evde bi resim ekleyecem azizin düştüğü durumla iglili

daha ne olsun

Geçen sezon tarihin en kötü GSarayı vardı ve Zaman gazetesi bunu haber yapmıştı Düşmez kalkmaz Bir Allah.. 4 büyüklerin tarihlerinin en kötü sezonlarını yazmıştı Gsaray daha mncede kötü bir sezon geçirmiş ve sadece 1 puan farkla ligde kalmıştı FB ise 7- takımla aynı puana sahip bi şekilde acerajla ligde kalmıştı o zaman bizi rezil eden dalga geçen fatmagül esprileri yapanlara soruyorum ewt sizce GSarayın mı yoksa Fbahçenin mi başına gelen fatmagülün başına gelmedi buyrun Dünün Baronu Aziz Yıldrım..

Ne Demişler Düşmez Kalkmaz Bir ALLAH

AzizYldrmsenbuhalleredecekadammydn-1.jpg

Yanlız fenerin başına gelenler düşündürücü. Mazlum reklamı var, onun gibi oldular. Denizli'de son maç şampiyonluk kaçtı, Trabzon'u çok iyi oynamasına rağmen yenemediler ve yine son maç şampiyonluk kaçtı.(Yukarıda ALLAH var, süper oynadılar o maçı farklı kazanabilirdiler.) Şimdi de başlarında bu olay. Bunlar tesadüf mü? Bize karşı ettikleri beddualar ediliyordu. Ayrıca ben bir fenerli olsam, şapkamı önüme alırım ve düşünürüm. İmamın ordusu, cemaat gibi saçma sapan komplo teorilerine yerine gerçeği araştırırdım. İmamın ordusu gibi laflar edip, cemaate ona buna laf edeceğime bahane üreteceğime kendi takımımdaki cemaat müridi Emre'yi görürdüm. Ve bu komploları bırakırdım! Bize karşı takındıkları tutum hiç etik değildi. Uefa şampiyonu olmuş, ülkenin reklamını yapmış bir takımın, stadı yapılırken, üstelik yapılacak olan stada karşılık ALİ SAMİ YEN gibi İstanbul'un merkezindeki değerli bir mülkün kullanım hakkından geçilmişken ortalığı bulandırdılar! Başbakan'a Cumhurbaşkanı'na kadar mailler attılar ki bunları hepimiz biliyoruz. Stad yapılmaya başlandı, bu seferde "dul yetim hakkı, stadları yıkılır inşallah" gibi laflar ettiler. Şimdi ise takdir ilahi çekiyorlar, belki de fenerbahçe'nin bu fesatlığı olmasaydı stadımız çok çok önce bitmiş olacaktı. Senelerce bürokrasi engeline takıldık. Rahmetli Özhan Başkan'ı sağlığından ettiler! Sanırım artık fenerbahçeli yöneticiler ve taraftar için GUSUL ABDESTİ VAKTİ.

Yanlız fenerin başına gelenler düşündürücü. Mazlum reklamı var, onun gibi oldular. Denizli'de son maç şampiyonluk kaçtı, Trabzon'u çok iyi oynamasına rağmen yenemediler ve yine son maç şampiyonluk kaçtı.(Yukarıda ALLAH var, süper oynadılar o maçı farklı kazanabilirdiler.) Şimdi de başlarında bu olay. Bunlar tesadüf mü? Bize karşı ettikleri beddualar ediliyordu. Ayrıca ben bir fenerli olsam, şapkamı önüme alırım ve düşünürüm. İmamın ordusu, cemaat gibi saçma sapan komplo teorilerine yerine gerçeği araştırırdım. İmamın ordusu gibi laflar edip, cemaate ona buna laf edeceğime bahane üreteceğime kendi takımımdaki cemaat müridi Emre'yi görürdüm. Ve bu komploları bırakırdım! Bize karşı takındıkları tutum hiç etik değildi. Uefa şampiyonu olmuş, ülkenin reklamını yapmış bir takımın, stadı yapılırken, üstelik yapılacak olan stada karşılık ALİ SAMİ YEN gibi İstanbul'un merkezindeki değerli bir mülkün kullanım hakkından geçilmişken ortalığı bulandırdılar! Başbakan'a Cumhurbaşkanı'na kadar mailler attılar ki bunları hepimiz biliyoruz. Stad yapılmaya başlandı, bu seferde "dul yetim hakkı, stadları yıkılır inşallah" gibi laflar ettiler. Şimdi ise takdir ilahi çekiyorlar, belki de fenerbahçe'nin bu fesatlığı olmasaydı stadımız çok çok önce bitmiş olacaktı. Senelerce bürokrasi engeline takıldık. Rahmetli Özhan Başkan'ı sağlığından ettiler! Sanırım artık fenerbahçeli yöneticiler ve taraftar için GUSUL ABDESTİ VAKTİ.

Dini açıdan yaklaşmışsın.

Olay gayet açık ortada. 13 dönemlik bir başkanlık var ortada ve eldeki başarı ile vaatler ortada.

Durum budur. Ezeli rakibinin gölgesinde kalıp sırf o maçta türlü türlü pisliği yapacak kadar şeref yoksunu bir kulübün bunları yaşaması kadar doğal birşey yok. TFF'ye hala gıcığım. Taraftar sahaya iniyor 2 maç...Bir şişe yüzünden 6 maç ise bize veriliyor. Yazıktır !

tebrikler çok güzel yazmışsın ama anlayacak kadar kapasitelerinin olduğunu düşünmüyorum.

Üst Alt