gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar

Babamın fenerli olduğu iddiası var. Onun dışında herkes Galatasaraylı. Babam pek futbol ile ilgili biri değil. Fenerli olduğunu söylüyor. Anneme göre gencligin de Galatasaray Adana veya Antep'e geldiğinde her macimiza gidermiş. Aslen maraslıyız. Böyle bir durum 😁

ailede futbolla ilgilenen takım tutan kimse yok. en yakın 3 arkadasımdan biri fenerli, biri ankaraguclu, biri karsıyakalı. 25 yıllık arkadasız, futbol yuzunden bir kere bile tartısmadık.

Babam Galatasarayli, onun babasi da Galatasarayli. Anne tarafindan kuzenlerim Galatasarayli, digerlerinin futbolla zerre ilgisi yok.

Annemin futbolla ilgisi olmasa da kimse Besiktas'i s.klemedigi icin "yazik ya bu garibanlarin taraftari yok mu" diye zaman zaman bunlara iyi söz eder bunlara acidigi icin. Bir de kiz kardesim Fenerli, ama benim teorime göre sirf babama ve bana gicikligindan "Fenerli" statüsünde. Mac falan izlemez, tabelaya falan bile bakmaz.

Babamdan dolayı Galatasaraylı oldum. Babam ben maçları izlerken daha geçen senelere kadar hala simovic nerde prekazi yedek mi diye soran o kadar futboldan uzak bi adam. Sülalecek kuş familyasına tapmiş bu ceddin içinde babamın o kadar futbola uzak olmasına rağmen Galatasarayli olması ve buna müteakip benim de babamdan etkilenip Galatasarayli olmam tamamen şans. Sadece babam da değil çocukluğumun en çetrefilli 8 li 9 lu yaşlarımda hagi gibi büyüleyici bir efsaneyle tanışmamız da uefa kupası falan derken minik taraftarlık bir aşka dönüştü sonrasında.

Üst Alt