gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar

Fire yok cok şükür anne tarafıda baba tarafıda Galatasaray'lı tek sıkıntı nısanlı'mın sulalesı full fenerli derbiyi 12-13 fenerli ile ızledım deplasmanda sinirden kafayı yediler. Ben cerezimi aldım rahat rahat macımı izledim o kadar keyifliydi ki yok hakem golümüzü yedi yok orta sahasında Taylan emre olan takıma yenildik. Kendilerini real madrid flan sanıyorlar bu kibirden dolayı bunlardan bir bok olmuyor. Agzımı acıp cevap bile vermedim daha cok kudurdular. Koca koca adamlar sekılden sekile girdi. Resmen komediydi valla

baba tarafi komple fenerli. dayim bjkli.

Sülalede bir amcam var Gsli oda sagolsun bana doğru yolu gösterdi. babam ve kardeşim fenerli. eşim fenerli. fenerli arkadaşım yok ve bundan memnunum

Yakın sülalemde birçok trabzonsporlu var. Ts sevdası nerde nereden geliyor anlamış değilim.

Babam fenerli. çok küçükken ben de fenerliyim diye dolaşıyordum. Ama babamın futbola pek aidiyeti yok herhangi bir maçı keyif olsun diye izleyen adam o yüzden bana da bir fb sevgisi aşılamadı. Abim cevval bi cimbomlu olunca hemen doğru yola soktu hamdolsun.

Babam futbol aşığı fanatik bir fbli olsaydı şimdi gscde değil antuda takılıyordum. Ya da yok yav o kadar akılsız değilim. Fbli de olsam takılmazdım o iqsuz ortamda.

Benim sülalem ful fenerli bir iki beşiktaşlı var kardeşim bile fenerli ama Allahtan futbolu takip etmiyor bir tek babamla ben Galatasaraylıyız. Babamın bana şu hayatta yaptığı en büyük iyilik beni Galatasaylı yetiştirmesidir. Şimdi bakıyorum futbol konuşulduğu zaman kuş sülalem ağlarken biz babamla bıyık altından sinsi sinsi gülüyoruz :cigara:

Annemlerin tarafı full beşiktaşlı.

Baba tarafıyla görüşmüyorum.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Babam beşiktaşlı. Metin Ali Feyyaz döneminde İstanbulda okumasından mütevellit BJKli. O dönem her maça gidermiş. Ama Galatasaray'a da sempatisi vardır. Milli takım ve avrupa maçlarında kim varsa onları destekler. Meşhur sözü, 'bi ananız birde Beşiktaş bu saçları ağarttı'. Evde Dsmart-Tivibu-Digitürk vs hepsi sayesinde vardır. Amcam koyu Galatasaraylıydı. Onunla beraber yurtdışında birkaç kez maç izleme şansımız oldu. Geri kalanlar hepsi Galatasaraylı ama pek futbolla alakaları yoktur.

Yakın sülalemde birçok trabzonsporlu var. Ts sevdası nerde nereden geliyor anlamış değilim.

Babam fenerli. çok küçükken ben de fenerliyim diye dolaşıyordum. Ama babamın futbola pek aidiyeti yok herhangi bir maçı keyif olsun diye izleyen adam o yüzden bana da bir fb sevgisi aşılamadı. Abim cevval bi cimbomlu olunca hemen doğru yola soktu hamdolsun.

Babam futbol aşığı fanatik bir fbli olsaydı şimdi gscde değil antuda takılıyordum. Ya da yok yav o kadar akılsız değilim. Fbli de olsam takılmazdım o iqsuz ortamda.
Ah be ihtiyar üzdün 🚬

Dedem beşiktaşlı 4 oğlu var
Babam dahil 2 si Galatasaray lı diğer ikisi fenerli..
Bir beşiktaşlı baba olarak olarak olaylar nasıl bu hale gelmiş acaba, ve hepsi fanatik.

beşiktaşlı akrabam yok bir halam fenerli ona mahallenin delisi muamelesi yapıyoruz. yalnız iki kuzenim fanatik fenerlilerle evlendiler çocukları şimdilik fenerli ama operasyonlara başladım kurtaracam onları. Anne tarafı Akrabalarda eskişehirsporlu çoktu sonradan çoğu galatasaraya geçtiler. çocukken benle dalga geçen çoğu akrabam benden azılı cimbomlu şimdi.😎

Sorsan çok Galatasaraylı var ailede ama futbol konuşacak kadar bilgisi olan damadım var.
Onu da ben seçmemiş olsam da şansıma koyu Galatasaraylı.
Hemen hemen her maç önü ve sonu değerlendirme yaparız.
Tek anlaşamadığımız konu (forumda da bir çok üye ile olduğu gibi) Belhanda....

Üst Alt