gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar

Yakın sülalemde birçok trabzonsporlu var. Ts sevdası nerde nereden geliyor anlamış değilim.

Babam fenerli. çok küçükken ben de fenerliyim diye dolaşıyordum. Ama babamın futbola pek aidiyeti yok herhangi bir maçı keyif olsun diye izleyen adam o yüzden bana da bir fb sevgisi aşılamadı. Abim cevval bi cimbomlu olunca hemen doğru yola soktu hamdolsun.

Babam futbol aşığı fanatik bir fbli olsaydı şimdi gscde değil antuda takılıyordum. Ya da yok yav o kadar akılsız değilim. Fbli de olsam takılmazdım o iqsuz ortamda.

Seni en iyi @Tahir Mahir Koç anlar.

Biz komple ailece Galatasaraylıyız..

Ama anne baba ya da dayısı falan başka takımı tuttuğu halde kendisi Galatasaraylı olanlar var ya, asıl onlara saygı duyuyorum..

Çünkü bizde zaten genetik olarak Galatasaraylılık var, ama bu yukarıda bahsettiğim kişilerin aklı ortalamanın üstünde çalışıyor demektir..

Zira küçük bir çocuğun ailesi karanlıklarda olduğu halde kendisinin doğru yolu seçmesi takdire şayan..

Yakın sülalemde birçok trabzonsporlu var. Ts sevdası nerde nereden geliyor anlamış değilim.

Babam fenerli. çok küçükken ben de fenerliyim diye dolaşıyordum. Ama babamın futbola pek aidiyeti yok herhangi bir maçı keyif olsun diye izleyen adam o yüzden bana da bir fb sevgisi aşılamadı. Abim cevval bi cimbomlu olunca hemen doğru yola soktu hamdolsun.

Babam futbol aşığı fanatik bir fbli olsaydı şimdi gscde değil antuda takılıyordum. Ya da yok yav o kadar akılsız değilim. Fbli de olsam takılmazdım o iqsuz ortamda.

Onur ile benzer yönlerimiz var. Ancak benim babam fanatik Fenerbahçeli. Rıdvan Dilmen bez futbolcum vardı. Elinde topuyla. Ne olduysa amcamlara komşu olmamızla oldu. İyi oldu güzel oldu :D

3. derece akrabalar dahil ailede fenerli yok. Babam ve ben Galatasaraylıyız. Amcam veya dayım yok. Hala ve teyzelerin futbolla alakası yok. 2 kuzenim Galatasaraylı, 1 kuzenim Beşiktaşlı. Dedem ve annem sorunca Beşiktaş derdi ama hiç takip ettiklerini görmedim. Sülaledeki görece tek fanatik benim :D

Eşim oğlum babam kardeşler full Galatasaraylilar zatenbaska bir alternatifleri de olmadı ha işin temeli babamdan geliyor tabi ki o beni cocukken Galatasaraylı yaparak köşesine cekildi fanatizm boyutuna getiren benim.. fbli kuzenler var çok sevmem yakın arkadaslarimda bile fanatik fenerli falan pek olmaz haz etmem

Anne tarafindan dayim ve dedem fanatik besiktasli, baba tarafindan babam Galatasaray'li.. Allahima bin sukurler olsunki babam fanatik olmasa bile beni Galatasarayli yapti.

Onur ile benzer yönlerimiz var. Ancak benim babam fanatik Fenerbahçeli. Rıdvan Dilmen bez futbolcum vardı. Elinde topuyla. Ne olduysa amcamlara komşu olmamızla oldu. İyi oldu güzel oldu :D
Büyük üstat Paarthurnax hazretlerinin:

“What is better – To be born good, or to overcome your evil nature though great effort?”

Sözlerini aklıma getirdi bu yazdıkların. Kendisini saygıyla analım.

Üst Alt