GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GSMobile Hayata Geçti...

Yalnız ben reklamları çok beğendim..Reklamlarda oynayanlar;

Yüzücü--> Burcu Yeşil

Basketbolcular--> Hüseyin Beşok,Işıl Alben

Futbolcular--> Arda Turan,Cassio Lincoln,Harry Kewell

Engelsiz Aslanlar

Toplam 6 reklam filmi var..Umur Turagay çekmiş..Fenerbahçe'nin "Sağol Kardeşim" reklamından çok daha iyi..:)

Bir çok insan telefonlarını SMS için kullanıyor.Sadece annesi babası tarafından aranıyor.ARkadaşlarıyla hep mesajlaşıyor.(ben dahil.tamam Galatasaraylı'yız ama biraz da karlı çıkmamız lazım.)

Sms olmadığı için çoğu insan geçmeyi düşünmeyecektir.

Özellikle öğrenci kesimi buna hiç yanaşmayacaktır.

Hat taşıma için 8 lira ücret alıyorlar.

Hat taşıma ile GSMobile'a geçerseniz numaranız tamamen aynı kalıyor.

Ben yarın almayı düşünüyordum,neden Sms yok ? Çok mantıksız ..

Tarifeler | GSMobile burada sms yazıyor.:)İsteyenler numara taşıyabilir.Hat alacaklar da 4-5 gün beklesinler.Nedeni hatlar daha gelmemiş.

thumbs20090411132244.jpg

RapidShare: Easy Filehosting

Ben Kewell, Galatasaray'lı Kewell...

Ben Hattı Aldım Ekranda Arada Bir Avea Arada Birde Gs Mobile yazıyor onun Haricinde pek bişeyini göremedik Daha Nyse Hayırlısı olsun bakalım :)

GSMobile’da Yenilikler Devam Ediyor!

GSMobile’da Yenilikler Devam Ediyor!

B_3723_gsm-b.jpg

GSMobile’ın sarı-kırmızı dünyasında yenilikler devam ediyor! GSMobile reklam filmleri, kulüpten çok özel haberler, gol videolarının yanında şimdi de Avrupa Şampiyonu bayan basketbol takımımız hakkında her şey GSMobile’da!

Ayrıca, Galatasaray futbol takımının maç öncesinde açıklanan ilk 11’ini ilk olarak GSMobile üyeleri öğreniyor.

Haydi hemen GSMobile ’ye tıkla, Galatasaray’da ne yaşanıyorsa sen de yaşa!

Kaynak:Galatasaray.org

ben bişey sormak istiyorum mesela yeni bir hat şeklinde alabiliyor muyuz yoksa illa hattımızı mı taşımak gerekiyor.teşekkürler:)

Üst Alt