GSStore Ürünleri

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Yurt dışında bizim için çok kullanılan bir tabir bu.

Bizim ülkede yaygın olmaması şaşırtıcı aslında sonuçta Fenerbahçe için de Fener kısaltması bayağı yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Almanya da da çok yaygın Gala. Mesela benim arkadaşlarım bana bizim maçlarla ilgili soru falab sordu mu ya da Galatasarayın konusunu açtı mı hep Gala diye bahsederler, ki ben de hep öyle bahsederim Türk olmayanlarla konuşurken.

sent via GSC

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Yurt dışında bizim için çok kullanılan bir tabir bu.

Bizim ülkede yaygın olmaması şaşırtıcı aslında sonuçta Fenerbahçe için de Fener kısaltması bayağı yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Almanya da da çok yaygın Gala. Mesela benim arkadaşlarım bana bizim maçlarla ilgili soru falab sordu mu ya da Galatasarayın konusunu açtı mı hep Gala diye bahsederler, ki ben de hep öyle bahsederim Türk olmayanlarla konuşurken.

sent via GSC
O açıdan bakılınca daha çok hoşuma gitti. Dünya kulüpleri Juve, Barça, Gala... Güzel.

Yunus Emre Bahçivan

Tecrübeli Üye
adam gibi ürün olmasa da yapışın ürünlere en çok kar bırakan ürünler tişörtler en kötü tişörtler e yapışın

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Gala tişörtü çok güzel. Store'a gittiğimde alacağım. Yeni formalar da çok iyi. Parçalıyı da alırız. Çabamız Sarı Kırmızı . . .

Üst Alt