GSTV Neden Şifresiz Olmuyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Neden Şifresiz Olmuyor?

Ünal aysal diyodu başkanlığa gelince ilk işim gstv şifresiz yapmak diyordu.

Şimdi okudum sözleşme imzanmış dıgıturkle.

Yunus kardes ligtv ile bir anlasma yapmis bizimkiler para aliyorlar. Bunda hukuki bir anlasmasi var yani. Sen simdi tüm gün havuz,gstv diye baslik acacagina googleda bir arastir önce yani.

Digiturk ile anlaşma var başkan gstvye para akitmak istemiyor. Zaten salak salak spikerler var pek izlenesi bir kanal değil önce kaliteyi artırmak lazım sonra uyduya geceriz.

No problem benim için de. Biz yapsak 3G yayından 2G ye geceriz herhalde. Çok nadir izliyorum . Özel reportajlar veya canlı yayınlara ddnk gelirse artık.

Gs Tv'nin çok izlenecek bir yanı yok. Transfer olunca açıyorum birde şampiyonluk kutlamalarında falan o kadar dert etmeyin bu kadar oturup izlenecek bir yayın akışı yok.

Yapılan anlaşma gereği tüm teçhizatlarla birlikte yanlış hatırlamıyorsam çalışanların yemek+yol masrafları gibi giderleri Digitürk karşılıyor. Bu nedenle kulüp maddi olarak düzlüğe çıkmadığı sürece GSTV'ye para aktarılması ve karasal/uydu yayınına geçilmesi mümkün gözükmüyor.

avrupada real madrid barça tv filan ücretli mi bilmiyorum ama tr'de en büyük rakibinin 2 kanalı varken bakın 2 diyorum 2.cisini siz zaten biliyorsunuz bizim 70 milyona hitap edecek her hangi bir kanalımımızın olmaması(digitürkteki 500 bin kişiye hitap eden dandik kanalı saymıyorum) tam bir rezilliktir gereksiz masraf maddi yük gibi görürsede bu uzun vaade getirisi büyük olacak bir projedir küçümsenmemelidir...

avrupada real madrid barça tv filan ücretli mi bilmiyorum ama tr'de en büyük rakibinin 2 kanalı varken bakın 2 diyorum 2.cisini siz zaten biliyorsunuz bizim 70 milyona hitap edecek her hangi bir kanalımımızın olmaması(digitürkteki 500 bin kişiye hitap eden dandik kanalı saymıyorum) tam bir rezilliktir gereksiz masraf maddi yük gibi görürsede bu uzun vaade getirisi büyük olacak bir projedir küçümsenmemelidir...

Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum.

Üst Alt