GSTV Neden Şifresiz Olmuyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Neden Şifresiz Olmuyor?

Şifresiz olmazmış :D Ya bir gidin allasen... Adamlar sponsorlarla takım kurdurup, stad yaptırıyorlar. Daha ne konuşuyorsunuz ki?

En etkileyici tanıtım ve reklam aracıdır görsel medya. Daha çok kitlelere hitap etmek ve kendimizi duyurmak istiyorsak bir an evvel şifresiz yayına geçilmek zorundadır. Bunun lamı cimi yok.

GSTV application var .. bir halta yaramiyor ..

ula Galatasaray taraftari bakamadiktan sonra neyime yaradi ?? Kacak yayinlarla mi izliyek

sikebahce tv bile uydu ayarlaninca hortlak gibi cikiyor .. hemen siliyorum o ayri

yahu uydudan televizyon hiç izlemiyorum neredeyse buna şu çağda ekstra bu kadar maliyeti varsa gerek yok zaten.

artık herkeste smart phone var. herkesin evinde dsl var. gsm firmaları makul internet paketleri çıkartıyor konuşma+sms tarifeyle birlikle. her yerde net var artık yani.

sadece şu internet yayınını ustreame geçirmeleri lazım takılmadan yayın bütün platformlarda çalışıyor. ios android wphone

youtube dan canlı yayın gstv yapılacaktı ancak youtube da lisans sorunu varmış. çok dikkatli olmak gerekiyor orada zor yani.

ustream en mantıklısı kulüp bu konuda bilgi yağmuruna tutmalıyız.

Üzerimize alırsak yayın kalitesi düşer.. şu an eskiye göre çok daha iyi.. en basitinden ligtv Premier lig programı yapıyor gstv de ve ligtvsi olmayanlar Premier Lig özetlerini gstv den izleyebiliyor.. ayrılacak olsa en basitinden onu izleyemezsin.. Bütün gün anca sokak röportajı izlersin :)

Bence böylesi daha iyi, internetten de ücretsiz izlenebiliyor. Uyduya düşerse yayın kalitesi ciddi anlamda düşebilir. Digitürk iyi destekliyor kanalı.

Olcay, bu konuda “GS TV ile Digiturk arasında yapılan sözleşmenin başlangıç tarihi: 26 Temmuz 2013. Yalnızca reklam gelirleriyle GSTV’nin yayın hayatını sürdürmesi mümkün değildir. GS TV’nin şifresiz yayın yapabilmesi için ödenecek tahmini bedel 3 milyon 800 bin lira Lisans bedeli 300 bin lira, 2 milyon lira yatırım bedeli, 1 milyon 200 bin lira uydu değişimi için ödenecek tutar” diye konuştu.

Bu ülkede ki en gereksiz şeylerden biri kulüp kanali. Şifresiz olsa sanki izleyeniniz olacak. GS TV'yi son 3 ayda 2 defa acmisimdir acmamisimdir. Ben başkan olsam kapatirim direk.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Digitürk'le sözleşme ne zaman bitiyor acaba?Adnan Polat tüm gelirleri Stancu'ya Culıo'ya falan yatırmıştır kesin.:DD

Gstvye girerken 4 haneli şifre girmeden rahat edemiyorum .şifresi kaldırılırsa albenili kalmaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt