GSTV Neden Şifresiz Olmuyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Neden Şifresiz Olmuyor?

Şifreli olması çok rezil bir şey anlaşmayla falan aciklamaya kalkmayin.

Kurumsallik böyle olmaz herşeyi paraya çevirmek mantikli gelmiyor Fb tvnin bu konudaki tutumu daha olumlu aninda taraftarına inebiliyor.

Ayrica dunyanin en gereksiz olayi bu GS TV. Oraya para filan harcamiyorlardir umarim bu Digiturkle yapilan anlasma sayesinde.

Neyi kastettiğin beni pek ilgilendirmez, yazdığın şey ortada. Nasıl olduğu da ilgilendirmez. Her şeye kulp bulurken iyi, cevap verilince kötü, öyle mi?

Ben kötü diye bisey demedım

Seni ilgilendirmez beni ilgilendirir

Galatasaray IN başkanının bir ağırlığı olmalı

Başkan dedıgın oyunlara girmez nettir herseyı dırek der

Şu dönemde negatıf etki yapmak istemıyorum

Zamanı gelınce herşeyı yazarız

50 tane söz ver biri tutsun o kadarda olsun

Onunda nasıl olduğu belli

2013 de sözleşme yenilenmiş. ayrılmaya kalksak haddinden çok fazla bir bedelle karşı karşıya kalacağız. şimdilik zaten bi halta yaradığı yok "cansunun dooom gunu" "ali canın sabah kahvaltısı" türevinde programlar varken bi süre daha ayrılmasınlar.

2013 de sözleşme yenilenmiş. ayrılmaya kalksak haddinden çok fazla bir bedelle karşı karşıya kalacağız. şimdilik zaten bi halta yaradığı yok "cansunun dooom gunu" "ali canın sabah kahvaltısı" türevinde programlar varken bi süre daha ayrılmasınlar.

Halk için kurulmuş bir tvnin halka inememesi paraya çevrilmesi ne saçma.

Halk için kurulmuş bir tvnin halka inememesi paraya çevrilmesi ne saçma.

öyle ama ayrıldığımız an çok ciddi ödemeler harcamalar yapmak zorundaymısız. daha bugun yönetimin bir açıklamasını okudum

hem ayrılıp,hem tonla para saçıp,hem de saçma sapan programları o halka yayınlayacağına bir süre daha bu ayrılma muhabbeti kenarda kalsın,getirisi götürüsünden çok fazla aşşağılarda. ileride inanıyorum kanalada el atılacak ismimize yakışan bir şekilde şifresiz izlenebilecek.

Ben kötü diye bisey demedım

Seni ilgilendirmez beni ilgilendirir

Galatasaray IN başkanının bir ağırlığı olmalı

Başkan dedıgın oyunlara girmez nettir herseyı dırek der

Şu dönemde negatıf etki yapmak istemıyorum

Zamanı gelınce herşeyı yazarız

50 tane söz ver biri tutsun o kadarda olsun

Onunda nasıl olduğu belli

Kötü veya iyi. "Hangi sözünü tuttu?" diye soru sormuşsun, cevap verdim. Gerisi beni ilgilendirmez doğal olarak. Seni de kendi yazdığın şey tabi ki ilgilendirir.

Başkan GSTV'yi şifresiz yapabileceğini düşünmüş olabilir, fakat sonradan bunun mümkün olmadığını fark etmiş olması gayet doğal.

Verdiğin diğer örneği düşünelim. "TFF inecek ya da statü değişecek". Bu bir gözdağıdır. Bunun açıklamasını yapmayacağım burda.

Ha herkes gibi başkanın da hataları vardır ve olacaktır. Ama burada her şeyden anlıyormuşcasına saçmalamak, laf sokmak yerine kulüp adına yapılan pozitif şeyleri görmeyi denesek, önyargılarımızı yıksak fena olmayacak. Hukuki bi mesele olur, başkan ve hukukçuları maldır, gerizekalıdır, forumda yazan taraftar o meseleden en iyi anlayandır. Stadın çatısıyla alakalı sorunlar olur, zeminle alakalı sorunlar olur, kulübün mühendisleri, mimarları vs dünyanın en salak insanlarıdır, taraftar en iyi anlayandır. Maç vardır, kadro hazırlanacaktır, Mancini ve yardımcıları maldır, futboldan en iyi anlayan yine taraftardır...

Bırakın şu tavırları. Tabi ki hepimiz burada görüşlerimizi belirteceğiz ama bilgiçlik taslamak, her konuda negatif takılmak falan gereksiz işler.

Bi de nasıl olduğunu bi söylesene o başarıların. Şike mi yapmış ne yapmış bu adam? Sanki suç işlemiş gibi "nasıl olduğu belli" diyorsun da...

Üst Alt