Gustavo'ya Tepki: "Neden bizi taraftarın önüne atıyorsun" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya bizden gidip uefa sampi olmasindan bana ne abi ya bizdeyken mac secen herifti sanki bunlari siz bilmiyodunuz gustavonun fenere verdigi katki fernandonun bize verdiginden daha fazla
en iyi galatasarayli sizsiniz ya hepinizi kutluyorum
fernando daha iyiydi. Iyi oldugu donemde. Son donemde b.ka sarmistidida. Ben gustavoyu begenirim ama son maclarda o da saldi. Geri pas yan pas yapiyor

Bu tarz oyuncular artık ağızında sigara ile halı sahada oynuyorlar. Pas kalitesi yüksek az koşan kalecinin önünde oyunu kuran hatta maç bittiğinde paran yoksa bende var derler genelde iyi insanlardır.

adam merkezde her yeri topluyor genis alanlari kapatiyor bunu tek basina yapiyo illa ileri mi cikacak kayda deger is yapmasi icin ben durduk yere de yazmadim dogukan fernando kadar katkisi olmadi dedi onun icin dedim
7. olmalari adamin performans degerlendirmesinde niye bas kriter oluyor 17-18de samp olduk selcuk daha iyiydi gustavodan falan diyebilir misin diyemezsin
galatasaraya bok falan atmiyorum fernandonun konusunda bok gibi les gibi tarzinda senin yorumlarin da var sen bok mu atmis oluyosun galatasaraya hayir gustavo konusunda da iyi tarzında yorumlarin var mesela ben diyince mi olay oluyo
Fernando için kötü top oynuyordan ziyade sakatlığına laf etmişimdir, oynadığı hemen her maçta ortalama üstüydü.

Gustavo her işi yapıyorsa ülkenin en iyi orta sahası dediğin Ozan Tufan ve yine geçen yıl Emre bu yıl Sosa falan napıyor? Defansif her işi yapıyorsa neden 10 numaralarla değilde defansif adamlarla oynuyorlar hala?

Yine her işi yapıyorsa neden Fener hayvan gibi gol yiyor iki senedr?

Fernando gibi maç aldığı oldu mu hiç Gustavo'nun? Naptı da 2 kat daha iyidi hala anlamadım?

Şampiyonluğa oynayan takımın hissettiği baskı ile orta sıraya oynayan takımın hissettiği baskı farklıdır çünkü, Gustavo'nun stres düzeyi yüksek olarak çıktığı maç sayısı çok az

Fernando ise çokça o maçlara çıktı ve çoğunda fark yarattı.

Fernando için kötü top oynuyordan ziyade sakatlığına laf etmişimdir, oynadığı hemen her maçta ortalama üstüydü.

Gustavo her işi yapıyorsa ülkenin en iyi orta sahası dediğin Ozan Tufan ve yine geçen yıl Emre bu yıl Sosa falan napıyor? Defansif her işi yapıyorsa neden 10 numaralarla değilde defansif adamlarla oynuyorlar hala?

Yine her işi yapıyorsa neden Fener hayvan gibi gol yiyor iki senedr?

Fernando gibi maç aldığı oldu mu hiç Gustavo'nun? Naptı da 2 kat daha iyidi hala anlamadım?

Şampiyonluğa oynayan takımın hissettiği baskı ile orta sıraya oynayan takımın hissettiği baskı farklıdır çünkü, Gustavo'nun stres düzeyi yüksek olarak çıktığı maç sayısı çok az

Fernando ise çokça o maçlara çıktı ve çoğunda fark yarattı.
yaptıgın yorumları niye yaptıgını biliyosundur sakatlık kötü oyun vs
aynen ozan ülkenin en iyisi demişim, defansif anlamda her işi yapıyor demek o takım gol yemeyecek pozisyon vermeyecek demek mi bunu mu anlıyosun dedigimden? ayrıca tek basına yapıyor diye de vurguluyorum geçen sene oynadıgı adamlar zajc ekici alper ozan tolgay* emre falan aynen hepsi de ne kadar defansif ya
bu seneye bakalım sosa, mert hakan ozan perotti pelkas sosa ferdi vs vs bunlar da epey defansif, defansif değilse bile müthiş yardımcılar dimi:D birkaçı merkezde oynuyolar diye adamları defansif falan yapıyosan yuh ya abi bi şey demeyeceğim
maç alıp almadığına skora bakarak değerlendiriyorsan evet goller atıp almamıştır maçları, dhaa 1-2 haftaya kadar da takımdaki en sağlam herifti geçenki olaylarla saldı
benim demek istediğimi anlıyosun ama anlamak istemiyosun ona göre yorum yapıyosun sonra galatasaraylılıgıma falan laf atıyosun daha bi şey demiyorum abi

yaptıgın yorumları niye yaptıgını biliyosundur sakatlık kötü oyun vs
aynen ozan ülkenin en iyisi demişim, defansif anlamda her işi yapıyor demek o takım gol yemeyecek pozisyon vermeyecek demek mi bunu mu anlıyosun dedigimden? ayrıca tek basına yapıyor diye de vurguluyorum geçen sene oynadıgı adamlar zajc ekici alper ozan tolgay* emre falan aynen hepsi de ne kadar defansif ya
bu seneye bakalım sosa, mert hakan ozan perotti pelkas sosa ferdi vs vs bunlar da epey defansif, defansif değilse bile müthiş yardımcılar dimi:D birkaçı merkezde oynuyolar diye adamları defansif falan yapıyosan yuh ya abi bi şey demeyeceğim
maç alıp almadığına skora bakarak değerlendiriyorsan evet goller atıp almamıştır maçları, dhaa 1-2 haftaya kadar da takımdaki en sağlam herifti geçenki olaylarla saldı
benim demek istediğimi anlıyosun ama anlamak istemiyosun ona göre yorum yapıyosun sonra galatasaraylılıgıma falan laf atıyosun daha bi şey demiyorum abi
Galatasaray'da Belhanda'dan başka beğendiğin oyuncu var mı? Cidden merak ediyorum. Rize'den geldi diye Oğulcan var ok.

Onun dışında hocayı beğenmiyorsun, oyunculardan kim var mesela?

Bizle ilgili hiç bir şeyi beğenmeyip diğerlerinde sürekli övdüğün noktalar olması normal bir durum mu?

Mesela hala 2 kat ne oynadı anlatamadın.

Galatasaray'da Belhanda'dan başka beğendiğin oyuncu var mı? Cidden merak ediyorum. Rize'den geldi diye Oğulcan var ok.

Bizle ilgili hiç bir şeyi beğenmeyip diğerlerinde sürekli övdüğün noktalar olması normal bir durum mu?

Mesela hala 2 kat ne oynadı anlatamadın.
Yav Trollük yapıyor. Ne 2 kat oynaması Keramettin allasen ya :D

hocayı begenmeme sebebim kenarda uyuması, gereken hamleleri yapmaması vs transfer konusu var bi de falcao diagne gibi
taylan, arda, sakatlanmazken saracci, şova kaçmazken luyindama, muslera default zaten oğulcanı rizedeyken de severdim yazdık burda zaten adamın 90dk mücadelesini vs
diğerlerinde övdüğün dediğin ne gustavo hariç, biri bi maç iyi oynammışsa onu iyi oynadı vs diye yazarım ne var bunda
mesela canerin macaristan maçını yine senle konuşmuştuk, gibi...

hocayı begenmeme sebebim kenarda uyuması, gereken hamleleri yapmaması vs transfer konusu var bi de falcao diagne gibi
taylan, arda, sakatlanmazken saracci, şova kaçmazken luyindama, muslera default zaten oğulcanı rizedeyken de severdim yazdık burda zaten adamın 90dk mücadelesini vs
diğerlerinde övdüğün dediğin ne gustavo hariç, biri bi maç iyi oynammışsa onu iyi oynadı vs diye yazarım ne var bunda
mesela canerin macaristan maçını yine senle konuşmuştuk, gibi...
3 sayfayi da okudum da iyice sacmalamissin. Belhanda haric takimdaki hic bir oyuncuyu veya hoca’nin iyi yaptigi seyleri ovdugunu gormedim hep elestiri hep elestiri, sen boyle biri degildin. Ilginc.

3 sayfayi da okudum da iyice sacmalamissin. Belhanda haric takimdaki hic bir oyuncuyu veya hoca’nin iyi yaptigi seyleri ovdugunu gormedim hep elestiri hep elestiri, sen boyle biri degildin. Ilginc.
maç konularına bak hangi dk ne olduysa iyi kötü diye yazmışımdır yusuf bu sene hocayı övmememi de anlayışla karşılarsın herhalde son 2-3 maç harici

Fernando nefretim yüzünden Gustavo> Fernando diyorum
Şuan ikisinden birini takıma alma imkanım olsa Gustavoyu tercih ederim. Günündeyken epey caydırıcı os üstünlüğünü takıma kazandırabilecek bir herif. Fernando Gustavo kadar caydırıcı değildi elbet ama Gustavodan daha özellikliydi.

Üst Alt