Gustavo'ya Tepki: "Neden bizi taraftarın önüne atıyorsun" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fernando nefretim yüzünden Gustavo> Fernando diyorum
Şuan ikisinden birini takıma alma imkanım olsa Gustavoyu tercih ederim. Günündeyken epey caydırıcı os üstünlüğünü takıma kazandırabilecek bir herif. Fernando Gustavo kadar caydırıcı değildi elbet ama Gustavodan daha özellikliydi.
Nefretinden dolayi yazabilirsin bunu ama objektif olarak baktiginda Fernando cok ama cok daha üstündü

Nefretinden dolayi yazabilirsin bunu ama objektif olarak baktiginda Fernando cok ama cok daha üstündü
Olabilir dediğim gibi objektif değerlendiremiyorum. Fernandonun bizdeyken yanından gecen adamları kovalamadığı maçlar geliyor aklıma
göt göbek salmışken seville taklif yaptığında fit olmaya calısması falan uyuz olmuştum epey hala da gecmedi

Olabilir dediğim gibi objektif değerlendiremiyorum. Fernandonun bizdeyken yanından gecen adamları kovalamadığı maçlar geliyor aklıma
göt göbek salmışken seville taklif yaptığında fit olmaya calısması falan uyuz olmuştum epey hala da gecmedi
Iste o son dedigin ayri konu. Ama mesela avrupa maclari (benfica haric) fbjkts maclar hepsi inanilmaz üst düzeydi . Inanilmaz les attigimiz 3-0 bjk yenilgisinde adam akilli oynayan tek adamdi mesela. Tabi sakatligindan sonra biraz dikkatle oynadi bi ara dogal olarak

Bence burda kimse birilerini eleştirdiği için tepki vermiyor. Ahmed Arif kesen in şahsen ben olumlu bir yorumunu görmedim, fakat nispeten altı dolu eleştiriler savunuyor ve adamın tarzı zaten o. Ancak burda 7/24 belhanda trollüğü yapıp iyi oynayan orta sahaya (fernando) veya maçlar aldıran feghouliye (ve türevlerine) laf edince insanların da bıkkınlığı gün yüzüne çıkıyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fernando da ligde bir sene 25 maç , bir sene 22 maç oynadı.

Gustavo = Fernando bence .

Hatta İyi takımı Gustavo daha iyi tamamlardi , yüzüstü bırakmazdı.

Bana Gustavo'nun Fernando'dan 2 kat daha iyi ne oynadığını açıklayın. Açıklayamıyorsanız üzerine yorum yapmanıza gerek yok.

Ufak farklar olabilir, biri Gustavo der diğeri Fernando der ki aynı yaşta kimin hangi seviyede oynadığı da ortada. Gustavo önceden daha üst seviyedeydi son dönemde ise Fernando daha üst seviyede bu bariz.

Biri şampiyonluk stresini yaşayan bir takımda diğeri ise koca ikinci devreyi hedefsiz bir takımda oynadı.

Ya da ne bileyim Gustavo bizde olsaydı şimdiye kadar kaç kırmızı kart görmüştü onu açıklayın zira Fernando 4 maçta bir cezalı oluyordu.

Sosyal medyada dolaşan bir başka görüntü ise Yeni Malatyaspor maçından. Bir pozisyonda Gustavo'nun kendisine pas vermemesine öfkelenen Caner Erkin, arkasını dönüp oyunu bırakıyor ve kulübeye doğru yöneliyor.

bunu görmemiz şart

Üst Alt