Guti Beşiktaş'ta - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti Beşiktaş'ta

Cevap: Guti Resmen Beşiktaş'ta

geçen sene de bize öle diyodu bu mantıkla yaklaşanlar...sonuç? zar zor 3. olduk...sıfır kupa...avrupada yine rezalet...derbilerde hezimet...futbolun artık bir kaç isimle oynanmayacağını idrak etmek çok mu zor??? yıldızlarla doldurduk kadroyu ama kalelerine franco gibi bir gerzeği koyduk...önüne de 2 tane ondan beter defansı...nihat facia raulun gelmesi imkansız nobre onlardan da beter...bobo biraz atarsa atar.yoksa gol atacak adamları yok! hüsrana uğrarlar...şu an ligin en sağlam takımı mevcut transferlerle trabzonspordur....

Guti bu ligde elini kolunu sallayarak oynar hem bazılarının dediği gibi yürüyerek oynayan bir adam değildir çok hırslıdır.Beşiktaşa çok büyük katkıları olacaktır.

Rakibin transferlerine b.... atmak neden anlamıyorum.Bjk kadrosu şu zamanki haliyle uzak ara bu ligin en iyi kadrosu durumunda(bizim transfelerimizden sonra ne olur bilmem) birde sağ bek aldılar mı? Bjk zor dudurulur.

geçen sene de bize öle diyodu bu mantıkla yaklaşanlar...sonuç? zar zor 3. olduk...sıfır kupa...avrupada yine rezalet...derbilerde hezimet...futbolun artık bir kaç isimle oynanmayacağını idrak etmek çok mu zor??? yıldızlarla doldurduk kadroyu ama kalelerine franco gibi bir gerzeği koyduk...önüne de 2 tane ondan beter defansı...nihat facia raulun gelmesi imkansız nobre onlardan da beter...bobo biraz atarsa atar.yoksa gol atacak adamları yok! hüsrana uğrarlar...şu an ligin en sağlam takımı mevcut transferlerle trabzonspordur....

Delgado mu Guti mi?

Onu geçtim Fink'in sözleşmesini dondurdu bu salaklar :D :p Çok güzel çok güzel :p

Erkek adam renkli takım tutmaz, gaylere tapar ;) :D

Ayriyetten şunu da ekleyeyim:

1 Ferrari

2 Zapo

3 Sivok

4 Ernst

5 Fink

6 Delgado

7 Guti

8 Tabata

9 Q7

10 Hilbert

11 Bobo

12 Tello

13 Holosko :D :p

Bi de şöyle bir şey var eğer Ernst'i tek ön libero oynatırlarsa her maç 4-5 gol yerler kaç atarlar bilmem. Ferrari - Sivok ikilisi başarılıysa öndeki Ernst - Fink içindi. Şimdi Tabata - Delgado - Guti üçlüsünden birini illaki oynatacaklar, Q7, Nihat, Bobo derken 4-5 kişi oldu geriye gelmeyen. Ernst tek başına bu kadar adamın defansını yapamaz...

Asıl adı José María Gutiérrez Hernández olan ve 'Guti' olarak bilinen Guti Hernandez, 31 ocak 1976 yılında İspanya'nın Madrid şehrinde dünyaya geldi. :D :D :D

Raul'uda alın ama yanlarında bastonlarını siz verirsiniz. :D

Guti mükemmel transfer ama Katar mantıgında geliyorsa hiç gelmesin. Gezmeye değil oynamaya gelsin ben de Lig Tv'de gerine gerine izleyeyim.

Biz fb'liler gibi olmamalıyız, iyi transferse hakkını vermeliyiz rakip olsa da.

Guti iyi değil çok iyi futbolcu, eğer ciddiye alırsa TSL'yi iş yapar şu yaşına rağmen.

Erman Toroğlu Kanaltürk'te!

erman ağabey kanatürkle anlaşmış chris bosh dwayne wade lebron halt etmiş serhat ahmet erman üçlüsünü merakla bekliyorum futbol yorumlarını sevmem ama bu sene sağlam makara var kanaltürkte :D :D :D

Cevap: Yaşasın erman toroğlu kanatürkte

video_kxxdlqljnf.jpg

:m26: :m26: :m26: :m26: :m26: :m26:

forza kanalturk.. ligtv erman'i gondermekle cok buyuk hata yaptigini cok yakinda anlayacaktir.. :D

Bunlar tam KÖMEDİ 3 lüsü olur ve iyide gider ,:D

Yanlız A.Y nereye kadar musade eder oda ayrı sorun..:sopa:

Kanaltürk o yayın önceside , tedbirini almalı , ( AMBULANS ,İTFAYECİ,,GÜVENLİK ELEMANI ) olmalıki, tedbiri elden bırakmasınlar...:asd::D

SAYGILAR...

Cevap: Erman Toroğlu Kanaltürk'te!

Süper olacak ben zaten ntvspor falan izlemiyordum kanaltürk izliyordum.. Gökmen gitsin Ziya , Erman - Ahmet Sinan kalsın.. Serhat ulueren yerine baska sunucu gelse tadından yenmez.

Üst Alt