Guti Beşiktaş'ta - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti Beşiktaş'ta

Cevap: Guti Resmen Beşiktaş'ta

Yaptıkları transferlerle ülkeye marka değeri kazandırdığı ve şampiyonluktan çekildiklerini açıkladıkları için Beşiktaş'a teşekkürler.

Bjk'ye hayırlı olsun. Büyük bir yıldız daha ülkemize geliyor. Faydalı olup olmayacağını zaman gösterecek tabi. Yalnız Beşiktaş, transfer konusunda bizim birkaç yıldır yaptığımız yanlışları yapıyor. İyi takım iyi oyunculardan krulur ama her yıldız oyuncularla da iyi takım kurulamıyor. Burda Schuster farkı olur mu olmaz mı onu daha sonra göreceğiz.

Guti Fanatik'e röportaj bile vermiş.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Real Madrid'li futbolcu Guti'nin transferi için kulübüyle ve oyuncuyla görüşmelere başlandığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"İspanya futbol takımlarından Real Madrid’in oyuncusu Guti Hernandez’in transferi konusunda kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır."

Guti Fanatik'e röportaj bile vermiş.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Real Madrid'li futbolcu Guti'nin transferi için kulübüyle ve oyuncuyla görüşmelere başlandığını duyurdu.

"İspanya futbol takımlarından Real Madrid’in oyuncusu Guti Hernandez’in transferi konusunda kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır."

Fasa fiso onlar Atakan.Beşiktaş'ın sanırım görüşmelere başladığını borsaya bildirmesi lazım.O yüzden.Ama transfer kesin bitti.

“Türkiye’yi çok enteresan buluyorum. İstanbul ise mükemmel bir şehir. Futbol seyircileri ateşli, Türk insanının futbola bakış açısı benim bu teklifi kabul etmemde önemli rol oynadı. Herkesin futbolla yatıp futbolla kalktığını öğrendim. Her şeye rağmen, bu transferde Schuster’in katkısı da çok büyük. İtiraf etmeliyim ki; Schuster Beşiktaş’ta olmasa, Türkiye’ye gelmem olanaksızdı. Şu an çok heyecanlıyım ve bir an önce o formayı giyip Beşiktaş seyircisiyle kucaklaşmak istiyorum.”

Sivok

Ferrari

Zapotocny

Quaresma

Hilbert

Delgado

Tello

Guti

Tabata

Ernst

Bobo

Holosko

12 tane yabancıları var.Fink'in sözleşmesi donduruldu.

Yaptıkları transferlerle ülkeye marka değeri kazandırdığı ve şampiyonluktan çekildiklerini açıkladıkları için Beşiktaş'a teşekkürler.

Süper yorum aynı şekilde düşünüyorum.Lige prestij kazandırdılar kesinlikle,ayrıca mükemmel goller,hareketler,asistler izleticekler bu sezon bize orasıda kesin ama şampiyonluk için bunların yetmediğini biz bizzat deneyimledik ve şimdi ona uygun hareket ediyoruz.bjk bizim 2 sene önceki halimiz gibi süper maçlar ve futbol;kaçan şampiyonluklar...

Helal olsun.Yıldırım Demirörenin kafaya taş düştü heralde.Saçma sapan oyunculara vereceğini parayı yıldız oyunculara veriyor.Guti pasları muhteşem oyuncu ama tek dezavantajı adam hem kupalara doymuş ve 34ünde.

Guti bu ligde elini kolunu sallayarak oynar hem bazılarının dediği gibi yürüyerek oynayan bir adam değildir çok hırslıdır.Beşiktaşa çok büyük katkıları olacaktır.

Rakibin transferlerine b.... atmak neden anlamıyorum.Bjk kadrosu şu zamanki haliyle uzak ara bu ligin en iyi kadrosu durumunda(bizim transfelerimizden sonra ne olur bilmem) birde sağ bek aldılar mı? Bjk zor dudurulur.

Yalnız bizle adı çıktığında adamla gay diye dalga geçenler şimdi yere basamıyor.İşte Beşiktaşlılık duruşu bu!!

ya bu adam erkek arkadaşıyla öpüşme fotolarından sonra bize yakışmaz dedikleri adam değil mi? :D bjkli forumunda guti fotolarının yarısından çoğu kızlarla öpüşme fotolarıyla dolu...neyi ispatlamaya çalışıyosunuz lan:D biz ya da fener yapsak bu transferi bu konu çok konuşulurdu bjk liler tarafından...

:animation:

guti.jpg

Üst Alt