Guti Beşiktaş'ta - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti Beşiktaş'ta

Cevap: Erman Toroğlu Kanaltürk'te!

Gargamel Serhat

Erman Toroglu

Bikini Cakar

Ezik Ziya

Yogu Sinan

Ayi Gökmen

Vayyyy be kadroya bak. :D :D

O ARTIK KARTAL!

Süper yıldız Real'e veda etti, Beşiktaş'a 'merhaba' dedi! İspanyol devinin yıldız oyuncusu Guti, Real Madrid'le resmen yollarını ayırdı...

Başkent ekibi, Santiago Bernabeu'da düzenlenen basın toplantısında Guti'ye emekleri için teşekkür ederken Real'de kazandığı bütün kupaları toplantıs sırasında arkada sergileyerek yıldız oyuncuya büyük bir jest yaptı. Real Madrid Sportif direktörü Valdano da Guti'ye Türkiye'de başarılar diledi!

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Bu arada düzenlenen basın toplantısın duygu dolu anlar da yaşandı!.. Yıldız oyuncu, 15 yıldır formasını giydiği Madrid formasına ve Santiago Bernabeu'ya veda ederken gözyaşlarlarına hakim olamadı.

Basın toplantısında Real Madrid'den ayrılmanın çok zor olduğunu belirten Guti, "24 yıldır buradayım ve umarım futbolu bıraktıktan sonra da buraya dönebilirim. Kalbim her zaman burada olacak" ifadelerini kullanırken gözyaşlarına engel olamadı.

İspanyol oyuncu, Beşiktaş'la ilgili sorulara ise "Henüz kararımı vermedim. Ama beni Beşiktaş'a çeken en önemli yönlerden biri de Schuster'in orada olması. Gittiğim her yerde elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde cevap verdi. Guti'nin İspanya'da Beşiktaş'la 2 yllık ön sözleşme imzaladığı biliniyordu.

Öte yandan yıldız oyuncunun vedası, Real Madrid'in resmi internet sitesinde "Teşekkürler Guti" başlığıyla duyuruldu. "O, orta sahadaki müthiş yeteneklerini Real Madrid formasıyla bir çok kez sergiledi" denilen haberde "Guti, takım arkadaşları ve onunla çalışmış 14 tane teknik direktörün hepsinden her zaman övgü aldı" ifadeleri kullanıldı.

İspanyol oyuncunun salı günü başkan Yıldırım Demirören'in özel uçağıyla İstanbul'a gelerek 2 yıllık resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

(Ligtv.com.tr)

Cevap: Guti Beşiktaş'ta

turk futboluna hayirli olsun, guti ismiyle olsun orta sahada yaptiklariyla olsun iyi bir oyuncudur, biraz yasli olabilir ama iyi izler birakacaktir,

bir gsli olarak kiskandim dogrusu keske biz alsaydk tebrik ederim bjki Q7 den sonra bir buyuk yildiz daha.

Beşiktaş'a çok teşekkür ediyorum hem Guti,Quaresma gibi klas isimleri bizlere izleteceği için,hem de şampiyonluk yolunda bizi zorlamayacakları için.Bu transferin bizim adımıza birçok yararı var.Hem ***** kredisini uzattı,hem de bu geri kafalılar UEFA'yı hedefledikleri için gruptan çıkamayıp,ligde ilk 3e giremeyince Schuster gibi çağ atlatacak hocayı kovacaklar.

Üst Alt