H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Bende şeytana taptıkları,luciferian dinine mensup oldukları vs konusunda tam emin değilim ama bunların yaptıkları Ateist propogandası,hristiyanlıkla,müslümanlıkla dalga geçmeleri falan kafamı karıştırıyor doğrusu.Ancak,dünya üzerinde bu elit ailelerin çok önemli rol oynadıkları da apaçık ortada.Savaş çıkarabilme gücüne sahipler en azından.

Savaş çıkarmak çok kolay, bunun için İlluminati'yi kurmanın bir anlamı yok. Medyada hükümet üstüne sağlam bir baskı kur, odakları hareketlendir; hükümet içinde çatlak oluştur, saldır istediğin yere... Evet, bu kadar basit. Bunun örneklerini çokça gördük zaten.

Ki bunca saçmalığa rağmen bu kadar paylaşılan şeylere ve verilen emeklere saygı duyup bu söylenenleri takip ediyorum, bir nevi kredi veriyorum. Hatta varlığına bile inandığım zamanlar oluyor ama dini bir amaç için bunca sistemin kurulduğunu düşünmüyorum. Zira ortada dini bir hedef, dini bir amaç olsaydı ABD küresel ekonomi ile falan uğraşmazdı. İnsanlığın medeniyet kazanmasını istemezdi.

bence önemli olan, ortaya konulan belgelerin ne kadar ikna edici olduğudur

yoksa dünyada olup biten her şeyin kendi akıl çerçevemize sığma gibi bir zorunluluğu yok

Ateş olmayan yerden duman çıkmıyor. Bunca bilgi, belge, klip, film, görseller tesadüf olamaz.

Benim meselem bu hanedanlıkların Dünya'yı yönetmesi falan değil, bunu dini bir amaç için yapıyor olmaları. Tabi kapitalist sistemde en çok parası olan, en güçlü oluyor. Onu ben de söylüyorum zaten. Ama bu 3-4 hanedanlıkların kapitalist düzende birbirlerinin rakipleri olduğu unutuluyor. Bunu bilip bu hanedanlıklar birleşip, dini bir amaç için onu bunu öldürüp Dünya'ya hükmetmeye çalıştıklarını düşünmek çok abes.

Edit: Son kısmı siliyorum, senin alıntınla pek bir bağlantısı yok zira...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül isterdi ki bu adamların bizim ülkemizdeki faaliyetlerini de bi güzel konuşalım ama insanların çok değer verdiği,inandığı,bağlandığı siyasi görüşlerinin sadece bi yalandan ibaret olduğunu onlara kabul ettirmek epey zor.siyasi görüşlerin asıl gerçeği görmememiz için önümüze sürülen bi engel olduğunu anlatmak zor.

bunu sadece internetten ordan burdan okuduğum şeylerle söylemiyorum,inanın bana.

Şahsen beni bilen bilir, ben siyasetten nefret ederim. Özellikle Türkiye'deki siyasi anlayış ve kıtlıktan. Ama bu illuminati meselesi öyle bir hal aldı ki katılaştı git gide... Artık hayata bakış açınız, ideolojiniz bunun üzerine kuruldu. Biraz daha şeffaf olmanızı öneriyorum. Çünkü insanlığın anlamamasından şikayetçi olup, sizin de ironik bir biçimde bu illuminatinin varlığını bir ideolojiye dönüştürmeniz düşündürücü oluyor. :)

Peki Emir bir de senden duymak istiyorum. Bu adamlar madem bu kadar güçlüler; neden gizlenme ihtiyacı hissetmiyorlar? Neden seni, beni kendi inançlarına göre köleleştirmiyorlar? Ama gelip; "e zaten kapitalizm köleleştirmiyor mu bizi" falan deme, kendi kendini çürütürsün aksi halde... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Peki Emir bir de senden duymak istiyorum. Bu adamlar madem bu kadar güçlüler; neden gizlenme ihtiyacı hissetmiyorlar? Neden seni, beni kendi inançlarına göre köleleştirmiyorlar? Ama gelip; "e zaten kapitalizm köleleştirmiyor mu bizi" falan deme, kendi kendini çürütürsün aksi halde... :)

Hacı buradan çok fena konulara girer,banı yerim.Kesin yerim,üstüne gelir Alemdar abiyle papaz olurum. :D

ben de cevap vermek isterim

günümüzde gençliğin çok büyük çoğunluğu mtv izleyicisi durumunda

bu kanalla sürekli illuminati propagandası yapılıyor

hatta son zamanlarda iyiden iyiye açık ve net şekilde görülür hale geldi

bence tv sayesinde çoktan köleleştirme başladı

Dine kadar dayandıracaksan benim için problem olmaz biliyorsun. Eğer forum kuralları dışında kendi fikrini belirteceksen ceza almazsın merak etme... :)

Forum müsait değil buna cidden,burada illuminati abov piramit diyen adam bile yazdıklarıma sen ne diyosun aga diyebilir,burası yeri değil.Boşver.

yazacaklarım da öyle x partisini savunup y partisini göklere çıkaracak da değilim,tek taraflı değil,senin gibi ben de nefret ediyorum siyasetten,tiksiniyorum kendisini kaptırıp bağnazca liderlerini savunan saf insanları gördükçe.

mtv aracılığıyla zaten kendi dinlerinin (ki onlarınkine dinsizlik demek daha doğru sanırım) propagandasını yapıyorlar

ayrıca gençleri semavi dinlerden uzaklaştırmak için de ellerinden geleni yapıyorlar

[video=youtube;CK20MpC5h_I]https://www.youtube.com/watch?v=CK20MpC5h_I[/video]

AHAHAHA Daha ne olcak Allah'ını seversen. Şu küçük görme ve inanmıyorum ben ya triplerini bırakın. Adam kanıtı gayet geçerli. Adam 94 te çıktığını nerden bileyim yalan diyo. O da resmi siteden gösteriyor. Tamam haklıymışsın diyeceğine hala dalga peşinde olmasan, kabul etsin daha iyi olurdu senin için. Bazı şeyleri ısrarla inkar etmek sizi komik duruma düşürüyor.

İsterse 80 lerden olsun. Her yıl aynı tarihe countdown yapıyor o sayaç. Geçen sene ne oldu da o tarihte şimdi olacak :)

Üst Alt