H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Cevap: H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Ne yaparsa yapsın Metin Oktay'ın gölgesi olacak kalacak.

bunu da anlamam ha....metin oktay ın hakan şükürden fazla nesi vardı sizce? tamam canlı izlemedim ama hakan şükür e göre fazlası nedir yani? hakan şükür bu klüpte neyi eksik yapmış ya? biri bana anlatsın lütfen.hakan şükür düşmanlarından biri cevap versin gerçekten merak ediyorum.tartışmak için değil.benim bilmediğim görmediğim bişi mi var...takımı eleştirmesinden herkes rahatsız oluyo ama bakın yine haklı çıktı.başından beri bu yönetimin bu işi yapamayacağını söyledi.haksız da değilmiş di mi? metin oktay tabi ki bir efsanedir ama hakan şükür bu klübe hem futbol hem de ortam açısından en çok faydalı olan hem de o yıllarca ruh ruh dediğimiz şeyi getire adam olmadı mı?

Abi ben de anlayamıyorum taraftar profilini eski oyunculara karşı bi nefret bi kin besleyenler var tarihimizin en büyük başarılarını bu adamlar kazandırdı bize yahu ister dinci olsun ister tarikat üyesi olsun bana ne

onlar daha küçük dostum boşver...onlar destanları youtubelardan izleyen tayfalar....ya da siyasi görüş dolayısıyla kin besleyen zavallılar...yoksa hakan şükürden nefret eden bir galatasaraylı olması akıl mantık işi değil...hele metin oktayla karşılaştırıp laf sokmak direk uterus terk.

bunu da anlamam ha....metin oktay ın hakan şükürden fazla nesi vardı sizce? tamam canlı izlemedim ama hakan şükür e göre fazlası nedir yani? hakan şükür bu klüpte neyi eksik yapmış ya? biri bana anlatsın lütfen.hakan şükür düşmanlarından biri cevap versin gerçekten merak ediyorum.tartışmak için değil.benim bilmediğim görmediğim bişi mi var...takımı eleştirmesinden herkes rahatsız oluyo ama bakın yine haklı çıktı.başından beri bu yönetimin bu işi yapamayacağını söyledi.haksız da değilmiş di mi? metin oktay tabi ki bir efsanedir ama hakan şükür bu klübe hem futbol hem de ortam açısından en çok faydalı olan hem de o yıllarca ruh ruh dediğimiz şeyi getire adam olmadı mı?

Metin Oktay da Hakan Şükür de bu klübün efsaneleridir ikisini karşılaştırmak doğru olmaz ikisine de saygı duymamız lazım.Üstelik Hakan Şükürün söyledikleri %100 doğru.Geçen sezon başı yaptığı eleştirelere ben de kızmıştım ama şimdi dönüp bakıyorum adam herkesin pembe tablo çizdiği zamandan bile bugünkü durumu görebilmiş

Şu an Galatasarayı kim eleştirse haklı. Hakan olmuş Bülent olmuş fark etmez. Peki bu futbolcular hiç Galatasaray' ın yanında olmuşlar mı ya da Galatasaray' ın iyi olmasını istemişler mi ona bakarım ben. Yönetim takımda işleri bitti diye yolları ayırınca resmen düşman kesildiler sanki bunca zaman bedavaya oynadılar. Jeep olayı hala aklımdadır nasıl olay olmuştu ve bu olayla ilgili Hakan' ın verilen sözler tutulmalı diye sözleri dün gibi aklımda. Bunun yanında Gerets ile şampiyon olduğumuz dönemde ümit ile necati harikalar yaratırken yedek kalınca şu an iyi hissediyorum takımda oynamam lazım şeklinde de konuşup medyaya malzeme veren de Hakan Şükürdür.

Her şeye rağmen o kadro efsanedir oyuncular efsanedir sesim çıkmaz hakikatten yerleri ayrıdır. Ancak futbolu bıraktıktan sonra söylemleri bir o derecede yaralayıcıdır yapıcı hiç bir yorumları yoktur. Bu sebepledir ki hiç biri bana göre okuduğum ve dinlediğim Metin Oktay' ın yanından geçemezler.

Gelelim Arda' ya. Fabregas arda' dan sadece ay büyüklüğü var Arsenal kaptanı, Gerard kaptan olduğunda 22- 23 yaşlarındaydı, Torres 20 21 yaşlarında atletico kaptanı oldu daha çok örnek sayılır bu şekilde. Bülent Korkmaz ilk kaptan olduğunda kaç yaşındaydı. Bu işin yaş ile ilgisi falan yok önemli olan o yeterlilikte olmak. Bence arda eksiklerine rağmen bu takımın kaptanı olabilecek seviyede. Ama taraftar olsun medya olsun öyle düşünmüyor o zaman kaptan olarak saygı görmüyor. Olay bu kadar basit.

Abi ben de anlayamıyorum taraftar profilini eski oyunculara karşı bi nefret bi kin besleyenler var tarihimizin en büyük başarılarını bu adamlar kazandırdı bize yahu ister dinci olsun ister tarikat üyesi olsun bana ne

Şahsi görüşüm, Fenerbahçe'nin Selçuk Yula'sı gibi Rıdvan Dilmen'i gibi bizimde her programa çıktığında yerli yersiz Galatasaray'a methiyeler düzen, rakipleri de sürekli eleştiren bir elemanımız olsun düşüncesindekiler böyle davranır. Veyahut "onların her söylediği manşet oluyor da benim söylediklerim neden iplenmiyor" diye söylenenler olabilir. Ne biliyim başka bir düşünce gelmiyor aklıma. "İyiki Uefa Kupası'nı aldınız, almasanız daha iyiydi." diyenler var ya, resmen bunu diyenler var. :eek:

Galatasaray ne solcuların ne sağcıların klübü Galatasaraylılığı bütün siyasal düşüncelerin üstünde tutmak lazım

Her H.şükür haberinde adamın dediklerini degilde fetullahcı tarikatcı oldugunu tartısmaktan sıkılmadınızmı?

kral doğru konuşmuş,2 sene önce bunları söylediğinde onu düşman ilan etmiştik ama kral sonuna kadar haklıymış,kusura bakma kral...

Hemen cevap vereyim bazı arkadaşlara, kişilik ve karakteri vardı Metin Oktay'ın. Metin Oktay Galatasaray ismi üzerinden rant sağlamadı, işin içine siyaset-din sokmadı. Metin Oktay adam gibi adamdı, zaten Metin Oktay'ın hayatını, futbol tarihini araştırmayan Galatasaray'lıyım da demesin.

Metin Oktay egolarını Galatasaray üstünde tutmamış bir adamdır.Hakan'ın durmadan kendisini Metin Oktay ile kıyaslaması bence büyük ayıp, kendisinin düştüğü kötü durumun göstergesi.

Metin Oktay siyaset, renk üstü bir adamdı. Kralı severim asla laf ettirmem ama bu da apayrı bir gerçek.

Kusura Bakmayın Arda daha Hakan Şükürün sol kramponundaki bağcık bile değildir...

Hakan kendini hala futbolcu sanıyor kalkmış bide yok bana Metin Oktfay demedilerde Ardaya dediler . Derler tabi .

Sen değilmiydin UEFA kupasını kazandıkdan sonra BEDAVAYA İtalyaya kaçan ...

İtalyada futbol hayatın bitince sana kim sahib çıktı ? Galatasaray ve hala çıkıp ileri geri konuşuyosun

Bu adam klübe dönerse Ayhanlar Servetler ekmek yer biz de kanserden ölürüz ahanda buraya yazıyorum

Saçma sapan yazmışsın yok BEDAVA bilmem ne. 1 )Hakan bedava gitmedi şimdinin parası yaklaşık 7 milyon euroya gitti. Bedava gidenler Okan - Emre

2) Sahip çıkmamız diye bi durum yoktu ortada biz almasak fb yada bjk alcaktı Hakanı. Adam boş sözleşmeye imza atıyordu hep 2. döneminde Galatasarayda. Alcağı parayı konuşmuyodu yönetimle. Göster şimdikilerden bana 1 tane böyle futbolcu

Hakan Şükür belli başlı nedenlerden ötürü ikinci Metin Oktay olamadı, olamaz. Arda da olamaz. Ama bazı insanlar böyle görüyor kimse de buna birşey diyemez. Adam çocuğunun birinin adını Metin koymuş, doğacak bebeğine Arda ismini vereceğini söylüyor. İnsanlara öyle yakın geliyor demek ki bunu sorgulayamazsınız. Benim annem ilk çıktığı günden beri "Arduş arduş" diye seviyor. Komik:) Ben de yakın görüyorum kendime, golü yediğimizde gözlerimizde aynı bakış oluyor çünkü.

Kötü bir döneme denk geldiği için pek başarısı yok ama Arda'nın. O kadroda olsa, merak etmeyin efsane olurdu rahatlıkla.

Metin Oktay ise apayrı bir adamdır söylüyorum siyaset üstü. Renkler üstü bir adamdır. Can Bartu bile ağlayarak anlatır.

Ne yaparsa yapsın Metin Oktay'ın gölgesi olacak kalacak.

Metin Oktay egolarını Galatasaray üstünde tutmamış bir adamdır.Hakan'ın durmadan kendisini Metin Oktay ile kıyaslaması bence büyük ayıp, kendisinin düştüğü kötü durumun göstergesi.

Adam dede beyler. Sanki Metin Oktayı canlı izlemiş Dolmabahçe Stadında 1959 - 60 sezonunda . Yorumlara bak ya :D

yorum yapılmaz ya gerçekten. millet hAkan şükür için Arda turan bile olamaz falan diyor.kimbilir anadolunun hangi köyünden ligtv cine5 teleon hatta tv girmemiş köyünden yapıyor bu yorumu.Yazık sizlere.

Üst Alt