H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Cevap: H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Hakan'ın Galatasaray'da içecek bir kap suyu yoktur.

Arkadaş bu kadar nefret olur mu bir insanda Galatasaray'a karşı.

Ayıp yahu, sen de Arda gibi bu işten ekmek yedin, iftiraya bak, aslında Arda sakat değilmiş de oynamıyormuş.

Neden?

Arda bile bile neden kendi değerini düşürsün.

Devre başında takıma bir sürü isim transfer edilmiş, takım bir hava yakalamış, neden kötü gidiş diye sakat numarası yapsın.

ÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ.

Sadece Arda'nın varlığı bile bu takımın kaybettiği maçların yarısını galibiyet yazdırırdı.

Hakan eline geçen her fırsatta Galatasaray'ı satmış bir adamdır ve böyle de devam edecektir.

Sözleşmesi bitmiş yurtdışına kaçmıştır.

Galatasaray 16 milyon mark almıştır ama henüz Bosman kuralı işlemeye başlamadığından iki klüp aralarında anlaşmıştır. O sebeple.

Galatasaray ona sahip çıkmıştır ama artık yaşlandığı için sözleşmesini yenilemediğinde teşekkür edeceğine Galatasaray'ın baş düşmanı kesilmiştir.

Bu adamın ne kadar çirkef bir karaktere sahip olduğu UEFA kupasını kazandığımız sene bir jip meselesi yüzünden Fatih Terim'le arasını bozmasından bellidir.

Fatih Terim Galatasaray'a geldiğinde gol atamadığı için herkes Hakan'ın gönderilmesinden yanaydı. Yamulmuyorsam 6-7 hafta gibi bir süre hiç gol atmamasına rağmen Fatih Terim Hakan'da ısrar etmiş ve kariyerini kurtarmıştır. Sonra onu takımın Hagi ile birlikte lideri yapıp UEFA kupası kazanan kadroda yer almasına sebep olmuştur. Hakan naapmıştır? Hayatı boyunca yaptığı gibi bu defa da Fatih Terim'e ihanet etmiştir. Neymiş Fatih Terim söz verdiği jipi Hakan'a vermemiş. Üstelik onun da son derece mantıklı bir açıklamasını yapmıştı Fatih Terim.

Serdar Burak demiş ki Hakan neden hiç Arda'nın pozisyonuna düşmedi. Fatih Terim'in geldiği senenin başı ve rezalet geçen bir önceki sezonu hatırlarsa kendisi daha beter durumdaydı. Fatih Terim kendisi Galatasaray'dan kovulmak pahasına, yeni teknik direktör arayışlarının olduğu dönemde bile her maç Hakan'ı, gol atamayan Hakan'ı ilk 11 oynatmıştır. Hem de 90 dakka. Hakan her zaman olduğu gibi kendi geçmişini unutmuş, kendi yaşadıklarını unutmuş, Arda'yla top oynadığını unutmuş Arda'ya da ihanet etmiştir.

Hakan Şükür benim gözümde bir ihanet adamıdır.

Hafızamı zorlasam eminim başka şeyler de hatırlarım ama Hakan Şükür için bir gram daha beynimi yormak istemiyorum.

Evet bu adamın Galatasaray'da içecek bir kap suyu yoktur.

Hakan'ı Hakan yapan Galatasaray'ın kapısına defalarca pislemiş bu ismin Galatasaray'la anılmaması lazımdır.

Gördük İnter'de ki Hakan'ı da...

Galatasaray dışında gittiği her takımda yedek kalan Hakan'ı da.

Hakan Galatasaray için çok iyi bir futbolcuydu.

Ama sadece Galatasaray'da çok iyi futbolcuydu.

Bunu da unutmasın sakın.

Ama öğrendik ki asla bir Galatasaraylı değilmiş.

Ve dediğim gibi bu klüpde içecek bir kap suyu kalmamıştır...

Batuhan arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum.Hakan lincoln benden 150 kat fazla para alıyodu demiş.Kendisi her zaman yerliler arasında en fazla parayı alıyordu.Ayrıca Torinolu şaban gibi lakaplar takıldığında 16 - 17 maç gol atamadğında her zaman arkasında duran bu klüp ve fatih terimdi.Ama kendisi ne yaptı uefa kupasından yanılmıyorsam 1-2 sene sonra katıldığı programda Fatih terim taktiği falan yok biz futbolcular inandık ve kupayı aldık dedi.Takım arkadaşlığı sadece futbolcular arasında olmaz.Ama o her zaman birilerini çıkardı listeden birileri de hep başkan yada teknik direktör oldu.Çünkü kendinden daha üst bir durum kabul edemedi.Hagi ile ettiği kavgalar içinde gazete arşivlerini açmanız yeterli.

Şimdi ben gelsemde değişen bişey olmaz diyor.Evet çünkü bu duruma düşmemizin sebeblerinden biride sensin.Metin OKTAY la kendini kıyaslıyor.Metin OKTAY karısından bile vazgeçti Cimbom için ama sen bi jip için yıllarca ağladın.Ondan 1000 tane fazla da gol atsan bütünb kupalarıda olsan Her başarıyı içimize soksan yinede senin ismin onun yanında küçük harflerle yazılır.

İşte arda durumdan çekindiği için psikolojik olarak iyileşemiyor demiş.Bunu anlamak için hakan şükür olmaya gerek yok.Fiziksel sakatlıkların iyileşmesinde hastanın psikolojisinin çok önemli olduğu hemen hemen her ülkede spor yorumcuları tarafından söylenir.Bkz. hiddink bol bol söyler bu durumu.

gelelim iyi şekilde gönderilmeleeri olayına.Galatasaray yönetimi bunların hepsine jübile teklif etti ama hepsi 1-2 sezon daha oynamak istedi.Hele hele bu hakan denilen adam 3 yıllık sözleşme istedi beyler.

Peki neden bunlar başka takımlarda oynayamadı Neden hakan ünsal 3 maça bile çıkamadı rize sporda.Neden hakan gençlerbirliğine gidip en azından 1sezon daha oynamadı.Çünkü hakanın galatasaraydan aldığı parayı hala daha kazanan yerli topçu yok.

Velhasıl Kelam hakan denilen adam her zora girdiğinde galatasaray ona kucak açmış hayatını kurtarmıştır.Ama hakan galatasarayın en zor gününde bile hala kendini Metin OKTAY'la kıyaslamıştır.

Ben G.Saray'a gelsemde hiçbir şeyi düzeltemem. Çok açık söylüyorum. Ben takımdan gidiyorum... Arda'yı inanılmaz bir ideol yapıyorsunuz. Metin Oktay ardından Arda yapıyorsunuz. Ben Metin Oktay'ın herşeyini geçmişim. Yok böyler birşey. Hakkı hak edene teslim edemezseniz hiçbirşeyi değiştiremezsiniz. Kafaların zihniyetin değişmesi lazım...

Bu ne demek:eek:
Bana vefasızlık yapıldı demek.Birde ardayı o kadar büyüttünizki gözünüzde metin oktayın arkasından 2. sıraya ardayı koydunuz.Bu zihniyetlede bir şey bekleyemezsiniz zaten demek istiyor.

hakan ve bülent ve bilmem ne allah rızası içinde oynamadılar.Ne kadar oıynadılarsa daha fazlasını aldılar nakit olarak.Sen bi yerden zamanı gelince gitmezsen seni kovarlar bu işin kuralı budur.

Hakan Şükür'e nefret duyanların %95'i siyasi görüşünden dolayı duyuyor.H.Şükür'ün Galatasaray'ı Avrupa Şampiyonu yapacağını bilseler gelmesini istemezler.Türkiye'de siyasi parti taraftarlığı,futbol takımı taraftarlığından daha fanatiktir.O yüzden H.Şükür ağzıyla kuş bile tutsa bunlara yaranamayacak.H.Şükür'den daha çok bu takımı sevdiklerini söyleyemezler.

bazı taraftarların siyasi görüşleri,bazı insanlara nefretleri, Galatasaray sevgisinin efsanesinin önüne geçmiştir.kesinlikle her kelimesine katılıyorum yazdıklarının

Ne hakan sevgisi ne hakan nefreti benim Galatasaray sevgimin önüne geçemez çünkü isimler gelip geçer Galatasaray baki kalır.

Söyledikleri yine doğru ;) Arda konusunu bilemem.

2 sene önce krala hakaret edenlerin çoğu bugün Kral'ın söylediklerini yapıyorlar ;)

(O zamanlar Adnan polata laf ettirmeyiz sen ne diyorsun be Hakan diyenler şimdi Adnan polata neler neler diyorlar):

Hakan şükür"ün sıyası kımlıgı neden ön plana çıkıyor arkadaslar milletvekili adayadayı olabılır yalaka vb lafları kınıyorum ..

xx partisinden belediye başkan adayı insan kulup başkanımız siyasetle sporu birbirine katmıyalım hakarete varan yazılar hıç hos degıl..

insanlar kendi görüşüne aykırı insan görünce ne kadar cahilce konuşabiliyor.Gerçekten komik bir durum...

hakan%C5%9F%C3%BCk%C3%BCr.jpg

Bu dediklerinden dolayı kimsenin haddine değil hakanı eleştirmek ;) çünkü doğru konuşuyor.

bugün ligtv ye konuştu.laflarının çarpıtıldıgını ve yanlış algılandıgını söyledi.takım kötü giderken psikolojik olarak sakatlıkların uzayabiliceğeni söyledi. gerçi açıklamalarının bir önemi yok,bazı taraftarlar için siyaset Galatasaraydan daha önemli.. Futbolcunun dindar olması,bazılarına batıyor. burda 10 15 kişi hakan şükürü beğenmemiş arda turanla barış özbekle kıyaslamış olabilir,bir önemi yok hiçbi yorumlarının.bu adam daima kral kalacak :)

Su anki duruma gelinmesinde herkesin hatasi var. Hakan ve eski oyuncularin kurdugu duzenin de bu cøkuste etkisi var. Dogru søylemis vs. vs. sadece anlamiyorum neden herkes kendisini dista tutuyor bu cøkuste. Bir dønem basari getiren birsey ilerki dønemde dezavantaja dønusur ki zaten yeterince dønustu. Yani bugun oyuncular profesyonel degilse bazilari koyun gibi bize abi lazim diyorlarsa bunda da Hakan ve eski futbolcularin hatasi var. Her sey siyah ya da beyaz degil. Kimse de tamamen siyah ya da beyaz degil. Cøkuste herkesin payi var.

Arkadaşlar biz insanları inançlarından yada siyasi görüşlerinden ötürü dışlarsak, kaybeden biz olur ve başarı geçmişte kalmış bir rüya olur.

Bazı arkadaşlar eleştiri sınırlarını bayağı aşmış resmen hakaret etmiş.Bu hakaretleri birde insanlar GALATASARAY lı sıfatıyla yapıyor.Bunun asıl sebebi belli oluyorki adamın dindar oluşu ve şimdili iktidara yakın duruşu buna sebep oluyor.Hakan Şükürün liderliğini yaptığı jenerasyonun neler yaptığını gördük (bu başarıya emeği geçen yönetici ve teknik direktörlere ayrıca saygı ve hürmetlerimi gönderiyorum (onlar "bu adama" güvenerek aptallık etmemişler.)).

Hakandan sonrakilerin liderliğindeki jenerasyonuda görüyoruz (bu başarıda da emeği geçenleri zaten hep beraber bu forumlarda kutluyoruz).

Hakanın sahip olduğu dünya görüşünden(inancı,siyasi tercihi,sosyal yaşantısı)ötürü dışlamaya çalışmak, GALATASARAY'ın, küçük bir marjinal gurubun düş dünyasına sıkışmasına sebep olur.GALATASARAY bir spor kulübüdür, toplumumuzun her kesiminden sporcu,yönetici ve taraftarı vardır ve olacaktır.

HAKAN'ı çok seviyor ve örnek bir insan olarak görüyorum, bu kulüpte inşallah yeniden görev alır.

Arkadaşlar biz insanları inançlarından yada siyasi görüşlerinden ötürü dışlarsak, kaybeden biz olur ve başarı geçmişte kalmış bir rüya olur.

Bazı arkadaşlar eleştiri sınırlarını bayağı aşmış resmen hakaret etmiş.Bu hakaretleri birde insanlar GALATASARAY lı sıfatıyla yapıyor.Bunun asıl sebebi belli oluyorki adamın dindar oluşu ve şimdili iktidara yakın duruşu buna sebep oluyor.Hakan Şükürün liderliğini yaptığı jenerasyonun neler yaptığını gördük (bu başarıya emeği geçen yönetici ve teknik direktörlere ayrıca saygı ve hürmetlerimi gönderiyorum (onlar "bu adama" güvenerek aptallık etmemişler.)).

Hakandan sonrakilerin liderliğindeki jenerasyonuda görüyoruz (bu başarıda da emeği geçenleri zaten hep beraber bu forumlarda kutluyoruz).

Hakanın sahip olduğu dünya görüşünden(inancı,siyasi tercihi,sosyal yaşantısı)ötürü dışlamaya çalışmak, GALATASARAY'ın, küçük bir marjinal gurubun düş dünyasına sıkışmasına sebep olur.GALATASARAY bir spor kulübüdür, toplumumuzun her kesiminden sporcu,yönetici ve taraftarı vardır ve olacaktır.

HAKAN'ı çok seviyor ve örnek bir insan olarak görüyorum, bu kulüpte inşallah yeniden görev alır.

Super bir yazı olmuş dursun. eline sağlık.

Bu kulüp birçok marka isimler yarattı yakın geçmişte. Bugünlerde GS taraftarı arasında yeni moda bu markaları tek tek yok etmek. Takım kaptanları, Teknik Direktörler, Yabancı efsaneleşmiş isimler, Başkanlar.. Korkuyorum sıra Metin Oktay'a gelecek diye...

Hakan eski ruhun geri gelmesi ve manevi değerler için tek çıkış yoludur...

Super bir yazı olmuş dursun. eline sağlık.

Bu kulüp birçok marka isimler yarattı yakın geçmişte. Bugünlerde GS taraftarı arasında yeni moda bu markaları tek tek yok etmek. Takım kaptanları, Teknik Direktörler, Yabancı efsaneleşmiş isimler, Başkanlar.. Korkuyorum sıra Metin Oktay'a gelecek diye...

genç kesim böyle.sebebide Galatasarayın son 7-8 sezondur başarısızlığı.onlar görememiş hakan şükürü ingilterede italyada ispanyada kopenhagta.bunlar Hasan şaşa da küfür eden kitleler.modern geçiniyorlar.Barışları mustafa sarpları beğenmezler sonra..halbuki onlara yakışan hakan şükür değildir. sarp serkan kurtuluş aydın barış gibi topçulardır..

Tutturmuşsun bir siyasi görüş gidiyorsunuz ya bundan kime ne kimse Hakan dindar diye bir şey demiyor ki. Tamam efsane(ama hala hakanla içime sinmeyen olaylar var yukarıda belirttim ) ona da kimse bişey diyemez ama sırf yönetim size bir kaç sene daha kulüpte oynama fırsatı vermedi diye sürekli Galatasaray' ı yaralayıcı açıklamalar yapmak işte orada lafımı söylerim kim olursa olsun çünkü gına geldi artık. Konuşacaklarına bir floryaya gidip futbolcular destek olsalar ya ama o yok sadece Galatasaray böyle bitti yönetim şöyle kötü bu takımın kaptanı yok oyuncular birbirini sevmiyor arkadaşlık yok falan sürekli laf o kadar. Yorumcu oldukları günden bu güne hangi gün takımın yanında oldular. Bu konuda genelleme yapıyorum çünkü hakanlardan hasan şaşa hepsi papağan gibi sürekli bunları tekrarlıyor.

Tutturmuşsun bir siyasi görüş gidiyorsunuz ya bundan kime ne kimse Hakan dindar diye bir şey demiyor ki. Tamam efsane(ama hala hakanla içime sinmeyen olaylar var yukarıda belirttim ) ona da kimse bişey diyemez ama sırf yönetim size bir kaç sene daha kulüpte oynama fırsatı vermedi diye sürekli Galatasaray' ı yaralayıcı açıklamalar yapmak işte orada lafımı söylerim kim olursa olsun çünkü gına geldi artık. Konuşacaklarına bir floryaya gidip futbolcular destek olsalar ya ama o yok sadece Galatasaray böyle bitti yönetim şöyle kötü bu takımın kaptanı yok oyuncular birbirini sevmiyor arkadaşlık yok falan sürekli laf o kadar. Yorumcu oldukları günden bu güne hangi gün takımın yanında oldular. Bu konuda genelleme yapıyorum çünkü hakanlardan hasan şaşa hepsi papağan gibi sürekli bunları tekrarlıyor.

Papağan gibiler demek ki sadece bir doğruları var. Kıvırmıyorlar, yağlamıyorlar. Yağlasalar baş tacı edilirler, görev alırlar. Kaçmıyorlar. Sevimsiz olacaklarını bile bile zor olanı seçmişler. Başarının nasıl yakalandığını tecrübeyle yaşamışlar. Sorunun temel kaynağını görmüşler. Yönetim diye adını koymuşlar. O sorunu sana, bana önceden haber vermeye çalışmışlar. Haklılıkları ortaya çıkmış. Daha ne laf sokuyorsun. Florya ya gitsin takıma destek olsunmuş muş. Eminim ilk fırsatta "Hakan emekli oldu hala takım içinde guruplaşma hizipçilik yapıyor" diye faturayı yine ona kesen ilk sizin zihniyet olur

Üst Alt