H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Ozan Kozan denilen adamı ne zamandır forumda görmedim. Bugün öğlen saatlerinde ortaya çıktı ve o zamandan beri 5-6 saattir forumun pek çok üyesine(bunlara Mehmet Vural, Kaan Çağlar, Hayri Cund ve ben de dahilim) "sen sahte taraftarsın, naylon sempatizansın, Galatasaraylı değilsin, Lincolnsporlusun, fener ajanısın" gibi bir Galatasaray forumda üyelere edilebilecek en büyük hakaretleri etti. Yazılarındaki kontrolsüz agresiflik de cabası.

Kendisi bazı değerli Gscimbom üyelerine "fener ajanı" demiş ki kimsenin aklına hayaline gelmeyecek bir itham. İnsanın fikri neyse zikri de odur diyorum. Bu arkadaş forumu karıştırmaya gelmiş anlaşılan, provakatör olduğundan şüpheleniyorum. Lütfen 07.06.2010 tarihinde bu şahsın attığı mesajlara bakılsın. Sen gel her önüne gelenin Galatasaraylılığını sorgula, forumdan ihracını talep et, en ağır ithamlarda bulun.. Yok öyle bir dünya.

Bütün mesajlarim okunsun, rengim rahatca görülür. Ozan Kozan denilen ADAMIM, senin de dedigin gibi ama senin icin benzer sifati kullanmam. Bülent Korkmaz'a giydirip lincolnü savunan kisi Galatasaray taraftari degildir. Naylon sempatizandir en fazla. Eger inatla yapiyor ve bunu yaparken de Haldun Üstünel'e dil uzatiyorsa bu forumda, o zaman fener ajanidir. Haldun Üstünel'in dedigi gibi yine olursa yine yaparim. Modlar siteyi ziyaret sayimi söyleyebilir, aylar sonra mi ortaya cikmisim cikar ortaya. Beni hedef göstererek kendi basiretsizliginizi örtemezsin. Bana yönelik önceki mesajlarinda kullandigin "cahil" vb. terbiyesizliklerini de capina veriyorum

Koyun lafindan önce "abuk konusma", "gaza gelme, 30 yasina gelmissin" gibi haddini asan üsluplar kullandin. Bunlari kullanmamis olsaydin da sadece lincoln soytarisini savundugun ve kendini Galatasaray'a adamis, eziklerin stadinda ezikbahce asbaskaninin agzinin payini vermis, taraftarlik cefasi cekmis, bu takimla gülüp bu takimla aglamis, transfer calismalarini yürütürken yüzbinlerce euroluk masrafi cebinden karsilamis ve tüm bunlar bu yana bugün camiamizin baskaninin yardimcisi durumunda olan biri hakkinda atip tutman ve "haldun kim" gibi laflar kullanman bile seni fazlasiyla cakma taraftar yapar. Ben Galatasaray sevdalisiyim. 6 yasindayken 1987 senesinde ilk defa Galatasaray icin hüngür hüngür agladim besiktasa yenildik diye. O gün bugündür tuttugum takimdan öte sevdadir bende Galatasaray. Haldun Üstünel'i sevmek zorunda degilsin ama ona saygi duymamak gibi bir secenegin yok. Bu forumdaysan Haldun Üstünel'e saygida kusur etmiyceksin. Galatasaray'a hizmet etmek mecburiyeti yok kimsenin ama bizim maddi imkanlarimizi catir catir harcayip(soytari senede 3 milyon euro aliyordu) karsiliginda kulübe her türlü serefsizligi yapmis adami Galatasaray forumlarinda savunursan(üstelik haddini asan üslubunla) ben müdahale ederim.

Haldun Ustunel'i sevmek veya begenmek zorunda degilim, Lincoln'den de nefret etmek zorunda degilim. Bunlarin taraftarlikla ilgisi yok. Ben oyle gorurum sen baska sekilde gorursun.

Uslup meselesine gelirsek GIDIN ULAN BU FORUMDAN gibisinden mesajlari ben yazmadim herhalde. Zaten bana ilk cevap verip ortaligi karistiran sensin.

Bütün mesajlarim okunsun, rengim rahatca görülür. Ozan Kozan denilen ADAMIM, senin de dedigin gibi ama senin icin benzer sifati kullanmam. Bülent Korkmaz'a giydirip lincolnü savunan kisi Galatasaray taraftari degildir. Naylon sempatizandir en fazla. Eger inatla yapiyor ve bunu yaparken de Haldun Üstünel'e dil uzatiyorsa bu forumda, o zaman fener ajanidir. Ben bu forumda sadece haddini asanlara haddini bildirdim. Haldun Üstünel'in dedigi gibi yine olursa yine yaparim. Modlar siteyi ziyaret sayimi söyleyebilir, aylar sonra mi ortaya cikmisim cikar ortaya. Beni hedef göstererek kendi basiretsizliginizi örtemezsin. Bana yönelik önceki mesajlarinda kullandigin "cahil" vb. terbiyesizliklerini de capina veriyorum

Haddini bil ve sacmaliklarini devam ettirme bence. Isteyen istedigini soyler. Kimseye naylon sempatizan, fener ajani falan diyemezsin.

Israrla hakaretlerini devam ettiriyor bu adam farkindaysaniz. Yaptirim falan yok mu? Koyun taraftar demek serbestse o zaman diyorum: sirf iki transfer yapti diye Haldun'u seven ve Lincoln'e gastede okuduklarina gore gaza gelen koyun taraftardir

Haldun Ustunel'i sevmek veya begenmek zorunda degilim, Lincoln'den de nefret etmek zorunda degilim. Bunlarin taraftarlikla ilgisi yok. Ben oyle gorurum sen baska sekilde gorursun.

Uslup meselesine gelirsek GIDIN ULAN BU FORUMDAN gibisinden mesajlari ben yazmadim herhalde. Zaten bana ilk cevap verip ortaligi karistiran sensin.

Dedigim gibi, Haldun Üstünel'e saygi duymak zorundasin. O bölümü atlama. Söyleyene degil söyletene bak diye bir laf var. Ben o radde gelinceye kadar bu forumda yeri olmayan bir ton post yazdin.

Ben bu forumda sadece haddini asanlara haddini bildirdim.

Haddimiz bildirildiğine göre rahatlayabiliriz. Sonra neden laf ettin. Bunun rütbeyle ne alakası var. Bu kadar tahrik olabilir mi? Parmağımı ısırıyorum yanlış birşey yazmamak için. Ve siz buna göz yumuyorsunuz.

Bu arada biri lincolnü Haldun Üstünel getirdi yazmis, yanlis. Adnan sezgin getirdi. Ayrica lincolnün o vukuatindan önce kendisine 10 ihtar, 2 büyük para cezasi ve 1 kez kadro disi birakma cezasi verildi. Önümüzde ibretlik örnek olarak Necati Ates var. Bu cocuk aciklanmayan bir sebeple ve ortada elle tutulur hic birsey yokken takimdan göderildi. Gikini cikartmadi ve Galatasaray formasini yeniden giymek istedigini söyledi. Geri döndügünde de satildi. Lincoln soytarisina taninan ayricalik Galatasaray tarihinde Hagi de dahil kimseye taninmadi.

Hay Allah, arkadaslarim sakin olun bu ne hiddet bu ne celal wallahi yazilan yorumlari okuyunca cok sasirdim.. :(

Haddimiz bildirildiğine göre rahatlayabiliriz. Sonra neden laf ettin. Bunun rütbeyle ne alakası var. Bu kadar tahrik olabilir mi? Parmağımı ısırıyorum yanlış birşey yazmamak için. Ve siz buna göz yumuyorsunuz.

Sen neden üstüne alindin? Lincolnü savunup Haldun Üstünel'e yönelik saygi sinirini asan bir laf ettiysen sözlerimi seni de kapsar ama benim hatirladigim sen "Üstünel hakli, üslubu yanlis" demistin.

Bütün mesajlarim okunsun, rengim rahatca görülür. Ozan Kozan denilen ADAMIM, senin de dedigin gibi ama senin icin benzer sifati kullanmam. Bülent Korkmaz'a giydirip lincolnü savunan kisi Galatasaray taraftari degildir. Naylon sempatizandir en fazla. Eger inatla yapiyor ve bunu yaparken de Haldun Üstünel'e dil uzatiyorsa bu forumda, o zaman fener ajanidir. Ben bu forumda sadece haddini asanlara haddini bildirdim. Haldun Üstünel'in dedigi gibi yine olursa yine yaparim. Modlar siteyi ziyaret sayimi söyleyebilir, aylar sonra mi ortaya cikmisim cikar ortaya. Beni hedef göstererek kendi basiretsizliginizi örtemezsin. Bana yönelik önceki mesajlarinda kullandigin "cahil" vb. terbiyesizliklerini de capina veriyorum

Bugüne kadar bizimle bir tanışıklığın mı var veya forumda kaç mesajımızı okumuşsun da Galatasaraylılık seviyemizi ölçüyorsun?

Neymiş kimse Haldun Üstünel'e laf edemezmiş, kimse Lincoln'ü sevemezmiş. Eğer Haldun Üstünel'in yaptığı bu zorbalığı eleştirip, Lincoln'ü seviyorsanız fener ajanı oluyormuşsunuz. Hadi ordan sende.

Sen bu kadar üyeye Galatasaraylı değil, atın bunları siteden diyorsan ben de sana "sen provakatör müsün?" derim.

Sen neden üstüne alindin? Lincolnü savunup Haldun Üstünel'e yönelik saygi sinirini asan bir laf ettiysen sözlerimi seni de kapsar ama benim hatirladigim sen "Üstünel hakli, üslubu yanlis" demistin.

Konuyu baştan okursan arada bana sallayıp durdun ki yapmamış bile olsan üslubun berbat.

Lincoln Arda'ya niye sallamamış da "İyi çocuktu, çok yetenekliydi. Yıldızlığın sorumluluğunu almaya çalışıyordu" falan demiş acaba? Ergenekon bağlantılarıyla yazıları değiştirtmiş olabilir:confused: Komplocu arkadaşlar bir el atsın. Skibbe mevzuunda da böyle olmuştu:mad: Skibbe en çok tuttuğum adam en yeteneklisi demişti. Oysa Skibbe'yi gönderten Arda idi!

Su herif sinirimi bozdu rutbem gitti zaten simdi kufur edip 10 yil ceza alicam ceza falan verin de gozumuzun onunden kaybolsun artik.

Ne gereksiz laflar yahu... İsteyen istediğini söylesin, herkesin kendi vicdanı, etiği var. Bildiğin birşey varsa, düzeltirsin. İftira atmışlarsa ortaya çıkartırsın, olur biter.

Ortada iki tane büyük ayıp var.Hem Lincoln'ün ki hemde Haldun Üstünel'inki.İlla bir tarafı haklı görüp diğer tarafı yerin dibine sokmaya gerek yok.

Bu forumda isteyen istedigini söyleyemez. Galatasaray'a ve degerlerine dil uzatamaz. Sen yat kalk bilgisayar basinda olduguna dua et. Yoksa seni haddine böler, sacmalikla carpardim. Terbiyesizlik etme, akilli ol.

Yok artık. Ne yapacaksın? Dilimizi koparıp, bacaklarımızı mı kıracaksın?

Ben bu forumda böyle rezillik görmemiştim ne zamandır. 5-6 saattir sitede pek çok üye 1 kişi tarafından sürekli olarak hakaret, tahrik ve tehditlere maruz kalıyor. Site yöneticileri de izliyor. Oh ne güzel.

Üst Alt