H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Uğramayalı ortalık karışmış.Kırmayın birbirinizi olmuş bitmiş olaylar için,geleceğe bakalım.

Lincoln bu kadar karakter olarak sorunlu bir insan olmasaydı biz değil almak adını bile telafuz edemezdik.İyi oynadığı zaman birçok ünlü yıldızdan aşağı değil.Adam gitti hala bizi karıştırıyor.

Sizin istediginiz 200 tane "Helal olsun Haldun baba", "Haldun reis arkandayiz" misali mesaj heralde. Cunku en ufak bir elestiride bile Lincoln'cu ilan ediliyor insanlar ve Lincoln serefsiz, Lincoln p.c gibi mesajlar atiliyor. Bunu belirleyelim de oyle mesaj atalim.

öyle olmasaydi bu kadar sorun yaratirmiydi?

Okan ve Emre soyunma odasinda Jardel'e saldirmis, butun bir devre yatip sezon sonunda bedavaya Inter'e gitmislerdi. Taraftarin Emre'nin ne mal oldugunu anlamasi icin Fener'e gitmesi gerekti. Okan ise piskin piskin geldi once Besiktas'a gitti biraz kufur yedi sonra Galatasaray formasini sirtina gecirdi ve taraftar tribunde adini bagirdi hicbirsey olmamis gibi. O yuzden bu konularda Galatasaray taraftarina pek guven olmaz. Soyunma odasinda yabanci diye futbolculara saldiran "efsaneler"le saman altindan kulubu bozan ve tek marifetleri UEFA'yi kazanan kadroda olmak olan adamlara da bayilirlar.

Son mesajimdi hirs yapip cevap yazmayin o yuzden.

Gercekleri yazdigim icin rutbem gitmis, adalet anlayisiniz da bu kadar iste.

Hayri egzejere ediyorsun. Hayır, öyle mesaj atılsın demiyoruz. Ama arada önemli değerler ve dengeler var göze alınması gereken.

Şöyle bak olaya; sen benim bir değerime küfret, sonra senin istediğin kadar mazeretin olsun, ben onu göremem ki, direkt dalarım :D. Ömür billah kurtaramazsın kendini suçlu durumdan. O lafı etmen benim için yetmiştir.

Bu hatayı yapan adamı savunduğunda ana odağını şaşırıyorsun. Bir de senin gibi düşünmeyenlere (inceden ayarlı) cevap vermeye çalışınca, işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Benim için durum özeti budur.

Not: Bir de adamı amcanızın oğlu gibi savunmayın rica ederim. Kontra soruya da yanıt vereyim; Haldun Üstünel 'de bizim amcamızın oğlu değil ama adam hali hazırda kulübün resmi bir parçası, bu sebeple eşit kabahatleri olsaydı bile (ki değil) Lincoln ile bir tutmamamız gerekirdi.

Gercekleri yazdigim icin rutbem gitmis, adalet anlayisiniz da bu kadar iste.

Rütben başka bir üyeye hakaret ettiğin için gitti. Normal üye bunu yapamaz. GSE hiç yapamaz, pardon.

Elmalar, armutlar, saplar, samanlar karışmasın.

Okan ve Emre soyunma odasinda Jardel'e saldirmis, butun bir devre yatip sezon sonunda bedavaya Inter'e gitmislerdi. Taraftarin Emre'nin ne mal oldugunu anlamasi icin Fener'e gitmesi gerekti. Okan ise piskin piskin geldi once Besiktas'a gitti biraz kufur yedi sonra Galatasaray formasini sirtina gecirdi ve taraftar tribunde adini bagirdi hicbirsey olmamis gibi. O yuzden bu konularda Galatasaray taraftarina pek guven olmaz. Soyunma odasinda yabanci diye futbolculara saldiran "efsaneler"le saman altindan kulubu bozan ve tek marifetleri UEFA'yi kazanan kadroda olmak olan adamlara da bayilirlar.

Son mesajimdi hirs yapip cevap yazmayin o yuzden.

Bence yanlış düşünüyorsun.

Okan konusunda o günlerde cok fikir ayrılıkları yaşandı taraftar arasında

bülent korkmaz ne yapmış ki bu klübe :allaalla6vr:

Yaptıklarını saymaya kalksam günlerim yetmez

Cok cabuk unutuyoruz herşeyi

Rütben başka bir üyeye hakaret ettiğin için gitti. Normal üye bunu yapamaz. GSE hiç yapamaz, pardon.

Elmalar, armutlar, saplar, samanlar karışmasın.

Adam bana cakma taraftar dedi ve mesaji hala duruyor, ona cevap olarak koyun taraftar dedim. Elmalik armutluk durumu yok, kufur de etmedim, koyun taraftar dedim.

Hatanın büyüklüğü kadar cezanın büyüklüğü olmalıdır, doğru. Ama cezanın şekli önemlidir. Sen 100 küsur senelik bir camianın başındaysan fevri hareket edemezsin. Ne kadar bu futbolcudan nefret edersen et, bir yöneticinin bu hareketini desteklemek durumu meşrulaştırmaktır. Bununla bir yere varılamaz. Çok gücüne gittiyse koyarsın kapıya tazminatını verir. Şirketlerde bile böyledir. Patron çalışanını dövmeli midir, rezil mi etmelidir böyle bir olayda yoksa aynen kapıya koyup örnek mi teşkil ettirmelidir.

Yaw 30 yasindaki adam'a "sen 30 yasina gelmissin, sana ne" gibisinden konusmak ayiptir be.

Unutmayalım ki Lincoln'ü getiren adam Haldun Üstünel'dir.Ve en azından Lincoln'e bu hareketi yapana kadar hiç kötü davranılmamış, üstelik pohpohlanmıştır.Tamam Lincoln'ü bende severdim ama bu benim onun yaptığı hareketi görmemezlikten geleceğim anlamına gelmez.

Adam bana cakma taraftar dedi ve mesaji hala duruyor, ona cevap olarak koyun taraftar dedim. Elmalik armutluk durumu yok, kufur de etmedim, koyun taraftar dedim.

GSE yapamaz. Üye isterse yapabilir. Onun cezası farklıdır, GSE nin ki farklı.

Bu rütbe bir modeldir, Türkçeyi kötü kullansa gidip düzeltiriz ama hakaret ederse yapacak birşey yok. Atılan taş ve söylenen söz örneği, ikiside geri gelmiyor.

GSE rütbesi için kabul edilemeyecek olan davranış budur. En ağır tahrik altında bile (ki çakma taraftar bence bu grupta değil) sebat göstermesini isterim GSE 'den.

Eger futbol subesinin basina Adnan Sezgin gecerse Haldun Ustunel falan olmayacak artik ve onumuzdeki secimlerde baskasinin listesine gececek. Bunu da soyleyeyim. Kaynak da saglam.

Ozan Kozan denilen adamı ne zamandır forumda görmedim. Bugün öğlen saatlerinde ortaya çıktı ve o zamandan beri 5-6 saattir forumun pek çok üyesine(bunlara Mehmet Vural, Kaan Çağlar, Hayri Cund ve ben de dahilim) "sen sahte taraftarsın, naylon sempatizansın, Galatasaraylı değilsin, Lincolnsporlusun, fener ajanısın" gibi bir Galatasaray forumda üyelere edilebilecek en büyük hakaretleri etti. Yazılarındaki kontrolsüz agresiflik de cabası.

Kendisi bazı değerli Gscimbom üyelerine "fener ajanı" demiş ki kimsenin aklına hayaline gelmeyecek bir itham. İnsanın fikri neyse zikri de odur diyorum. Bu arkadaş forumu karıştırmaya gelmiş anlaşılan, provakatör olduğundan şüpheleniyorum. Lütfen 07.06.2010 tarihinde bu şahsın attığı mesajlara bakılsın. Sen gel her önüne gelenin Galatasaraylılığını sorgula, forumdan ihracını talep et, en ağır ithamlarda bulun.. Yok öyle bir dünya.

Koyun lafindan önce "abuk konusma", "gaza gelme, 30 yasina gelmissin" gibi haddini asan üsluplar kullandin. Bunlari kullanmamis olsaydin da sadece lincoln soytarisini savundugun ve kendini Galatasaray'a adamis, eziklerin stadinda ezikbahce asbaskaninin agzinin payini vermis, taraftarlik cefasi cekmis, bu takimla gülüp bu takimla aglamis, transfer calismalarini yürütürken yüzbinlerce euroluk masrafi cebinden karsilamis ve tüm bunlar bu yana bugün camiamizin baskaninin yardimcisi durumunda olan biri hakkinda atip tutman ve "haldun kim" gibi laflar kullanman bile seni fazlasiyla cakma taraftar yapar. Ben Galatasaray sevdalisiyim. 6 yasindayken 1987 senesinde ilk defa Galatasaray icin hüngür hüngür agladim besiktasa yenildik diye. O gün bugündür tuttugum takimdan öte sevdadir bende Galatasaray. Haldun Üstünel'i sevmek zorunda degilsin ama ona saygi duymamak gibi bir secenegin yok. Bu forumdaysan Haldun Üstünel'e saygida kusur etmiyceksin. Galatasaray'a hizmet etmek mecburiyeti yok kimsenin ama bizim maddi imkanlarimizi catir catir harcayip(soytari senede 3 milyon euro aliyordu) karsiliginda kulübe her türlü serefsizligi yapmis adami Galatasaray forumlarinda savunursan(üstelik haddini asan üslubunla) ben müdahale ederim.

Üst Alt