Haddini Bil Osman Tanburacı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haddini Bil Osman Tanburacı

Cevap: Haddini Bil Osman Tanburacı

Bu Tanburaci futboldan hic anlamiyor, birde sallamasi yokmu. Bunun twitteri var mi acaba?

bunları başımıza getıren ıkı adnandır. ne zaman adam gıbı yonetımler geldı bunlara ekmek cıkmaz..hadı bıyıkcı guzelı başka kapıya!!

Ben bu adamı anlayamıyorum arkadaş, Galatasaray'ın Fb'ye göre kötü olduğu son birkaç sezonda bu adam 10 numara yazılar yazardı herkes de ayakta alkışlardı forumda bunu. Her yazısı için konular açılırdı deli gibi takip ederdik. Şimdiyse Galatasaray ligin açık ara en iyi takımı (bjk yaklaşabilir sadece) ve Osman Tanburacı bize sallar oldu. Sırf Fatih Terim'e olan kininden ötürüyse bu yazıların sen de adam değilmişsin.

5591942511-025628bd86.jpg

Mr Moustache .

Poffffffff. Gecmis sayfalarda ne tartismalar olmus. Kimine gøre kirmizi karttir kimine gøre degildir hepimiz ayni takimliyiz, cabamizin adi Galatasaray deyip olaya oportunistce yaklasip kacayim.

Edit : Bu arada bence kirmizi kart degil :) Kirmizi diyenler de ayni renktaslarimiz, herkese gøruslerine saygi duyuyorum ve tum renktaslara sevgilerimi sunarim :)

Sonuc: Kazandik mi kazandik :)

formun yuzde 90 kirimizi diyorsa kimin hakli oldugunu siz geri kalan yuzde 10 kendi aralarinizda tartisin ha belki biz tarafiz diye olaya objectif bakmayabiliriz ama istersen videoyu yabanci forumlara bir konu ac ve bide anket koy yuzde 95 kirimizi diyen cikmasa bende bisey bilmiyorudur

Bir tane kötü yazı yazdı diye yerden yere vurmakta insafsızlık olur.Osman tamburacı değerli bir spor yazarıdır..

Ya hakem bize hediye etti diyen MALLARA gayet büyük yazıyorum çünkü onlar algılayamayacak kadar MALDIRLAR

hakem engine tekme atan dokayı atsaydı maç daha erken kopardı...

Hakem kötü bir maç yönetti.. Ama bence en az hatalı kararı kırmızı karttı çünkü hatalı bir karar dahi olsa çok çok sınırdaydı..Onun dışında

Hakan'ın ofsaytı 2 metre gerideydi...

Baros'un ofsayt verilmeyen golü

Emre'nin kenar da rakip oyuncuya yaptığı hareket sonrasında yaptığı harekete kart vermemesi

Doka'nın tekmesi

bu 4 pozisyonda webo'nun kırmızı kartından daha net durumlardı.. Ama hiç biri tartışılmıyor.. Denmiyor ki Baros'un golü ofsayttı hakem hediye etti... Çünkü oradan iş çıkmaz....

Osman'a gelince onu Fatih Hoca'ya havale ediyorum o halleder :lol:

Kirmizi bence de degildi. Agir karardi burada foto kanit olarak sunuluyorsa eminimki mactan sonra futbolcularin ayaklarinin fotosunu cekseler ne morluklar ne sislikler olusuyordur. Tanburaci abartmis da yazisini bence kirmizi kartlik degildi pozisyon.

Bence fazla zorlamayin Futboldan anlamiyorsunuz ;)

Poffffffff. Gecmis sayfalarda ne tartismalar olmus. Kimine gøre kirmizi karttir kimine gøre degildir hepimiz ayni takimliyiz, cabamizin adi Galatasaray deyip olaya oportunistce yaklasip kacayim.

Edit : Bu arada bence kirmizi kart degil :) Kirmizi diyenler de ayni renktaslarimiz, herkese gøruslerine saygi duyuyorum ve tum renktaslara sevgilerimi sunarim :)

Sonuc: Kazandik mi kazandik :)

Hanimefendi poziyonun Futboldan uzaktan yakindan hic bir alakasi yoktur

Bu Poziyonu Yorum getrimek bile Futboldan anlamazligin isidir

Futbolda TABAN gostermek olmaz

Bıyıklar gene kaşınıyor heralde

İnsanların video ve fotolarla rahatça görülebilen olayları

sırf birini veya takımı sevmiyor diye salak salak konuşmasından

nefret ediyorum...

Adam haklı bence de kırmızı kart değil o poziyon.Kasti yapılmış,futbolcuya zarar vermek için yapılmış bir hareket değildi.Bence sarı karta bile gerek yoktu o pozisyonda.

osman aga bırak yorumu da takımları nasıl eziyoz sahada otur izle bi rahatla yahu,eziklerin medyadaki yorumcuları sahip çıkar kol kanat gerer kendi futbolcusuna bi de tanburacıya bak kendi şarkısını çalıyo

Üst Alt