Haddini Bil Osman Tanburacı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haddini Bil Osman Tanburacı

Cevap: Haddini Bil Osman Tanburacı

imparator küfür etiği zaman,demiştimki vardır bildiği.haklıymış imparator,floryanın yanından bile geçemiyor.kudurmuş resmen.

İyi gittiğimizde kötü,kötü gittiğimizde iyi yorum yapıyor bu adam.Bildiğin GS düşmanı!

bu adam gercek GS'li mi ? sanki gecen 1988-1989 senesinin fenerbahce - Galatasaray macinda bizim yenildigimiz macta kameralara konusup koyduk moyduk diyordu. yalnisim varsa özür , cok kisa bir videoydu TRT'de net anlayamadim , hatta youtubeyi aradim taradim videosu var mi diye oda yok.

Yine bir " Köpek adamı değil, Adam köpeği ısırırsa haber olur" vakası....

Farklı ol , fark edilesin...

Osman T.:

Ben Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe Başkanı gibi bir duruş beklerdim. Hastalansam da kaya gibi ayakta dururum. Aziz Yıldırım, susma hakkımı kullanıyorum neyse süreniz bana uygulayın, ne yapacaksınız yapın çünkü ben Fenerbahçe için doğruları yaptım diyemedi."

ah buldum , bu adam Fatih Terim;den aklınca böyle hesaplaşıyor

habere bakın

fatih-terim-5-yil-kufur-edemeyecek-5412.jpg

17 Haziran 2009 00:26

Fatih Terim 5 yıl küfür edemeyecek

Fatih Terim'in, Osman Tanburacı'ya hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı dava sonuçlandı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, spor yazarı ve yorumcu Osman Tanburacı'ya hakaret ettiği gerekçesiyle 1800 lira para cezasına çarptırıldı. Ancak Terim'in iyi hali gözönünde bulundurularak kararın açıklanması geri bırakıldı. Yani 5 yıl içinde ceza işlerse para cezası geçerli olacak.

İstanbul 2. Sulh Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Fatih Terim ile şikayetçi Osman Tanburacı katıldı. Duruşmada savunmasını yapan Terim, daha önceki ifadelerinin doğru olduğunu belirtti. Tanburacı ise Terim hakkındaki şikayetinin devam ettiğini söyledi.

1800 TL PARA CEZASI

Davayı karara bağlayan hakim, Terim'i “hakaret” suçundan günlüğü 20 TL'den olmak üzere 90 tam gün adli para cezası ile cezalandırdı.

Sanığın sabıkasız oluşu, kişilik özellikleri, duruşmadaki tutum ve davranışlarını göz önünde bulundurarak yeniden suç işlemeyeceği kanaatine varan hakim, Terim'e verdiği toplam 1800 TL adli para cezası hükmünün açıklanmasını geri bıraktı.

5 YIL İÇİNDE SUÇ İŞLERSE GEÇERLİ OLACAK

Hakim ayrıca, Terim'in 5 yıl içinde işlediği kasıtlı suçtan dolayı hapis cezasına mahkum olmaması durumunda davanın düşmesine, aksi halde mahkemenin geri bıraktığı hükmün açıklamasına karar verdi.

Tanburacı'nın, kendisini telefonla arayan Terim'in, küfürlü sözler söylediğini iddia ederek yaptığı şikayet üzerine dava açılmıştı.

Fatih Terim zamaninda bunun biyigina o kadar guzel koymus ki, halen onun acisini cekiyor seref yoksunu herif

Terim istenmiyor

Galatasaray'da büyük bir kesim Terim'i istememektedir.

Aysal'ın, Terim'i Florya'ya getiriş biçimi de camiayı rahatsız etmiştir.

Aysal;

'Bizi ancak Terim kurtarır. Florya'da disiplini ancak Terim sağlar' derken Galatasaray'ın itibarını da zedelemiştir.

Şu da çok iyi biline ki;

Galatasaray'ı ve Florya'yı sadece Ünal Aysal'ın basiretli yönetimi kurtarır.

Bu görev Genel Kurul tarafından Ünal Aysal'a verilmiştir.

Büyük Galatasaray camiasının verdiği görevi Aysal bir teknik direktöre devredemez!

Sorumluluğu ona yıkıp hocanın arkasına gizlenemez!

Bu camia için büyük zuldür.

Aysal; daha önce küfretmekten mahkeme kararıyla 3 ay hapis cezası yemiş ve 5 sene gözetim altına alınmış Terim'i 'Galatasaray'ı ancak o kurtarır' diye göreve getiriyorsa acaba bu düşüncedeki bir Başkan'dan Galatasaray nasıl kurtulur onu da sorgulamak gerekir.

Futbol takımının başarısı Galatasaray'ı ayakta tutmaz!

Galatasaray'ı ayakta tutan ilkeleridir.

Bu şartlarda Galatasaray şampiyon da olsa aczin ifadesiyle göreve getirilenler Galatasaray'ın gururu olamaz.

Galatasaray bugüne kadar ne yönetimler gördü ne hocalar ne futbolcular…

Galatasaray 14 sene şampiyon da olmadı ama ilkelerinden hiç sapmadı.

Divan Aysal’ı zorlayacak - Osman Tanburacı köşe yazısı - Osman Tanburacı - Galatasaray

Galatasaray'ın değil, kişisel kin, nefret ve kaygılarının peşinden giden bir adam.Saygı duymuyorum.O egosu kabarık denilen Fatih Terim bile konu Galatasaray olduğunda hiç haz etmediği futbolcularla işbirliği yapmaktan çekinmedi.Galatasaray'a hizmet etmek için kimsenin birbirini sevmesi gerekmiyor. Tanburacı sırf Fatih Terim'le mahkemelik olduğu için kin kusmaktan kaçınmıyor, kendini Galatasaray'dan daha çok seviyor.Mümkünse kendisiyle daha sık biraraya gelip Galatasaray'dan uzak dursun.

Üst Alt