Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: HAGİ :Bu Kadro'yu Uçururum

onlar değil ama şöyle düşündüğün zaman baya bir üst düzey oyuncular var.isim olarak.elano,kewell,misimovic,cana,baros,neill,insua.işte sarp,ayhan,balta,servet,gökhan gibilerinden kurtulmamız lazım .:(

Kaliteli bir ofansiv hattimiz var o kadar. Gerisini at cöpe. Bir takimin en önemli bölgesi orta sahasidir ve bizim burda Ayhan, Mustafa ve Baris gibi adamlarimiz var. Bosuna kendimizi kandirmayalim. Hagi bile gelse cok fazla bisey degismez bu takimda. 2-3 ay sonra burda Rijkaard'a sallayanlar onada sallamaya baslar ve futbolu bilmedigini iddaa etmeye baslar. Sonra yine dönüp dolasip istifa noktasina geliriz. :eek:

Bi yönetici bu arkadaşı susturmayacak mı ? Galatasaray'ın oyuncusuna hakaret etmek ceza gerektiriyor diye biliyorum .

En azından Emre çolak ların berkinlerin önü açılır bu adam bunları takıma kazandırırsa isterse 5.olsun gençler alt dan gelsin yeter.

bunlarda bize ilaç olmaz.

ya yönetim devre arası paraya kıyıp kaliteli genç türk oyuncular alacak çıban başlarını temizleyecek yada şubatta genel kurul olacak

Hagi saha icinde zeki oldugu kadar, futbolu kafasiyla oynadigi kadar saha disinda da zeki, altindan kalkamayacagi laflar etmeyecek bir adamdir. Ne yapilmasi gerektigini cok iyi bilir.

turgay kırana bak :D hagi ye 3-4 yıl verecekmiş :D neremle gülsem şaşırdım :D

peki sayın kıran o 3-4 yılı rijkaarda versek ne olur :D

karşı çıkacaklar zahmet etmesin ben yazıyorum,çakılırız,küme düşeriz,sıçarız dimi :D

hala aynı ; takıma o gelsin abi olsun yok bu gelsin babalık yapsın :D

ondan sonra değil madrid,barça,manu

porto,münich,feyenord gibi takımları bile ağzımızdaki salyalar aka aka,onları sile sile izleriz :D

ama yemin ediyorum müstehak bize :D

Hep diyorum, Hagi'nin o sartlarda oynattıgı futbolu hic bir hoca oynatamadı bu takıma. O senenin SL sampiyonu Porto'yu ezip gecmistik Amerika'daki oynanan özel macta. Hagi o zamana kadar sistemini falan herseyini oturtmustu. O dönem en önemli sorun eskilerden kalan bir kac oyuncu Hagi'nin takım icindeki otoritesini bozmustu. Hem takım icinde hem taraftarın gözünde. Ergun Gürsoylu yönetimin bütün sezon yaptıklarını saymıyorum bile. Ama Hagi'nin en sanssız oldugu olay o sezon Avrupa kupalarına katılamamamız oldu.

Hatırlayın bi:

-Sol kanat yoktu Ayhanı ortadan sola kaydırdı,

-Conceicao'ya partner olucak top yapabilen bir orta saha yoktu Ergünü sol ice cekti,

-Sagbek yoktu Cihanı oraya koydu,

-Orhan Ak stoperde olmuyordu, Ergün ve Hakan'dan bosalan mevkiye Orhanı monte etti,

-Galatasaraya bir sene sonraki efsane sampiyonlugu kazandırıcak Song-Tomas gibi iki müthis futbolcu kazandırdı,

Bunlar bir sezonda yapılabilecek cok önemli hamleler. Bunun karsılıgında Hagi'ye ne yaptı(lar)? Sezon bası ve devre arası transfer dönemlerinde 13 kisilik listeden sadece bir oyuncuyu aldı(lar) ve dalga gecer gibi Saidou ve Hakan Yakını getirip zorla oynattırmaya calıstı mafya bozuntusu Ergun.

Hagi, Fatih Terim'den iki pas yapmayı beceremeyen enkaz bir kadro almıstır ve 3 ay gibi kısa bir zaman icerisinde cok mütavazi sartlarda gelecek sezon ki efsane sampiyonlugun temellerini atıp bu takımı, hatta bu kulübü cehennemin en dibinden cıkartmıstır.

Uçak sürüyor sanki, haberi yazanın da zihniyet kısıtlı. Buna inanabilecek kaç GS'li var merak ediyorum.

birşeyi merak ediyorum.biz 2 sene önce şampiyon olduğumuzda kadroda olan yerli futbolcular ligin en kalitelileri diyorduk.o oyuncuların büyük kısmı hala kadroda ama kadro kalitesizliğinden bahsediyoruz ne enteresan.bence o kadar kötü değil yerliler.sadece akılları fesat birçoğunun.bunu düzeltmek lazım.

Hangi bir çoğundan bahsediyorsun?

Hep diyorum, Hagi'nin o sartlarda oynattıgı futbolu hic bir hoca oynatamadı bu takıma. O senenin SL sampiyonu Porto'yu ezip gecmistik Amerika'daki oynanan özel macta. Hagi o zamana kadar sistemini falan herseyini oturtmustu. O dönem en önemli sorun eskilerden kalan bir kac oyuncu Hagi'nin takım icindeki otoritesini bozmustu. Hem takım icinde hem taraftarın gözünde. Ergun Gürsoylu yönetimin bütün sezon yaptıklarını saymıyorum bile. Ama Hagi'nin en sanssız oldugu olay o sezon Avrupa kupalarına katılamamamız oldu.

Hatırlayın bi:

-Sol kanat yoktu Ayhanı ortadan sola kaydırdı,

-Conceicao'ya partner olucak top yapabilen bir orta saha yoktu Ergünü sol ice cekti,

-Sagbek yoktu Cihanı oraya koydu,

-Orhan Ak stoperde olmuyordu, Ergün ve Hakan'dan bosalan mevkiye Orhanı monte etti,

-Galatasaraya bir sene sonraki efsane sampiyonlugu kazandırıcak Song-Tomas gibi iki müthis futbolcu kazandırdı,

Bunlar bir sezonda yapılabilecek cok önemli hamleler. Bunun karsılıgında Hagi'ye ne yaptı(lar)? Sezon bası ve devre arası transfer dönemlerinde 13 kisilik listeden sadece bir oyuncuyu aldı(lar) ve dalga gecer gibi Saidou ve Hakan Yakını getirip zorla oynattırmaya calıstı mafya bozuntusu Ergun.

Hagi, Fatih Terim'den iki pas yapmayı beceremeyen enkaz bir kadro almıstır ve 3 ay gibi kısa bir zaman icerisinde cok mütavazi sartlarda gelecek sezon ki efsane sampiyonlugun temellerini atıp bu takımı, hatta bu kulübü cehennemin en dibinden cıkartmıstır.

Noktasina, virgülüne kadar katiliyorum.

Kusura bakma Hagi senide ayrı seviyoruz o zaman bu zaman değil.Bu söylemlerinede inanmıyorum.

Rıjkaard ın gitmesini sabırsızlıkla bekleyen bi iki çakalın oyunu.

Turgay Kiran 10 gün evvel bu günleri nasil görmüstür acaba? Neye dayanarak cok yakinda Hagi´yle yine komsu olacagiz dedi? Neler döndü acaba kulüpte? Birisi bana bunu aciklayabilir mi? Hagi´ye yine hayir demem ama Rijkaard´i göz göre göre harcadilar. Oyuncular bu isin icinde. Karaktersizler. Ama mutlaka hesabi sorulur sizden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt