Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: HAGİ :Bu Kadro'yu Uçururum

Yeter beyler 'Rijkaardı harcadılar' muhabbeti. Biraz elinizi vicdanınıza koyun. Hadi bu sezon herşey kötüydü. Transferler geç yapıldı, futbol şubesinin başına Adnan Sezgin geçti, sezonu çok geç açtık(bu tamamen Rijkaard'ın kararıydı) falan filan da; geçen sezonun hesabını kime keseceğiz? Haldun Üstünel futbol şube sorumlusuyken, Keita, Dos Santos, Jo, Mehmet Topal kadrodayken oynadığımız berbat futbolu nasıl izah edeceğiz? Herkes mi satıcı dinine yanayım? Ne Rijkaard'mış birader, neredeyse Metin Oktay suçlu, Rijkaard mazlum diyeceksiniz. Ne katmış yahu el insaf! TSL'nin en çakma TD'sini getirsen 1(bir) futbolcunun futbolunda ilerleme olur, altyapıdan 1 tane adam gelirdi. Şu 80 küsür resmi maçta ne oynadığımızı anlayan varsa beri gelsin. Son 20 yılda Galatasaray'ın başına geçen her teknik adam iyi kötü birşeyler kattı. Başarılı olmasa da geride olumlu birşeyler de bıraktı. Rijkaard'dan arda kalan 1 tane olumluluk söyleyin. Gençleri sağa sola kiralık dağıttık, Emre Çolak'ın akıbeti belli değil, Brezilya milli takımının ortasaha oyuncusu futboldan soğudu, Bundesliga asist kralı şaşkın şaşkın sahada geziyor. Kadro kalitesiz diyen adama sorarlar Keita, Elano, Baros, Kewell, Arda, Neill, Jo, Dos Santos, Mehmet Topal(diğer millileri saymıyorum) elindeyken; Baroni, Guiza, Bilica, Uğur Boral, Selçuk Şahin'li angutlar nasıl kupada final oynayıp ligde sana 10 puan fark atıyor diye! ASY'de köy takımıyla UEFA kupası bilmem kaçıncı tur maçında 2-2 berbare kalmanın açıklamasını 'taç atışlarını çok hızlı kullandık' şeklinde yapan adama ise başka soru sormazlar.

Şuan gündemde ilk tercih fatih terim.Camia terimi çok istiyor ama şayet olmaz ise hagi-hakan ikilisi gündeme gelecek.

Şuan habertürkde bülent tulun açıklama yapıyor..

Önemli olan uçmak değil konmasını bilmek.Daha unutmadık taraftara 5 paralık telefon için hırsız dediğini.

Yönetim 1. tercih olarak ciddi anlamda terimi düşünüyor,sadece yönetim değil camianın önde gelenleri ve çoğunluğu terimden yana.Sezgininde görevinden alınacak olması zaten terimin gelmesi adına ciddi bir zemin hazırladı zira sezginin olduğu yerde terimin olamayacağını sürekli dile getirmişdim dolayısı ile şuanki hava terimin geleceği yönünde.Hakan-hagi olayı bence 2.plan olarak düşünülen ve bugünki tekliflerde onların nabzını yoklama adına yapımış stratejik adımlardır.

Bence terimle beraber hakanda gelsin klüpde görev alsın daha güçlü bir teknik yönetimimiz olur,en azından floryada kuş uçmaz..

Hiçbir halt edemez Hagi.Yav kardeşim Hagi Guardiola mı ilk senesinde bu buhrandayken takımı uçursun?Önceki maceralarını biliyoruz, Bursada da birşey edemedi, Galatasarayda'da da birşey edemedi.Teknik direktörlük kariyeri sıfır, ne zamandır takım makım çalıştırmıyor.Ne bekliyorsunuz Hagiden?Ben olsam madem Rijkaard'ı gönderiyorsunuz, Abdullah Avcıyla beraber Neeskens'i teknik ekip olarak koyardım takımın başına.

bence hagi-hakan günü kurtarma planıdır,şayet terim kabul etmesse yönetim mecbur bu ikili ile devam edecekdir ama uzun vadeli bir gidişat olmaz hagi-hakan ikilisi ile ve problemler çıkar.Bence şuan için en uygunu fatih terimdir.Adnan polat futboldan elini çekip terimi tek adam yaparsa birşeyler başarılabilir,artık çok şey geride kaldı ve konjektürde değişdi terimin 2.döneminden dolayısı ile olaya farklı bakmak gereklidir.Bizi anlayan ve takımın hem saygı duyacağı hemde korkacağı bir teknik adamdır terim.

bence ilk alternatif terim olmalı.hakanla beraber gelebilirler.sonra abdullah avcı olabilir.hagi 3.seçenek olmalı...

Önemli olan uçmak değil konmasını bilmek.Daha unutmadık taraftara 5 paralık telefon için hırsız dediğini.

Arkadaş taraftarın arasında hırsız olamaz mı?

Sen birşeyin çalındığında "hırsız var" diye isyan etmez misin?

Oldu adam "ben Galatasaraylıyım" desin" o zaman tamam kardeş sen hırsız olamazsın" çok saçma bir mantık.

Hepsi gelsin :D:D:D:D

300px-Gs-17052000-lineup.png

Cevap: HAGİ: "Bu Kadro'yu Uçururum"

20 30 liralık telin hesabını yapmayacak(telin markası 6220 idi).1 kişinin yaptığını tüm taraftara mal etmeyecek.sırf egosu yüzünden Hakan Yakını oynatmadığını biliyoruz.Kendi oyuncusu, Ribery ilede dalga geçmişti.Ferranin benzini bitti diye

Arkadaş taraftarın arasında hırsız olamaz mı?

Sen birşeyin çalındığında "hırsız var" diye isyan etmez misin?

Oldu adam "ben Galatasaraylıyım" desin" o zaman tamam kardeş sen hırsız olamazsın" çok saçma bir mantık.

Hey allahım ben şimdi galatasaylıdan hırsız olmaz mı dedim.20 30 liralık telin hesabını yapmayacak(telin markası 6220 idi).1 kişinin yaptığını tüm taraftara mal etmeyecek.sırf egosu yüzünden Hakan Yakını oynatmadığını biliyoruz.Kendi oyuncusu, Ribery ilede dalga geçmişti.Ferranin benzini bitti diye

Hey allahım ben şimdi galatasaylıdan hırsız olmaz mı dedim.20 30 liralık telin hesabını yapmayacak(telin markası 6220 idi).1 kişinin yaptığını tüm taraftara mal etmeyecek.sırf egosu yüzünden Hakan Yakını oynatmadığını biliyoruz.Kendi oyuncusu, Ribery ilede dalga geçmişti.Ferranin benzini bitti diye

niye yapmasin salakmi herif

Sadece maddi olarak düşünme maneviyatını düşün bakalım bütün özeli adamın o telefonda belki nereden biliyorsun ? Hırsız var demesi muhabbeti basın tarafından abartılmış sizlerde bu habere inandınız. Adamın Galatasaray düşmanlığı olsa heryerde Galatasaray'a laf atar , her zaman Galatasaray müthiştir demez bunu idrak edemiyormusunuz yani anlayamıyorum

Sadece maddi olarak düşünme maneviyatını düşün bakalım bütün özeli adamın o telefonda belki nereden biliyorsun ? Hırsız var demesi muhabbeti basın tarafından abartılmış sizlerde bu habere inandınız. Adamın Galatasaray düşmanlığı olsa heryerde Galatasaray'a laf atar , her zaman Galatasaray müthiştir demez bunu idrak edemiyormusunuz yani anlayamıyorum

Ek olarak Hagi zaten kendisi telefonunda cok önemli numaralarin kayitli oldugunu aciklamisti. Gayet dogal, normal ama türkce zafiyeti yüzünden abartilan bir tepkiydi o.

Cevap: HAGİ: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Sizi göremeye gelen 100 lerce kişi var.İçlerinden biri teli çaldı diğer kişilere de hırsız diye bağırmak lazım.Ki telefon çalınmamış.Daha sonra telefon cebinden çıksada .Anladım haklsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt