Hagi resmen gitti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi resmen gitti!

Cevap: Hagi l İstifa Haberleri

Arkadaşlar Hagi kesin olarak gitti. Bunu hepimiz biliyoruz illa bunu resmi bir ağızdan mı duymak gerekiyor ? :) Haa bugün gitmiş ha yarın, gitti işte

"önemli arkadaşım, gelecek senenin planını yapacak bir teknik direktör bulup takımın başına koymak gerek" diyeceğim ama bu adnan polat bey tenezzül bile etmiyeceğinden sorun yok.

Hagi gidince mustafa sarp xaviye dönüsecek haberleri var, bilgisi olan varmi? TIP bukadar da ilerlemedi bence.

Hagi bu utançla 5 sene Türkiye'ye gelemez gelmesinde zaten..

Resmen takımın anasını belledi ya!

Hagi Salı yolcu

Yönetim, yarın Hagi'nin menaceri Becali'yle masaya oturup, sözleşmenin karşılıklı feshini isteyecek. Bu başarılamazsa, Rumen çalıştırının tazminatı ödenecek ve yollar ayrılacak.

Hagi’nin Galatasaray’daki ikinci teknik direktörlük dönemi de hüsranla tamamlanmak üzere. Adnan Polat, Ankaragücü maçının ardından, derbide de yaptığı yanlış değişikliklerle herkesi çileden çıkartan Rumen teknik adamın biletini kesti. Hagi’nin menaceri İoan Becali, yarın İstanbul’a gelerek yönetimle masaya oturacak. Genç çalıştırıcının tazminatı 1 milyon 750 bin Euro. Adnan Polat’ın amacı pazarlıkla bu rakamı 1 milyon Euro’nun altına çekmek. Eğer bu sağlanırsa, yarın Hagi’yle yolların ayrıldığı açıklaması gelebilir! Anlaşmaya varılmazsa, önümüzdeki hafta yapılacak Mali Genel Kurul’un ardından Rumen teknik adamın kovulması görüşü ağırlık kazanmıştı. Ancak birçok yöneticinin bu kadar beklenmesine karşı çıktığı öğrenildi. Bu nedenle, Gheorghe Hagi tazminatının tamamını istese bile, salı günü yapılacak olan olağan yönetim kurulu toplantısından sonra yönetim, büyük hayal kırıklığı yaratan hocayla yollarını ayırabilir. Rumen çalıştırıcı gönderilirse takımın başına Tugay Kerimoğlu’nun geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Fanatik.com.tr

Hagi benim hafızam da dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri olarak kalacak.Ama teknik direktör olarak koskoca bir sıfır olarak yer alacaktır.

Tugay daha kötü yapamaz takımı .O kalsın sezon sonuna kadar Hagi Romanya Liginden getirdiği oyuncuları da alıp gitsin ülkesinden bir takıma

twitterdan hagiye küfür ettim yahu schuster bile istifa etti hagiden daha iyi hoca olmasına ragmen bu adam hayla burda kalabiliyo defol git artık

artık efsane bile demiyeceğim...benim icin kaddafiden farkı yok haginin

Abartmaya gerek yok. TD´ligi berbat sadece. Bugün Galatasaray Avrupa Fatihi diye aniliyorsa, Hagi faktörü unutulamaz. Tabiki efsane kalacaktir. Siz unutsaniz tarih unutmaz Hagi´yi. Hagi´yi en cok elestirenlerin basinda gelirim, ama bu kadar abartmaya gerek yok.

Olmazsa olmaz yönetim ve anlayışının değişmesi,,yoksa Hagi'yi gönderir Tugay'ı getirirler,Tugay gider x bir eski futbolcu gelir,böyle bir anlayış kalmadı artık. Zihniyet değişip vizyon sahibi kişilerin Gs mizi yönetmesi lazım artık !!!

Artık bi Resmi açıklama gelmesi gerek !!! Ya Hagi gönderildi , ya da sezon sonuna kadar devam denmeli !!!

Bizi hepten maymuna çevirdiler anasını satayım , gün geçtikçe bu yönetime karşı olan nefretim artıyor.

Hagi tazminati bekliyorsa efsane olarak da kalmaz, hep ben gsyi seviyorum diyor goster oyletse sevgini istifa et

Maradona Arjantin´i rezil etti ama yazın veda ederken Arjantin taraftarları ağlayarak veda etti.Çünkü adamlar değerlerinin farkında.Ama bizim birkaç dengesiz çıkıyor Hagi´ye küfür ediyor Tiwitterdan .

Çocukken hagi sayesinde oradan oraya zipliyordunuz maç izlerken. Adam kötü yönetti takimi diye bukadar vefasizlik görülmemistir, sanki brçaydik hagi gelmeden, kimse görevinde kalsin demiyor zaten, tarihe geçmis birine küfür vb. laflarla satasmak, camiayi güzel ve aydinlik günlere götürecek herhalde, müzede 2 tane 10 numarali forma var, yasasaydi ve hoca olup basarisiz sonuç alsaydo onada küfür edecekmiydiniz, adam bizi nereden nereye tasidi takim olarak, saygi içinde yollarimizi ayirmaliyiz.

Üst Alt