Hagi resmen gitti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi resmen gitti!

Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiası

Adnan Polat küme düşürmeden bırakmaz arkadaşlar. O zamanda bırakmaz aslında özür dilerim..Bu saatden sonra kimse Polat' ın G.Saray' ı sevdiğini, G.Saray değerlerine önem verdiğini söylemesin. Anlaşılmıştır ki Polat G.Saray'ı kişisel menfaatleri uğruna yıkmayı göze almıştır. G.Saray çıkarları için kullanabileceği en güçlü bir malzemedir ve oradan indirilene kadar hiç bir yere gitmeyecektir. Tarihi rezaletleri dahi sineye çekecek kadar politik ve samimiyetten uzak olduğunu bir kez daha hepimize göstermiştir. Sn.Polat; zamanında sana verdiğim destek için kendimden nefret ediyorum, yazıklar olsun bana..

Hagi gonderiliyor diye sevinenler mevcut. Ne diye seviniyorsunuz? Adnan Polat bu sekilde anlasilan bir cok taraftarin gazini alacak yine kendini kurtaracak.

Yazik :)

hagi gitsede hicbirsey degismez bu takimda, yonetim ve futbolcu kalitesi ortada mourinho yada pep guardiolayida getirseler bi b.k olmaz bu takimdan.

Ve Hagi gitti!..

Fenerbahçe yenilgisinin ardından takımına 3 gün izin veren Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, ülkesi Romanya'ya gitti.

Atatürk Havalimanı'na eşi ile gelen Rumen teknik direktör, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Moralinin bozuk olduğu gözlenen Hagi, bir taraftarın kendisine hediye ettiği Galatasaray atkısını aldı. Hagi, daha sonra eşiyle birlikte THY'ye ait uçakla Bükreş'e gitti. Hagi'nin İstanbul-Bükreş uçak biletinin dönüşünün açık olduğu öğrenildi.

Hagi, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'ye dün akşam 2-1 yenilen takımına, bu sabah yaptırdığı yenileme antrenmanının ardından, milli maç arası nedeniyle, 23 Mart Çarşamba gününe kadar izin vermişti.

kaynak: Maraton

O yüzden hepsi gidecek diyoruz.Yönetim,Hagi,sözde futbolcular.Hepsi.

adnan polat cok cirkeflik yapiyo iste bu konuda, basarisizligi hep baskalarinda ariyo ama biliyoki kendinde en buyuk sorun ama goz boyamak icin konu saptirmak icin ve kendi beceriksizligini golgelemek icin gunubirlik isler yapiyo tipki rijkaard ve hagiyide buyuk bir ihtimalle gonderdigi gibi...

o adam benim icin bitmisdir, iyice zorladi siniri simdi yerin dibine girip girip cikiyo ama artik yeter denmesi lazim.

Cevap: Ve Hagi gitti!..

Gittiği anlamına gelmiyor diye düşünüyorum.3 günlük izin ve bahsedilen açık bilet muallakta bırakıyor insanı.

Hagi ülkesine gitti!

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, öğle saatlerinde eşiyle birlikte ülkesi Romanya'ya gitti.

Dün Fenerbahçe'ye karşı alınan 2-1'lik mağlubiyetten dolayı moralinin bozuk olduğu görülen Hagi'nin, milli maçlar nedeniyle verilen ara nedeniyle Bükreş kentine gittiği öğrenildi.

DHA

Cevap: Ve Hagi gitti!..

Yeni stancular bulmaya gitmiş olabilir. Romanya ekonomisi krizden yavaş yavaş kurtulucak inşallah

Hagi gidince çağ atlarız. Adnan Sezgin'in gidişine neredeyse ağlayan adamın bir sonraki td seçimi bizi kurtaracak. 6 futbolcumuz milli takıma seçildi bugün.

Cevap: Hagi l İstifa Haberleri

İnanamıyorum hala istifa etmedi mi?Sabah çıkarken bunu temenni etmiştim ya gerçekten Adnan polat'tan bişeyler kapmış Hagi.Bu kadar yüzsüz olunmaz.Onurlu bi adam en azından kötü günde geldim,kaçmadım,denedim ama başarılı olamadım diyerek istifasını çoktan vermeliydi.

Cevap: Hagi l İstifa Haberleri

e şimdi Hagi gitti Çarşamba gelecekse o zaman Hagi kalacak demektir. Adnan polat hala uyuyor heralde...

Üst Alt