Hagi vs. Zidane - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi vs. Zidane

Cevap: Hagi vs. Zidane

haginin olduğu yerde zidane anca haginin malzemecisi yada masörü olur, ben şahidim zidane hagiyi her gördüğünde reis varmı bir isteğin der :)

Zidane daha iyi diyebilirsin tamam da kıyaslanamaz nedir yahu? Yaşayan en iyi üçüncü oyun kurucu seçilmiş adam

Zidane, Platini, Hagi... Kiminle kıyaslayağız ki?

Hagi'yi gerçekten tanımıyoruz.

Maradona ne dedi kimi izlemek isterdiniz şu an denildiğinde?

"Zidane ve Hagi. Onların futbolunu özlüyorum."

Ciddi ciddi herkesin şunu izlemesi lazım;

[video=youtube;0mTnWfbXk28]https://www.youtube.com/watch?v=0mTnWfbXk28[/video]

Hagi'ye oy verenler galiba Zidane'ı izlememişler dicem ama ikisi de aynı dönemin oyuncuları. Duygusallık ağır basmış.

Hagi topa daha iyi vurur, frikikleri daha iyi atar ama Zidane ayrı, adam buram buram yetenek kokuyor, topla ilişkisi Hagi'ye göre daha iyiydi.

Gelmiş geçmiş en iyi tekniği olan futbolcu diyebilirim Zidane için, topu kontrol edişi, ayaklarını kullanışı vs ondan daha iyisi yoktu. L.Ronaldo, Maradona, Messi, Ronaldinho bunlardan bile daha iyi tekniğe sahiptir.

Hagi ise şut konusunda çok ağır basıyor, gelmiş geçmiş en iyi oyuncuların hepsine baktığımız zaman şut bakımından Hagi'den iyisi yoktur.

Kısacası Zidane.

Edit : Maradona'yı pek fazla izleyemedik ama gördüğümüz kadarı ile ....

Bu konuda haginin iyi olduğunu söyleyenler hagi-alex tartışmasında alexin iyi olduğunu söyleyenlerle aynı seviyeye düşüyor
Sen milletin seviye bekçisimisin onur, kimse sana zidane daha iyi dedin diye saçmalama ded mi? Herkesin sana ve senin fikrine gösterdiği saygıyı, aynı şekilde göstermek zorundasın. 30 yaşındayın ikisinide izledim, bana göre hagi, sana göre zidane, kimseye ders vermeye gerek yok fikrini söyle ve savun sadece.

zidane tartışmasız diyen genç renktaşlarım, hagi futbolu 10 yıl önce bıraktı, yani yaşınız 6-10 aralığındaydı sizin, daha biliçli bir şekilde izlediniz zidane'ı, bunu da göz önüne alalım, mesela maradona çok büyük oyuncu der herkes, ben canlı izlediğimde 9 yaşındaydım şimdiki gibi bir bilinçle izleseydim belki benim içinde en büyük olurdu.

Haginin tüm transfer ücretlerini toplayıp 10 la falan çarparsak belki zidane nın real madrid transfer ücretine yaklaşır.Galtasaraylıyız diye suyunu çıkarmanın alemi yok.Hagi ve zidane arasındaki fark hagi baki mercimek farkı kadar belirgin

Hagi diyorum ama Zidane ın da milli takım başarıları daha fazla.Tabi bunun sebebi de Fransız futbolcuların çok daha iyi olması.Romanya da ise iyi oyuncu olarak sadece Hagi olduğundan Hagi nin milli takım başarıları Zidane dan daha az.Kulüp bazında ise tabi ki Hagi.

Haginin tüm transfer ücretlerini toplayıp 10 la falan çarparsak belki zidane nın real madrid transfer ücretine yaklaşır.Galtasaraylıyız diye suyunu çıkarmanın alemi yok.Hagi ve zidane arasındaki fark hagi baki mercimek farkı kadar belirgin

Maradona şimdi kimi izlemek isterdiniz sorusu sorulduğunda;

"Hagi ve Zidane. Onların futbolunu özlüyorum" dedi.

Zidane'la kıyaslanabilecek bir iki adam varsa dünyada birisi tartışmasız Hagi'dir.

Ayrıca Cristiano Ronaldo tek transferde Zidane'ı geçti. Yaşı da genç daha transfer olabilir. Ne oldu Zidane'dan iyi mi?

Basit oyun ve futbol zekası bakımından Zidane. hırs, inat ve doğuştan gelen bilek ile Hagi.

Karar zor. :)

Üst Alt