Hagi vs. Zidane - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi vs. Zidane

Cevap: Hagi vs. Zidane

Başlığı kapatalım bence.Hagi'yi severiz tamam ama Zidane'dan bahsediyoruz ya.Fenerlilerin Alex Hagiden iyi demesiyle bizim Hagi Zidane'dan daha iyi dememiz arasında fark yok.İkiside komik

Hagi daha yetenekli bir oyuncuydu bunu herkesle tartışırım hagi maradona ayarında yeteneklere sahipti zidane hagi yeteneklerine sahip değildi ama zidane ı hagi'den daha önde kılan şey saha içindeki liderliği iyi bir örnek oluşu ve büyük takımlarda başarı sağlaması oldu..

yetenek babında Hagi Karakter olarak Zidane diyelim net bir cevap veremiyeceğim bir anket..

Başlığı kapatalım bence.Hagi'yi severiz tamam ama Zidane'dan bahsediyoruz ya.Fenerlilerin Alex Hagiden iyi demesiyle bizim Hagi Zidane'dan daha iyi dememiz arasında fark yok.İkiside komik

80 bin romenin ayakta alkışlayarak uğurladığı bir adamdan bahsediyoruz maradona'nın hagi'nin futbolunu özlüyorum dediği bir adamdan bahsediyoruz dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 20 oyuncusundan birinden bahsediyoruz kusura bakmada abartmışsın biraz hagi ile zidane arasında öyle büyük bir uçurum yok zidane daha önde olabilir tamamda sende eşşeğin kulağına su kaçırmışsın..

[video=youtube;0mTnWfbXk28]https://www.youtube.com/watch?v=0mTnWfbXk28&feature=player_embedded[/video]

Bence aynı orantılamayı yapamayız.

Hagi'nin başarısı tartışılsa da Real Madrid ve Barcelona kariyerleri var ve tabii ki 94'ün akılda kalan en önemli yıldızlarından.

Ben o yıllarda küçüktüm zidane'nin futbolunu net hatırlamıyorum ama meşhur bir hareketi vardı bir çalım atışı, sokakta onu yapmaya çalışırdık bir arkadaş vardı zidane benim amcam hareketi bana o öğretti derdi :lol: sonra hagi futbolu bırakacağı zaman zidanenin geleceği söyleniyordu bize. yani zidane haginin alternatifi olarak düşünülüyordu. tabi bunlar şehir efsaneleridir :D onun dışında çocukken değilde şimdi bildiğim avrupanın son büyük oyun kurucuları zidane ve hagiydi onlar gibisi gelmedi... hangisi daha iyidir dersiniz ikisinin de farklı özellikleri var zidane zidanedir hagi hagidir. şu bi gerçek ki onlardan sonra adam gibi oyun kurucu gelmedi avrupaya.

Ben o yıllarda küçüktüm zidane'nin futbolunu net hatırlamıyorum ama meşhur bir hareketi vardı bir çalım atışı, sokakta onu yapmaya çalışırdık bir arkadaş vardı zidane benim amcam hareketi bana o öğretti derdi :lol: sonra hagi futbolu bırakacağı zaman zidanenin geleceği söyleniyordu bize. yani zidane haginin alternatifi olarak düşünülüyordu. tabi bunlar şehir efsaneleridir :D onun dışında çocukken değilde şimdi bildiğim avrupanın son büyük oyun kurucuları zidane ve hagiydi onlar gibisi gelmedi... hangisi daha iyidir dersiniz ikisinin de farklı özellikleri var zidane zidanedir hagi hagidir. şu bi gerçek ki onlardan sonra adam gibi oyun kurucu gelmedi avrupaya.

Marsilya ruleti olmasin? 360 derece etrafinda donerek yapilan calim. Zidane Marsilya'dayken yapardi, isim de ordan geliyor heralde.

Zidane daha iyi hatta bence gelmiş geçmiş en iyi isim. Yinede oyum Hagi'ye. Çünkü Hagi'yi kendimden bile çok seviyorum. Kusura bakma Zidane. Biliyorum, çok üzüldün ama.

İkisi de aşağı yukarı aynı dönemin futbolcularıydı. Haftasonları Ntv 'de saat 6 'da Avrupa 'dan futbolda takip eden bir nesilin çocuğu olarak Zidane çok büyük oyuncuydu ama kıyaslarsak Hagi 'nin en ufak eksiğini göremiyorum ben. Zidane Real Madrid 'de son dönemlerinde öyle olağanüstü top oynamadı hani. Juve 'de Nedved hayvani katkılar yapıyordu Zidane 'ı öyle hatırlamıyorum. Ama Fransa 98, Euro 2000 'de gerçek bir liderdi.

Hagi çok asi bu yüzden sürekli problem çıkartan biriydi. Forumdaki ''Dünya Kupası 'nda Başarı'' kıstasını da yerine getiriyor. Bu zamana kadar oy vermemiştim illa vermek gerekirse Hagi diyorum.

Üst Alt