Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Cevap: Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Yeni baskan: Unal Aysal

2. Baskan: Adnan Ozturk

Transfer komitesi : Peter Canyon, Esteve Calzada ve Haldun Ustunel

Sportif Direktor: Fatih Terim

Teknik Direktor: Abdullah Avci

Futbol A.S. CEO: Tomas Kurth

Yakisir...

Güvenmiyorum.

Tabiki cikis yakalayacak, tabiki daha iyi olacak bu takim, bundan kötüsü olamaz ya, adam 3-4 mac kazanamadi.

Ama Hagiye asla güvenmiyorum.

Cünkü adamda TD kapasitesi görmiyorum.

Misimovic olayindan bahsetmek bile istemiyorum.

Simdiden cok üzülüyorum, cünkü sadece bu sezonu degil, gelecek sezonu da kaybettik gibi duruyor, Hagi ile seneye de sampiyonluk hayal gibi görünüyor.

Futboldan sogudum.

Eskiden sadece Galatasarayi degil, tüm büyük takimlarin maclarini kacirmazdim. Avrupa liglerin büyük takimlarin maclarini kacirmazdim.

Ama simdi Galatasarayi izlerken bile canim sIkIliyor, futboldan nefret ettiriyorlar.

Tek istedigim, bir an önce adam akilli TD bulup, takimin basina getirsinler.

Yoksa dedigim gibi, sadece bu sezonu degil, gelecek 2 sezonu da kaybederiz.

Hagi malesef futbolcu ezerek takım üzerinde otorite sağlamaya çalışan bir teknik adam.

Açıkcası koskoca Galatasaray'a 14 küsür milyon EU harcatıp 3 tane romen liginden futbolcu transfer ettirmiş bir de Yekta'yı almıştır. Bu oyuncuların bence günahı kendisine aittir. Culio 10 numara transfer gibi duruyo. Ama Stancu'dan verim alınamazsa adama sorarlar bu paralara kimler geliyo sen biliyomusun diye.

Nitekim bence sezon sonu hatta Misimovic meselesindeki tavrına göre hemen gönderilmeli.

Konusun bakalim. Gun sizin gununuz. Sakat ve milliler geri donup takim takir takir top oynamaya basladiginda, Turkiye kupasinda finale yukselip ligde ust siralara tirmanmaya basladiginda sizi bu konuda cok anacagim.

hagiye guvenmemek kotu birseymiki braya topluyorsunuz?

servetmi bu guvenince daha iyi oynayacak?

TD adam ipler elinde basarili olur yada olmaz gorecegiz

hagiye guvenmemek kotu birseymiki braya topluyorsunuz?

servetmi bu guvenince daha iyi oynayacak?

TD adam ipler elinde basarili olur yada olmaz gorecegiz

Yazarlar degisik konularda fikir belirttikleri icin iki gun once Hagi'ye sovenler iki gun sonra degisip en buyuk Hagi destekcisi kesilebiliyor.. Hepsini bu konuda toparliyoruz ki ileride geri donus sanslari olmasin..

Güvenmiyorum.

Tabiki cikis yakalayacak, tabiki daha iyi olacak bu takim, bundan kötüsü olamaz ya, adam 3-4 mac kazanamadi.

Ama Hagiye asla güvenmiyorum.

Cünkü adamda TD kapasitesi görmiyorum.

Misimovic olayindan bahsetmek bile istemiyorum.

Simdiden cok üzülüyorum, cünkü sadece bu sezonu degil, gelecek sezonu da kaybettik gibi duruyor, Hagi ile seneye de sampiyonluk hayal gibi görünüyor.

Futboldan sogudum.

Eskiden sadece Galatasarayi degil, tüm büyük takimlarin maclarini kacirmazdim. Avrupa liglerin büyük takimlarin maclarini kacirmazdim.

Ama simdi Galatasarayi izlerken bile canim sIkIliyor, futboldan nefret ettiriyorlar.

Tek istedigim, bir an önce adam akilli TD bulup, takimin basina getirsinler.

Yoksa dedigim gibi, sadece bu sezonu degil, gelecek 2 sezonu da kaybederiz.

+ 1 milyon

fikri degisiyorsa ne olmus yani:)

bos isler yahu

Her yendigimiz mac sonrasi "iste Hagi budur, helal olsun, takima ruh katmis" diyenler ve her yenildigimiz mac sonrasi bugunlerde oldugu gibi Hagi'ye sovenlerden rahatsizim Serdar arkadasim.. her maglubiyetten sonra yeni TD isteyen zihniyetten kurtulmak adina bazi seyleri gostermek istiyorum bu konuda.. Umuyorum ki hakli cikacagim.. Rijkaard'i kurtlara yem ettik, bari Hagi'ye sahip cikalim.. Tek derdim budur..

Her yendigimiz mac sonrasi "iste Hagi budur, helal olsun, takima ruh katmis" diyenler ve her yenildigimiz mac sonrasi bugunlerde oldugu gibi Hagi'ye sovenlerden rahatsizim Serdar arkadasim.. her maglubiyetten sonra yeni TD isteyen zihniyetten kurtulmak adina bazi seyleri gostermek istiyorum bu konuda.. Umuyorum ki hakli cikacagim.. Rijkaard'i kurtlara yem ettik, bari Hagi'ye sahip cikalim.. Tek derdim budur..

yok anladim reis

gerek yok bu ziniyet degismezki

bu zihniyeti tek degistirecek sey haginin basarili olmasidir

onuda bekleyip gorecegiz insalah

Saçma saçma ve işe yaramayan disiplin gösterileri,yapmak istediklerini hiç bir zaman başaramayacağını ve Galatasaray teknik direktörlüğünü yürütemeyecel birisi olduğunu düşündüğümden Hagi'ye güvenmiyorum.

yok anladim reis

gerek yok bu ziniyet degismezki

bu zihniyeti tek degistirecek sey haginin basarili olmasidir

onuda bekleyip gorecegiz insalah

Hayati insanlara kapagi takmakla gecmis bir insan olan Hagi, en guzel yaptigini bir kez daha basaracaktir. Her ne kadar insanlar onun TD olarak basarisiz oldugunu dusunsede bence herkesi utandiracaktir.

Su konuda Hagi'yi elestirenlerin hepsi emin ol hala Misimovic'ten medet uman zihniyet.. Bir insan nasil olurda takimi komple bir sezon ruhsuz oynamakla suclayip, oynadigi tum maclarda takimin en ruhsuzu olan Misimovic'i kollayabilir. Hani ne oldu "yildiz futbolcu degil, ruhuyla oynayan futbolcu istiyoruz" cumlelere? bana birisi cikip soylesin Misimovic su macta savasarak oynamistir diye. Hangi macta takimi ateslemis? Geldiginden beri bir boka yaramamis, gittikten sonra bile problem yaratmaktan baska hic bir boka yaramayan adami burada en agir sekilde elestirmesi gereken adamlar birde utanmadan kalkmis kulube toplu mail atarak boykot edecekler.. Yazik.

Hayati insanlara kapagi takmakla gecmis bir insan olan Hagi, en guzel yaptigini bir kez daha basaracaktir. Her ne kadar insanlar onun TD olarak basarisiz oldugunu dusunsede bence herkesi utandiracaktir.

Su konuda Hagi'yi elestirenlerin hepsi emin ol hala Misimovic'ten medet uman zihniyet.. Bir insan nasil olurda takimi komple bir sezon ruhsuz oynamakla suclayip, oynadigi tum maclarda takimin en ruhsuzu olan Misimovic'i kollayabilir. Hani ne oldu "yildiz futbolcu degil, ruhuyla oynayan futbolcu istiyoruz" cumlelere? bana birisi cikip soylesin Misimovic su macta savasarak oynamistir diye. Hangi macta takimi ateslemis? Geldiginden beri bir boka yaramamis, gittikten sonra bile problem yaratmaktan baska hic bir boka yaramayan adami burada en agir sekilde elestirmesi gereken adamlar birde utanmadan kalkmis kulube toplu mail atarak boykot edecekler.. Yazik.

misimovic olayinin hagi ile her hangi bir alakasi olmadigina eminim

misimovic olayinin hagi ile her hangi bir alakasi olmadigina eminim

O zaman Başkan yine bize o yalanlarından birini söyledi.. Adam TV de gözümüzün içine baka baka onu Hagi istemedi demedi mi? Açıkçası bu konu matematikçilerin yıllarca çözmeye çalıştığı, çözseler bile insanlık adına gram faydası olmayan denklemlerine benziyor. Salla gitsin

Hagiye zerre kadar güvenmiyorum , bir takım hocası büyük bir klubu bu kadar kuçültemez..sahaya sürdügü kadro defansif ve misimoviç gıbı adamı hala affetmıyor!! getirdigi romenleride gördük, muhtemelen sene sonu hepsinin kıcına tekmeyı baglayıp kendısıyle bırlıkte yollayacaklar ve olan benım Galatasarayıma olucak!!

Yeni baskan: Unal Aysal

2. Baskan: Adnan Ozturk

Transfer komitesi : Peter Canyon, Esteve Calzada ve Haldun Ustunel

Sportif Direktor: Fatih Terim

Teknik Direktor: Abdullah Avci

Futbol A.S. CEO: Tomas Kurth

Yakisir...

Reis sen bu olayı aşmışsın. İyi kadro gerçekten. Beğendim.

Ama imkansızı istiyoruz farkındasın di mi!!!

Hagiye zerre kadar güvenmiyorum , bir takım hocası büyük bir klubu bu kadar kuçültemez..sahaya sürdügü kadro defansif ve misimoviç gıbı adamı hala affetmıyor!! getirdigi romenleride gördük, muhtemelen sene sonu hepsinin kıcına tekmeyı baglayıp kendısıyle bırlıkte yollayacaklar ve olan benım Galatasarayıma olucak!!

Gecen haftada Stancu hayranligi vardi forumda.. Gulunc insanlarsiniz siz varya..

Bir ricam olacak. Senden Bursa maci icin bir kadro alabilir miyim?

Bakalim Hagi nerede yanlis yapmis, hep beraber gorelim..

Hagi teknik direktör falan değildir ayrıca sezon sonu gönderilmezse Galatasaray geleceğinin 2-3 yılının heba eder zamanla ne demek istediğimi görceksiniz Hagi yandaşları

İmza: Doğukan Çağlar

Üst Alt