Hakan Balta sigara içerken yakalandı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta sigara içerken yakalandı !

Cevap: Hakan Balta sigara içerken yakalandı

İleri de birgün olur da Hakan'ın futbolunda bir düşüş, koşmasında rakip takımdan fark yediği falan olursa sigara içmesine bağlanacak hepsi. Burada şimdi laf etmeyenler bile dümdüz gidecekler Hakan'a. :)

Bundan kaç ay önce arkadaşlarla Nargile cafedeyken yan masada Işıl Alben ve arkadaşları vardı.

Işıl Alben'de bir güzel içiyordu nargilesini...

Zidane bile içiyordu.

Sonrada diyorlar performansı düşük falan fistan sigara Galatasaray ın oyuncusuna yakışmıyor alırız o formanı hakan formayı sensiz bizi formasız bırakma..

ya içmeye içebilir ama profesyonel anlamda bu işi yapan birisinin böyle bir alışkanlığı olması biraz garip.

bari az içsinde kendisinede takımada zarar vermesin.

Hehehehe.. Aslinda iyi bisey degil ama olsun..

Ayni sey Johan Cruijff in barcelona zamaninda olmus..

Johan Cruijff sigara filan içermis.. Barcelona baskani da buna kizarmis..

Ama o yinede içermis.. Bi keresinde verdigi cevap da suymus : "Sen naapicaksin benim sigara içip içmedigimi.. Futbolumu oynuyorumya sen ona bak.."

Not: Johan Cruijff günde en az 20 tane sigara içermis..

Çok doğru birşey değil ... Belli zaten yavaşlığından iki dakika sonra ağzını açıyor .

Herkesin görebileceği şekilde sigara içen adam, arada bir içmiyordur. Keyif sigarası ayda yılda bir içen biri olsa, onu orada yapmaz. Şu haberi görünce inanın çok üzüldüm, evet ben de biliyorum, futbol oynayanların neredeyse %30-40'ı sigara içer, ama bunu savunmasın kimse, hele hele ulu orta hoş olmadı be Balta!! Sen farklısın, Türkiye'nin en büyük kulübünün oyuncususun. Yakışmadı. Bakalım hocamız ve yönetimimiz bu konuyla ilgili bir yorum yapacak mı?

iç Hakanım iç aldırma sen kimseye.Dünyanın en büyük futbolcuları bile sigara alkol içiyor.Kokaine başlamada gerisi sorun değil :).

Günde 8 saat idaman yapan bir adam eğer düzenli yaşıyorsa sigara hiçbirşey yapmaz arkadaşlar tabi abartmadığı sürece.Günde 3 5 tane sigara normal yaşayan insanlara bile zarar vereceğini düşünmüyorum.Yanlı medyanın b.ktan haberlerinden biri daha...

Üst Alt