Hakan Balta sigara içerken yakalandı ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta sigara içerken yakalandı !

Cevap: Hakan Balta sigara içerken yakalandı

Hakan şükür abimiz içmez.Gökhan abi okuldayken demişti, ama kardeşi 2 pakete yakın içerdi. Biz Tuncayla beraber idmana çıkardık o zaman aşırı içerdi şimdi yine içiyormuş ama azaltmıştır tabi. Onu geçtim tuncay ciddi ciddi bali,tiner çekerdi :D

İçmesin kardeşim o kadar para alıyor onun işi bu gülü seven dikenine katlanır. Bunun sonrası da var 1-2 yıl sonra kaçan otobüsün peşinden koşar gibi geriden adam kovalasın istemem.

Performansını etkilemediğinden hor görmek lazım.Guiza da içiyordu hem de benden çok.

Cevap: Hakan Balta sigara içerken yakalandı !

Performansını etkileyen şeyler yapmadıktan sonra kimseyi ilgilendireceğini düşünmüyorum, hem içip hem de at gibi koşan adamlar çok, içmese daha iyi olur tabi ama kendi bileceği iş, neyse birgün denk gelirse beraber tüttürürüz:D

Ergün Penbe, Ümit Davala ve Suat Kaya'da içiyordu Uefa kupasını aldık. Performansını etkilemedikten sonra içsede hiçbirşey olmaz. Hakan Balta aklı başında profesyonel futbolcu, karakteri sağlam olduğu için problem değil.

Performan kaybının nedenlerinden biri:D:D:D

Şaka filanda içmemesi lazım sen profesyonel oyuncusun yapmamam lazım.

yeni başlamadı heralde.

Belki yıllardır içiyor, ama performans harika.

ben içmesini doğru bulmuyorum,performansını etkilemezse içsin diyen renkdaşlara da katılmıyorum,sigara her insanın fiziksel kondisyonunu etkiler,sporcu olup olmaması önemli değil,profesyonel sporcu olursa tek avantajı kondisyoner aracılığıyla açığı yamayabilmesidir,o da bir yere kadar,hiçbir zaman %100 geri dönüşüm alınamaz zira akciğer hacmi azalmakta..hakan ne zamandan beri içiyor bilmem ama umarım düzenli bir tüketicisi değildir sigaranın,benim için üzücü bir haber oldu.GS'li bir futbolcu sigarayla yakalandı bil bakalım kim diye sorsalar,Hakan listemin en sonlarında gelirdi..

İstinya Park gibi göz önünde olan bir yere gidiyorsa dikkat etmesi lazımdı.

İçiyorsan içte (zararlarını yoksayalım) böyle mekanlarda içme bari,reklam olacağına...

bende noralde hiç sevmem katlanamam ama çok çok arada bitane içerim bu cigerleri falan etkilemez içici oldugunu sanmıyorum

Kardeşim zararı yok içsin falan gibi saçma yorumları okudum çileden çıktım! Zararı yoksaymış falanmış filanmış sorarım fifa başçavuşun beygiri mi? Yedek kulübesinde sigarayı ve tütün mamüllerini yasaklamasının bir nedenide sporcu sağlığı. Bunun pasif içiciye bile zararı olduğu yıllar önce ispatlanmışken nasıl bu kadar gevşek bakabiliyoruz olaya? Tamam hatadır olmuştur Hakan içer ya da bir daha içmez ama olaya bakış açımız yanlış. Önemli bir maçın 60. dakikasında kanatlarımız kilitlenirse ne hücüm yapabilir ne adam kovalayabilirse muhtemelen herkes Hakan'ın bu zayıf noktasına çalışacaktır. Sporcu adam sigara, içki içmez bunu bilir bunu söylerim.

Üst Alt