Hakan Balta sigara içerken yakalandı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta sigara içerken yakalandı !

Cevap: Hakan Balta sigara içerken yakalandı

Tabii ki profesyonel bir sporcuya sigara kullanmak yakışmıyor. Ama bunu yapanın sadece Hakan Balta olmadığını belirtelim.

guizasigara.jpg

serdarozkansigara.jpg

t%C3%BCmersigara.jpg

:D

Bu işleri bu kadar küçük görmeyelim.Onların başında profesyonel ekipler var.Sağlık kontrollerinden de geçiyorlardır.Mutlaka testlerde vücudundaki zararlı maddeleri test ediyorlardır.O kadar basit değil bu.Saklanabilecek birşey değil.

Hiçbir futbolcunun özel hayatını bilemeyiz.Bence hiç beklemediğimiz oyuncular bile içiyor olabilirler.

Benim için önemli konu başka.Hakan Balta bu sene farklı .Biraz sinirli gibi geliyor bana .Çok merak ediyorum.Biraz agresif gibi.:)

Başkalarının da yapıyor olması yanlış olduğu gerçeğini değiştrimiyor.

Futbolcuların çoğu sigara kullanır.yaşı özellikle 25-35 yaş aralığında olanlar. tuncay şanlı ve taner güleri birebir sigara içişlerine şahit olduğum kişiler.Ümit Karanda feci alkol alan biridir işkembeciye senden benden fazla gider ,Gençlerbirliğinde top oynarken aşiyan işkembecisi ayıldığı yerdir :)

Isteyen icer..isteyen icmez...bu yeterki Performansini etkilemesin ki etkilerse Kulübede yerinde Firtina gibi adam var...Caner Fazlasiyla doldurur yerini...kendisi düsünsün..;)

Eroin çekerken yakalanmadığı sürece no problemo..Bunlar basit hadiseler,memleket meselesi haline getirmeye gerek yok.

Futbolcuların çoğu sigara kullanır.yaşı özellikle 25-35 yaş aralığında olanlar. tuncay şanlı ve taner güleri birebir sigara içişlerine şahit olduğum kişiler.Ümit Karanda feci alkol alan biridir işkembeciye senden benden fazla gider ,Gençlerbirliğinde top oynarken aşiyan işkembecisi ayıldığı yerdir :)

Tuncay antrenman çıkışı milletten tiner parası toplardı beah, ondan ciğerleri açık çok koşar o...

Daumlu fenere gittiğinde koko partisi yapıyolarmı diye merak ederdim:D

Bu arada sigara sağlıksız olabilir ama günde 1 paket içmiyorsa, 3 saat antrenman yapan adama sigara hiçbişey yapmaz.

Geçen sene çok daha hızlıydı bu sene bayağı bir ağırlaştı Hakan.

Bunun nedeni sigara olabilir mi ?

Hahan Şükür ve Zidane'da içiyodu hatta yeni yetme serdar özkan bile içiyor :D

Üst Alt