Hakan Çalhanoğlu Galatasaray Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendi adıma konuşayım. Beğenmiyor değilim ama kendisini futbola ve oynadığı takımlara yeterince adamadığı kanaatindeyim; olası sebebini önceki mesajımda izah etmeye çalıştım...

Futbol, öyle 'sahada idare edeyim, denk gelir de bitirici bir şeyler yapabilirsem ne ala, yapamazsam da S.A.K.' zihniyetiyle üst düzey katkı verilebilecek bir meşgale değil. AC Milan TD lerinin 'olmazsa olmaz' gözüyle baktıkları bir oyuncu olduğunu pek zannetmiyorum; cazip bir teklif gelmiş ve daha iyisini bulacaklarını düşünmüş olsalardı çoktan paketlenmesini isterlerdi muhtemelen. Ki Milan da hiçbir bakımdan 20-30 sene önceki Milan asla değil zaten...
Kafamda ki 10 numara Hakan Çalhanoğlu değil benim de. Ama öyle kötülenecek bir futbolcu değil kanaatimce. Hakan ayrılıyorum dese eminim Bundesliga takımları sıraya girer. Bayern Münih hariç her takım ister.Başta da Dortmund.

Yabanci kurali degiscekse, mutlaka gelmeli. Mert Hakan, Emre Kilinc ve olabilirse Kaan Ayhan ile yabanci kuralini degistirenlerin hevesini kursaginda birakiriz.

Yabanci kurali degiscekse, mutlaka gelmeli. Mert Hakan, Emre Kilinc ve olabilirse Kaan Ayhan ile yabanci kuralini degistirenlerin hevesini kursaginda birakiriz.
Kaan Ayhan gelirse rakipler gg olur. bana göre milli takimin en iyi 1-2 stoperlerindendir. Merih iyi stoper ama daha cok bir dalga ile gidiyor. Kaan milli takimin kötü döneminde oynamasi da malum.

Bonservissiz ne zaman alabiliyorsak alalım. Severim Hakan’ı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yabancı sınırı gelirken Hakan’ı istememe lüksümüz yok zaten. Fakat yabancı sınırı olmasa da Belhanda’ya 1000 kere tercih ederim. Hiç değilse ihanet etmeyeceğini bilirim. Adam en azından topa dokunmayı biliyor. Topa bomba muamelesi yapan bir 10 numaramız var. Hakan’ın neyini beğenmeyeceksin? Gayet iyi topçu.

Biz maaslari düsürmeyi istiyoruz ve Hakan italyada 2,5 milyon net aliyor. Yasi yerinde olan milli oyuncuyu türkiyeye getirmeyi istiyorsan, normalde onlara 1 milyona yakin zam vermelisin. Belhandanin maasi kadar en az ister bence.

Oyun içinde çok kayboluyor bende seviyorum o yapısını ama anlamadığım yabancı sınırı gelince kimi oynatacaksınız beyler?
Gayet güzel bir hamle olur. Uygun bir maaşla tabii ki.

Üst Alt