Hakan Çalhanoğlu Galatasaray Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyun tarzı olarak sevdiğim 1 elaman değil lakin bizim ligde bunun orta açma ve şut özelliği büyük iş yapar.Ömer ile Hakan sağdan ve soldan her attıkları korner tehlike yaratır.Bunlar artık çok önemli günümüz futbolunda.

2021 değil bize bu yaz lazım da nasıl olacak bilemedim.

Sol ve ortada oynar.

Onyekuru-Feghouli-Hakan-Falcao bence öldürücü olur.

Bence iyi topçu. Hayalimdeki Galatasaray kadrosunda olamaz ama günümüz şartlarında yaşı ve yerli olması sebebiyle uygun bir maliyetle gelmesini isterim. Kanatlarda oynatılmamalı ama bence. Kanatlara Onyekuru tarzı adamları monte etmeliyiz.

en son milli takımda izlediğim de belhanda ya bir daha asla küfür etmeyeceğim demiştim.
Belhandayı severiz sevmeyiz ama adam her maçta her şartta fizik olarak hazır hiç ben belhandanın
fiziken bitik şekilde sahaya çıktığını görmedim bu adam fiziken de çöküş içinde mentalite olarak ta çok zayıf
gelip dünyanın maaşını alcak gelme bize fener mesuta sulanıyor alamazlar :) ali koç başkanım bize bir kıyak geçip
hakanı bizden kapar umarım.

Hakan 94lü bu arada.
Futbol oynama iştahı ve vücut dili bildim bileli hiç değişmiyor; 32-33 yaşa sabitlemiş adeta!..30+ yaşlarında hiç çekilmez bu...

Karakter olarak 10 numara 5 yıldız olduğundan çok emin, bahsettiğim aile dostları olan arkadaşım. Galatasaraylılığını gösterip canını dişine takacaksa kim istemez zaten?..Ama mental yapısının değişmesine pek de ihtimal veremiyorum doğrusu...

Üst Alt