Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

İyi de hacı Melo'yu oynatan bu gaz zaten. Adam memnun olmuyor motive olmuyor falan yazmışlar, şaşırdım. Tezahürat yaptı lan. :lol:

Ama bütün yabancı transferleri karşılamak saçma. Zaten artık karşılanmıyorlar genelde bizim taraftarca. Ama Melo'ya değer bence.

sirf cok gol atti diye butun Galatasaraylilar Hakan Sukur'u sevmek zorunda mi kardesim

bir seyinden kil tuy kapmistir ,sevmiyordur bu kadar basit.

Renkdaş Hakan Şükür'ü Kral yapan attığı goller yada kıl yün değil.Galatasaray tarihinin en sadık ve dürüst oyuncularından biri.İnanılmaz özverili çalışkan ve amatör ruhlu bir oyuncuydu.Futbolun tamamen endüstri haline geldiği dönemde o amatör ruhla oynadı.Milletvekilliğine bende anlam vermiyorum ama tarihimize adını altın harflerle yazdırmış 2 3 oyuncudan biridir ve gerçek bir efsanedir.Doğal olarakta saygıyı hakediyor.Kimse saygı göstermek zorunda değil lakin kimsenin saygısızlık yapmayada hakkı yok.Hele hakaret eden kişi Galatasaraylı bile değilse tepki görür.

şikeyi yasal kılmışsınız teröristler artık batıda bile cirit atar hale gelmiş senin kafa yorduğun şeye bak kral.

Bakın aynı şeyi fenerbahçe taraftarı yapsaydı çıkıp onları asla eleştirmezdi. Anlıyor musunuz?

Şike sürecinde de beyfendi'nin tek temennisi içerde yatanların bi an önce aklanmasıydı. Biz camia, yönetim, taraftar olarak topumuzla tüfeğimizle saldırdığımız sırada bizim efsanemiz, bizi temsil ettiğini düşündğümüz adam tek kelimeyle korkakça davrandı hatta hala öyle..

Düşünün ki o koltukta bi fenerli eski futbolcu olsaydı nolurdu? Bizimkilerin tek sorunu başkalarına yaranmak, iyi gözükmek.. OLay budur..

Sen şike sürecinde, Avrupa'ya gidememe tehlikesinde çıt çıkarma, Herkes Galatasaray'ın üzerine çullanırken tek laf etme 50 tane taraftarın yaptığını üzerinden gün geçmeden eleştir. Kusura bakma kral, saygınlığını kaybediyorsun.

Her zamanki gibi birileri siyasi hıncından dolayı Kral'a sallamış. Tüm forum üyeleri toplansa Kral'ın Galatasaray'a yaptığı hizmetin yüzde birini yapamaz.

futbolcu karsilansin ama normal bir sekilde, herzaman ayni görüntüler oluyor, adami sakatliyacak duruma getiriyorlar taraftarlar. cok büyük kargasa yasaniyor, futbolcu olsam belki ilk olarak hosuma gider ama sonra resmen eziyet yasiyorlar arabaya binene kadar.

Kendisi Galatasaray'a imzaya gelirken helikopterle indirilmiş onu unutmuş mu? Hayret ! Ben insanların kendi gözündeki çöpe bakmadan başkalarına laf sokmasına şaşırıyorum. Belki de bu bir tür yaşlılık belirtisi "Ben gençliğimde hiç böyle yapmazdım..." diyerek başlar ve nasihat verir ama esasen hepsini yapmıştır.

Karşılama kısmında haklı, bunu dile getir de Kral, niye milyon Euro'lardan bahsedip gene polemik başlatıyorsun.

Nedense her konuyu yabancıların cukkaladığı paralara getiriyor, gerek yok, futbolculuğunda herkesin sevdiği, saygı duyduğu bir isme yakıştıramıyorum.

Ayrıca artık icra makamındasın, neden Türkiye'de bu potansiyele rağmen üst düzey futbolcu yetişmiyor, bunun üzerine çalışma yap, kimse de gereksiz yere paraları yurt dışına akıtmasın.

Sonuçta sen de milletin sorunlarını çözmek, öneriler getirmek için para alıyorsun, hoş olur mu birileri de senin aldığın paraları sorgulasa, ki yabancıların parasını taraftar/takımlar veriyor, seninkini devlet.

Tüm forum üyeleri toplansa Kral'ın Galatasaray'a yaptığı hizmetin yüzde birini yapamaz.

Her Galatasaray'a hizmet edene laf söylemicekmiyiz?O zaman emre de hizmet etti onadamı laf söylemeyelim?

Yahu Sen seversin ben sevmem,ben eleştirrim sende översin herkez sen ve senin gibiler gibi düşünecek değilki..

Yani hakanı eleştirmek = Galatasarayı sevmiyora bağlayanlara cidden gülüyorum ;)

Ben saygı çerçevesinde herkez istediği gibi eleştirir,eğerki aykırı bi mesaj varsa şikayet edersiniz ve yetkililerde uygunsuz bulursa gerekeni yapar bunun haricinde milletin sevip sevmediği kimseyi alakadar etmez... :coffee:

Tüm forum üyeleri toplansa Kral'ın Galatasaray'a yaptığı hizmetin yüzde birini yapamaz.

Kendi adına konuş lütfen,örneğin benim gibi 1000 tane Yunus emre aslan olsa bir tane Hakan etmez diyebilirsin.Başkalarını tanımadan etmeden öyle bol keseden sallamakla olmuyor..

Hakan Şükür'ü aşırı severim, Galatasaray efsanesidir bu ayrı.

Söylediği sözün haklılık haksızlık tartışması ayrı.

Siyasi kimliği ve mevcut işi ayrı.

Kabaca gördüğüm kadarı ile konudaki 200 küsür mesajda bu üçünü ayrı ayrı değerlendirenler pek az.

Hakan Şükür'e laf etmeyin o efsanedir demek de, sen kendi işine bak demek de yersiz burada bence.

Hani çok büyük hizmet verdi diye, her söylediği doğru ve eleştirilemez mi oluyor orayı anlamadım.

Tamam hizmet verdi, çok da seviyoruz. (konu bu değil) Ama sözü biraz yersiz olmuş.

Mevcut işinde de aşırı başarısız, dalga konusu olacak kadar. (konu bu da değil)

Hakan Galatasaraya sadece hizmet etmedi,fakina varin artik bu adamin nasil bir efsane oldugunun.

Ben kendi adıma efsane olduğunu kabul ediyorum, ama aynı Hakan Ünsal ve bazı diğer eski oyuncularımızın da her fırsatta Galatasaray'a dokundurmasını hazmedemiyorum.

Bu konudaki sözlerini de isteyen tasvip eder, isteyen etmez, efsanemiz söylediyse bize laf düşmez gibi "düşük profilli" tavır da takınacak değilim. Her davranış kendi içinde değerlendirilir ve isteyen istediğini eleştirir.

Üstelik senin bir Moderatör olarak insanları bu yönde desteklemen gerekirken, "Efsane bu adam ya" tarzında yazman doğru değil.

Üstelik senin bir Moderatör olarak insanları bu yönde desteklemen gerekirken, "Efsane bu adam ya" tarzında yazman doğru değil.

Ya yu seklinde bir sey yazmadim,ayrica foruma yazarken haddimi asmadan istedigim seyi yazarim,isteyende saygi cercevesinde istedigini yazar. Moderator olmam,soyleyecegim seyi yazmami engellemez.

Konuya gelecek olursak,Hakan ve efsanelerin dedigi seyler uygulanmayabilir ama dikkate alinmasi lazim. Ben boyle dusunuyorum,aksini dusunenlere de saygim var.

Bu foruma yeni katıldım ama gerçekten çok merak ediyorum kaç tane GERÇEK GALATASARAYLI var...

Ya yu seklinde bir sey yazmadim,ayrica foruma yazarken haddimi asmadan istedigim seyi yazarim,isteyende saygi cercevesinde istedigini yazar. Moderator olmam,soyleyecegim seyi yazmami engellemez.

Konuya gelecek olursak,Hakan ve efsanelerin dedigi seyler uygulanmayabilir ama dikkate alinmasi lazim. Ben boyle dusunuyorum,aksini dusunenlere de saygim var.

Moderatör olman sana ekstra sorumluluk yükler, bunu tartışacak değilim. Ya demesen de çıkan anlam bu olduğu için belirtme gereği duydum.

Dikkate aldık işte efsanenin söylediklerini, dikkate almak ta hak vermek demek değildir, neyse gereksiz polemik olmasın.

Üst Alt