Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

milletvekili hakan şükür ancak galatasaray taraftarını eleştirebildi. türk futbolunun geçen sezon boyunca en centilmen ama aynı zamanda görevini kusursuzca yapan örnek taraftarının ufacık bir falsosunu hemen değerlendirdi.

hakan sukur'u hakkatten sevmem.. ama burda dibine kadar hakli..

ne gorgusuz bi milletiz, bi turlu adam olamadik, 70-80 sene gecip de bu gorgusuz kusak olmeden de adam olmayiz.. huylu huyundan ancak olunce vazgecer.. malesef biz goremeyecegiz bu ayilarin tukenisini..

- ulan bi olay olur basina 40 kisi toplanir izlemek icin tiyatro varmis gibi..

- yabanci topcu gelir, milli kahraman gibi karsilanir.. olimpiyat sampiyonu olan sporcu sessiz sedasiz yurda giris yapar..

- seyircisiz oynama cezasi verilir, kadinlar gider erkeklerden beter kufur eder..

- sike yapilir, ceza vermemek icin kanun degisir..

- ileri demokrasi denir, dunyadaki web sitelerinin yarisi banlidir..

ulan ne AMK gazetesi memleketiyiz arkadas ya.. ayilari ayikla ayikla bitmiyor..

Hakan Şükür tabiki Galatasaray'ın efsanesidir.

Ben kendi şahsım adına Hakan Şükür'ü cok severim.

Ama herkesten de bunu beklemek yanlış.

bu taraftar inamoto gibi capsizlari, lincoln gibi serefsizleri de karsiladi.. normal..

ben hakkatten anlamiyorum.. topcu karsilamaya havaalanina giden adamin beyni nasil calisiyor acaba? yada beyin var mi? cok ilginc bi olay.. kesin bi rahatsizliklari var ama :asd: normal, akli yerinde bi insan boyle bi sacmalik icin havaalanina gitmez yahu.. gitmemeli..

Bu konuda çok tartışma döndü ve bunun içinde yer aldım.Ortalık sakinken yaziyim. Galatasaray'ın efsanesi olmasına ve çok iyi futbolcu olmasına kimsenin itirazı yok zaten (olamaz da). Benim derdim karşı görüşte olan kişilere yapılan davranışlardı ki mesajlarımı okuyanlar anlar. Bazı konularda karşı tarafa saygı gösteremiyor bazı kişiler. Bir üyeye karşı "sen bunu nasıl söylersin ?", "sen kimsin", "Hakan Şükür'ün yerinde senin lafın geçmez." gibi laflar hiç de hoş değil. Kaldı ki tepki gösterdiğiniz kişiyi tanımıyorsunuz. Bana Hakan Şükür'e saygı göstermedi dendi ki böyle bir şey yapmadım ve yapmam da. Fakat o kişiler diğer üyelere karşı fazlasını yaptı. Karşınızda bir insan olduğunu ve onun da farklı düşünceleri olabileceğini unutmayın.

Birisi de çıkmış diyor ki ; Ben adamı siyasi görüşünden dolayı eleştiririm..

E kardeşim biz siyasi bir forumdayız da bizim mi haberimiz yok.. Spor forumundayız ve adam çıkıp bir konu da fikrini söylemiş.

Gir konuya fikrini beğeniyorsan buna göre beğenmiyorsan ona göre yorumunu yap git..Sana ve banane adamın siyasi görüşünden..

Hele hele o video koyupda saçmalayan elemanı forumda duvardan duvara vurmak lazım ya neyse..

Bu konuda çok tartışma döndü ve bunun içinde yer aldım.Ortalık sakinken yaziyim. Galatasaray'ın efsanesi olmasına ve çok iyi futbolcu olmasına kimsenin itirazı yok zaten (olamaz da). Benim derdim karşı görüşte olan kişilere yapılan davranışlardı ki mesajlarımı okuyanlar anlar. Bazı konularda karşı tarafa saygı gösteremiyor bazı kişiler. Bir üyeye karşı "sen bunu nasıl söylersin ?", "sen kimsin", "Hakan Şükür'ün yerinde senin lafın geçmez." gibi laflar hiç de hoş değil. Kaldı ki tepki gösterdiğiniz kişiyi tanımıyorsunuz. Bana Hakan Şükür'e saygı göstermedi dendi ki böyle bir şey yapmadım ve yapmam da. Fakat o kişiler diğer üyelere karşı fazlasını yaptı. Karşınızda bir insan olduğunu ve onun da farklı düşünceleri olabileceğini unutmayın.

Kusura bakma da cidden senin algılama problemin var ya da kötü niyetlisin.

Hakan Şükür'ü veya bir başkasını herkes eleştirebilir. Ama kimse Hakan Şükür'e "işine bak, konuşma" diyemez!!! Hele ki o kişi Galatasaraylı bile değilse. Hele ki bunu Galatasaray forumda yapıyorsa...

Adam tek bir tane tweet atmış, görüşünü saygı ile belirtmiş. Taraftarı suçlamamış bile, sadece yanlış bulduğunu söylemiş. Sen ne yaptın peki Galatasaray taraftarı Arda? Senin efsanene "işine bak, sen kimsin?" diyen Beşiktaş taraftarını korudun. Sen bu kafayla Galatasaray taraftarı olabilirsin ama asla bir GALATASARAYLI olamazsın!

Olanları tekrar bir gözden geçir, hatanın farkına varacağına inanıyorum. Benim yaptığım herhangi bir yoruma karşı saldırgan üslup kullanma değil, bizim forumda rakip taraftarın Hakan Şükür'e yaptığı saygısız bir yoruma karşı kullandığım saldırgan ve gerekli bir üslubtu... Ayrımını iyi yap bunun.

Konuyu uzatmaya niyetim yok. Ben neyi neden söylediğimi açıkladım zaten. Ben kimseyi savunmadım; savunduğum şey başka bir şey.

Galatasaraylı ''işine bak'',''ne yaptın ki konuşuyorsun'' gibi saygısızca ifadeler kullanmamalı...Hele hele bu isim Hakan Şükür ise...

Bazı arkadaşlar yine coşmuş.Milleti karalamak,yönetimden dem vurup profillerinde efendi yazdıklarından olacak millete hakaret etmeler

Beyler,millete birşeyler öğreteceğinize oturup bir aynaya bakın.Bazı kelimeleri çok kolay kullanıyorsunuz.Mideniz çok geniş diye karşınızdakilerinde midesini geniş sanmayın.Adam gibi yazın,adam gibi eleştirin,genelleme yapmadan adam gibi tartışın

Hakan Şükür'ün Galatasaray'ımıza ve Türk futboluna kazandırdığı vizyonu kimse tartışamaz gerçek bir efsanedir,kırılamayacak rekorların altına imza atmıştır bu bir gerçek ancak herkes gibi o da eleştirilebilir ki bende eleştirenlerden biriyim. milletvekilliğini,siyaseti hiç bir zaman bir sporcuya yakıştıramadım sporun dini,politikası,ayrımı yoktur olmamalıdır. Keşke bize yaptığı katkıları ve hizmetleri daha akılcı ve "ağırlığını" koyabileceği bir platformda devam ettirseydi diyorum.Yine de efsane bir isim olarak yaptığı eleştirilere saygıyla bakıyorum herkes eleştirilebilir eleştirebilir deyip de krala saydırmak abes oluyor biraz bazı arkadaşlar için.

Arkadaşlar sıkıntı duyduğunuz mesajlara hakaret etmeden cevap verin ya da mesajı raporlayın.

Hakaretten sonra çok rapor alıyoruz bizi zor durumda bırakıyorsunuz iki taraf için de.İşi o noktaya getirmeden raporlamanızı yapın.

Nasıl bir mantıktır yav bu. Geçen gün bahsettiğim vefa, saygı buydu işte. Tamam Melo takıma çok yararlı olabilir. Ama transfer sürecini biliyoruz 1 kuruş aşağıya oynamamak için bin bir takla attı.

Biz sıkıntının menejerlik şirketi ve Juventus kulübünde olduğunu düşünürken, son anlarda patlak verdi neyin kafasında olduğu. " Kardeşime kulüp bulun" demesinden bahsediyorum.

Bir gün arkasından sallayıp, ikinci gün omuzlarda taşıyorsunuz. Anlamak güç..

Evet çok sevilen Melo sosyal ağlardan taraftarı arkasına alıp, yönetime baskı yapmamızı sağladı. Hakkını yememek gerek yaptı da..!

Gelelim Hakan Şükür'ün yazdıklarına;

Sonuna kadar haklı, hak edeni karşılayacaksın kardeşim, hak etmeyeni değil. Galatasaray tarihinin ekonomik olarak en sıkıntılı döneminde bu adam cebinden kulübe para vermedi mi? Aylarca parasız oynamadı mı?? Gıkı çıktımı o süreçte?

Bugün senelik ücretinde kuruş düşmeyen Melo için bunu yapar diyebiliyor musunuz?

Bu sorunun cevabını o kadar iyi biliyorsunuz ki? :eek: Bir şey demiyorum, anlık kararlarla düşünmeden taşınmadan konuşmayın. Hakan Şükür lan bu sonuçta!

edit: Gidip karşılayanlara sözüm yok. ama kim olursa olsun, isterse takım o oyuncusuz 1 maç bile kazanamasın. Genede Hakan Şükür gibi birine sallamaya tercih ederim.

Bilmenizi de isterim bunu.

Şimdi öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bir kişi kim olursa olsun, ister Hakan Şükür, ister Levent Uygun bir sosyal paylaşım sitesinden bir eleştiri yapınca başka bir sosyal paylaşım sitesinde (GSC Forum) bu insanı eleştirmek hakkınız oluyor. Hatta eleştirme sebebiniz ise birilerinin sizleri eleştirmesinin hatalı olduğunu belirtmek. Sonra sizin eleştirilerinizi başka arkadaşlar eleştiriyor ve buna da karşı çıkıyorsunuz. Sormak istiyorum size bu çelişki değil midir?

Bu arada söylediklerinde haklılık payı olduğunu düşünüyorum. Böyle çoşkulu karşılamalar futbolcuların bir taraflarını kaldırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Üst Alt