Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü!

İyi haber.

Ancak tüm yaşlıların, Dursun ve yönetimini ibra edenlerin ve Dursun'un da ihraç edilmesi gerekiyor.

Alin size bir son dakika haberi türk futbolunu bitiriyorlar

Yıldırım Demirören: "Yabancı sayısını azaltmamız ve yerliyi arttırmamız gerektiğine inanıyorum. Bundan sonrası Kulüpler Birliği'nde"

0b644085c6b9aae5a21f8d2e309c40e4.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

M.Yasin Çakmak‏ @NajaLegionis 41 dk.41 dakika önce
Dezenformasyon yoğun. Olur da 2750 kişi üyelikten çıkarsa tüzüğe göre yerlerine kontenjan açılmaz dolayısıyla Özbek 3000 kişi falan alamaz.

bu ne demek oluyor

Hükümetin tepkisinden sonra nasıl en kolay şekilde kulüpten atarız diye düşünmüşler. Aidatlarını yatırmadıkları keşfedilip bunu yürürlüğe koymuşlar. Peki bu süreç onaylanana kadar aidatlarını yatıramazlar mı?

Resmi aciklamada 2750 kisi atilmis demiyor ama :D :D Sadece Hakan Sukur ve Arif Erdem oda medyadan dolayi herhalde.
Oyleyae huku yolu aciktir her turlu secici atilma olamaz zaten.
Dun oylamayi ilk duydum aha dedim sictik uzerimize gelecekler hemen dusundum aidatini odemeyenler uyelikten cikarilabiliyordu bunu oturdugum yerden dusunebildim ama kos koca kulup yoneticileri, avukatlar akil edip genel kurula getiremiyor. Akil edememe de degil gerci alistilar her alinan kararin gectigine bu da gecer diye dusunup gevseklik yaptilar. Adamin zaten bize kari yok ki hep zarar tam bakkal kafasi. Bu kadar iyi yasayip zengin olmus enteresan vallahi

Üst Alt