Haklısınız Rijkaard Suçlu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haklısınız Rijkaard Suçlu

Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçlu

beni en cok uyuz eden su

yahu kiytirk karabuk deplasmaninda 2-0 yeniliyoruz, takim tepki veremiyor, taraftarda diyorki FR adam degil motive edemiyor.

Bre renktaslar aklinizi ekmek peynirlemi yediniz

karabuge 2-0 malup olan GS futbolcusunu motive etmek gerekiyorsa, ben bu takimi bastan asagiya yenileme zamani gelmistir derim

varmi otesi

beni en cok uyuz eden su

yahu kiytirk karabuk deplasmaninda 2-0 yeniliyoruz, takim tepki veremiyor, taraftarda diyorki FR adam degil motive edemiyor.

Bre renktaslar aklinizi ekmek peynirlemi yediniz

karabuge 2-0 malup olan GS futbolcusunu motive etmek gerekiyorsa, ben bu takimi bastan asagiya yenileme zamani gelmistir derim

varmi otesi

Karabük'le takımları takas etsek olur mu ki?:)

Esasen Ben Rijkaarddan ne Barcelonadaki Sevinçleri istiyorum nede Şampiyonluk bekliyorum.Tek isteğim Misimovic ve Canayı sahada doğru yerlerde oynarken görmek.Elanodan verim alındığını görmek.Mustafa Sarpı izlemek zorunda bırakılmamak.Adam gibi oynayalım göze hoş gelen bir futbol ortaya koyalım varsın Rijkaard şampiyon yapmasın bizi bu sene.Ki bunları göremediğim için Rijkaardla olmayacak diyorum.Bunların olabileceğini bile hissetsem Rijkaard kalsın derim ama hiç Işık yok...

Karabük'le takımları takas etsek olur mu ki?:)

ibb de ki yektayi seyretmisindir

bizim yerlilerin hepsinden 5 gomlek ustun kendisi mesela

bizim 3 orta sahayi verip onu alsak karli cikariz

GS boyle bir takimmidir?

ben 20 senedir hic bir gun orta sahamiz icin boyle seyler hissetmedim

emre diyorum yahu

hayatinin en verimli caginda GS in orta sahasindaydi

adam 40 yasina geliyor gen diyoruz ki keske bizde olsa

bunun bir aciklamasi varmi?, bu kadar aciz bir yonetim anlayisi iste

ibb de ki yektayi seyretmisindir

bizim yerlilerin hepsinden 5 gomlek ustun kendisi mesela

bizim 3 orta sahayi verip onu alsak karli cikariz

GS boyle bir takimmidir?

ben 20 senedir hic bir gun orta sahamiz icin boyle seyler hissetmedim

emre diyorum yahu

hayatinin en verimli caginda GS in orta sahasindaydi

adam 40 yasina geliyor gen diyoruz ki keske bizde olsa

bunun bir aciklamasi varmi?, bu kadar aciz bir yonetim anlayisi iste

Kasımpaşalı Yekta mı?

Kadro kötü de en fazla da bu kadar kötü oynar sanırım. Ortak nokta bulalım:)

Kadro kötü ok. Bundan kötü oynanmaz?

@ Hasan cevabım aynen geçerli. Bence kadro bu liğ için yetersiz. Şimdi alıntılayıp uzunca bir cevap yazacam, bu sefer tartışma bireysele dönecek. Evet kadro yetersiz bence ve bu kadro bu liğde kimin yönetimi altında olursa olsun başarı sağlayamaz. Artı Rijkaard'ın kafasındaki sisteme uygun oyuncu yapımız yok. O yüzden futbolcular bocalıyor bu sistemde.

Tartışma çıkmaz ya herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil..Yalnız benim soruya cevap hala gelmedi.Kadro yetersiz olabilir bende diyorum ki

Kadro yetersizde olsa kendinden 10 kat kötü takımlara karşı her maçta ezilmez.Toplam 11 maç yaptık vasat oynadığımız maç sayısı 1 rezalet oynadığımız maç sayısı 5 iğrenç ötesi oynadığımız maç sayısı 5.

Emre>Ergic>Ayhan

Cana>Selçuk>Hüseyin

Arda>Dia>Ozan

Kewell>Volkan>Topuz

Misimovic=Alex>Battalla

M.topal>Selçuk>Hüseyin

Emre>Ergic>Ayhan

Keita>Volkan>Topuz

Arda>Özer>Ozan

Alex>Elano>Battalla

Ben sadece bunun cevabını istiyorum bu 2 takım 1.5 senedir bizden kat ve kat üstün nasıl oluyor bu

Nasıl 19 puanı var bursanın,nasıl Fb 20 gol atmış nasıl şampiyon oluyordu o topuzla özerle selçukla bilicayla santosla

Bu ligde fb bjk ts maçları haricinde hiçbir maçta kadro kalitesizliği bahane edilemez,eğer tam kadro çıkarsak bu maçlarda bile bahane edilemez

@Hasan Yıldız;

Fenerbahçe bizi geçen sene 2 defa yendi; yani 6 puanı onlardan çıkarıp bize eklersen, 2 puan bizim altımıza düşüyor Fenerbahçe. Bursa'ya yine 4 puan vermişiz. Bursa ve Fener'e puan vermesek şampiyon biziz. Yani bizim sorunumuz küçük takımlarla değil, bir şekilde yeniyoruz Mustafa-Barış'la fln. Ama geçen sene hangi kilit büyük maçı kazanabildik? Büyük maçları kazanmak için büyük oyunculardan çok, mücadele eden oyuncular gerekiyor. Bu sene de daha kötüsü oluyor ve olacak gibi görünüyor, hem büyük takımlara yenilmeye devam edeceğiz, hemde küçük takımlara da çok takılacağız gibi görünüyor. Fenerbahçe'yle oynadığımız maçları anlatmama gerek yok, o maçlar başka havada oluyor oyuncu ile pek alakası olmuyor.

Ayrıca Karabük ve Bursa bizden 10 kat kötü takımlar değil. Sadece Karpaty maçını örnek verebilirsin kötü takım diye, o maçda da konuşacak birşey yok oldu bitti.

Barış, Ayhan ve Mustafa Sarp'ı neden kıyasa koyamıyorsun? Gerçekleri yazmak zor mu geldi? Geçen sene banko oynayan adamlar değil miydi?

@Hasan Yıldız;

Fenerbahçe bizi geçen sene 2 defa yendi; yani 6 puanı onlardan çıkarıp bize eklersen, 2 puan bizim altımıza düşüyor Fenerbahçe
. Bursa'ya yine 4 puan vermişiz. Bursa ve Fener'e puan vermesek şampiyon biziz. Yani bizim sorunumuz küçük takımlarla değil, bir şekilde yeniyoruz Mustafa-Barış'la fln. Ama geçen sene hangi kilit büyük maçı kazanabildik? Büyük maçları kazanmak için büyük oyunculardan çok, mücadele eden oyuncular gerekiyor. Bu sene de daha kötüsü oluyor ve olacak gibi görünüyor, hem büyük takımlara yenilmeye devam edeceğiz, hemde küçük takımlara da çok takılacağız gibi görünüyor. Fenerbahçe'yle oynadığımız maçları anlatmama gerek yok, o maçlar başka havada oluyor oyuncu ile pek alakası olmuyor.

Ayrıca Karabük ve Bursa bizden 10 kat kötü takımlar değil. Sadece Karpaty maçını örnek verebilirsin kötü takım diye, o maçda da konuşacak birşey yok oldu bitti.

Barış, Ayhan ve Mustafa Sarp'ı neden kıyasa koyamıyorsun? Gerçekleri yazmak zor mu geldi? Geçen sene banko oynayan adamlar değil miydi?

Fenerbahçe bizi geçen sene 2 defa yendi; yani 6 puanı onlardan çıkarıp bize eklersen, 2 puan bizim altımıza düşüyor Fenerbahçe

İyide niye onlardan 6 puanı düşüyoruz kazansalardı.Selçuk topuz ikilisine karşı nasıl ezildi topal-elano ikilisi.Hangisi daha kaliteli..Niye ekliyorum ki :)

Bursa ve Fener'e puan vermesek şampiyon biziz

Bursayla fenere puan vermesek şampiyon biziz böyle bir mantık var mı ya.

Biz hangi küçük takımı yendik son zamanlarda bu sene zaten yenemiyoruz geçen sene de yenemiyorduk doğru düzgün..Bu sene de ezile ezile kazandık

Ama geçen sene hangi kilit büyük maçı kazanabildik?

İşte bende bunu rijkarda soruyorum,ligin en iyi kadrosu bizdeydi ya o kadro doğru düzgün büyük maç kazanamadı.

Hüseyin-Ergic,Topuz-Selçuk,Hüseyin-Bekir,Emre-Baroniye karşı mahfoldu çok mu süper bu oyuncular emre dışında..

Büyük maçları kazanmak için büyük oyunculardan çok, mücadele eden oyuncular gerekiyor

O zamana biz niye kadro kalitesinden bahsediyoruz bundan sonra fb ts bjk kayseri maçlarında barışı sarpı ayhanı canayı oynatalım mücadele edelim..

hem büyük takımlara yenilmeye devam edeceğiz, hemde küçük takımlara da çok takılacağız gibi görünüyor.

Niye öyle görünüyor bizden kat kat kötü takımlara neden takılacağız gibi geliyor.Güven veren bir ekip yok ki kenarda.

Nasıl sadece karpaty biz toplam 9 farklı takımla oynadık hepsi bizden çok aşağılarda.Defansından muhammed-deumi-seric mi istersin,kimdir yasin hakan,kim ki cihan yılmaz sedat hayrettin mehmet nas.Bursayla Galatasarayı tek tek kıyasla bakalım kim daha öndedir 8e 3 Galatasaray önde olur bire bir kıyaslamada..

Banane ki sarptan ben mi oynattım onu o rijkardın saçmalığı.Ben barışı niye yazayım.Benim iki iyi orta saha oyuncum m.topal ve ayhandır..Ama o ayhan sarpdan barışdan sonra tercih edildi e bu da rijkardın sorunu.

Bu senede ideal ikili cana ve ayhan e hoca yine m.sarpı oynatıyorsa benim sorunum değil.Ayhanı kıyasa koymuşum zaten..Orta sahaları eşleştirdik hani en çok eleştirdiğiniz yeri ama görüyoruz ki bizim orta saha kalite bakımından diğerlerinden çok daha iyi ama oynatılamıyorsa kadro kalitesizliğinden bahsetmeyeceğiz.Hem bırakalım şu orta sahayı verelim 9 farklı takıma serveti neili sabriyi hakan baltayı gökhan zanı ali turanı barışı çoğu takımda direk oynarlar,bizi ezenlerde bile..

Orta sahayı eşleştirin diyorsunuz biz üstünüz elinde ligin en iyi gol kralı.Elinde yığınla stoper var.Diğerlerinin stoperlerini de biliyoruz..Gökhan zan bjknin as oyuncusu şimdi gitse yine as olur,fbnin yedek stoperi yok doğru düzgün sol beki yok ve siz hala kadrodan bahsediyorsunuz

Tsnin hücumcularına bak ayda yılda oynayan Yattara,ne olduğu belli değil burak,beceriksiz engin,ne olduğu belli olmayan teofilo,1-2 stoperi sakatlansa yerine geçen adam mustafa yumlu,yedek sol beki ferhat,yedek sağ beki yok,selçuk inan sakat,colman cezalı olsa oynatacak orta sahası yok ve kaliteden bahsediyorsunuz

Biz daha 3 sene öncesine kadar bu amatör topçu yerine koyduğunuz oyuncularla feneri ezdik ve şmapiyon olduk 1000 kez yine yazarım bu karabüğe ezilen orta saha berlini benficayı ezen orta sahayla aynı..Tabi zaman geçti ama yine de bunları da bir düşünün

Kasımpaşalı Yekta mı?

Kadro kötü de en fazla da bu kadar kötü oynar sanırım. Ortak nokta bulalım:)

Kadro kötü ok. Bundan kötü oynanmaz?

su an oyle ama gecen seneki kadro ile ilgili bisey soyleyeyim

gecen sene kadro kalitemizin cok ustunde futbol oynadik biz

itiraz edebilirsin ama o zamanda cok yazdim

o kadroya rijkaard cok iyi top oynatti, sadece lig basinda degil, genel olarak

bu sene icin ise daha erken

bazi sinyaller var bence iyi oynayacagimizi dair

mesela normal sartlarda savunmamiz gecen seneden iyi, tarladaki maca bakma sen

kucuk beyinli yonetim kalkip takimi mahvetmese cok daha iyi olurduk

Üf tamam Hasan Yıldız;

Baştan kaybettin, Trabzonspor'un kadrosu kötü diyerek.

Rijkaard gitsin; Barış-Mustafa-Servet-Hakan patlama yapacak. Yoksa bu oyuncular harcanıyor Rijkaard varken haklısın. Rijkaard gerçekten cahil adam size yaranamadı kusuruna bakmayın. Bursaspor-Karabükspor köy takımı sonuçta haklısın, amatör ligde ancak oynarlar. Siz daha bizim içler acısı orta sahamızı övün durun. Oyuncuların oynama isteğinin olmadığını inkar edin. Bu takım sabote ediliyor gibi birşey. Oynamayan oyuncunun suçuda mı Rijkaard'ın? Umarım Rijkaard kovulur sizin istediğiniz olur, ve gelen adamında bir etkisi olmadığını görünce siteye girecek yüzünüz olmayacak nasıl olsa.

Tartışma çıkmaz ya herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil..Yalnız benim soruya cevap hala gelmedi.Kadro yetersiz olabilir bende diyorum ki

Kadro yetersizde olsa kendinden 10 kat kötü takımlara karşı her maçta ezilmez.Toplam 11 maç yaptık vasat oynadığımız maç sayısı 1 rezalet oynadığımız maç sayısı 5 iğrenç ötesi oynadığımız maç sayısı 5.

Emre>Ergic>Ayhan

Cana>Selçuk>Hüseyin

Arda>Dia>Ozan

Kewell>Volkan>Topuz

Misimovic=Alex>Battalla

M.topal>Selçuk>Hüseyin

Emre>Ergic>Ayhan

Keita>Volkan>Topuz

Arda>Özer>Ozan

Alex>Elano>Battalla

Ben sadece bunun cevabını istiyorum bu 2 takım 1.5 senedir bizden kat ve kat üstün nasıl oluyor bu

Nasıl 19 puanı var bursanın,nasıl Fb 20 gol atmış nasıl şampiyon oluyordu o topuzla özerle selçukla bilicayla santosla

Bu ligde fb bjk ts maçları haricinde hiçbir maçta kadro kalitesizliği bahane edilemez,eğer tam kadro çıkarsak bu maçlarda bile bahane edilemez

Sıraladığın futbolcuları sadece "İsim" kalitesi olarak sıralamışsın. Ki Kewell ile Volkan şeni kıyaslaman ayrı bir ilginçlik.

Sıraladığın futbolcuları sadece "İsim" kalitesi olarak sıralamışsın. Ki Kewell ile Volkan şeni kıyaslaman ayrı bir ilginçlik.

Kiyaslanan futbolcularin "isim" kalitesi olarak büyük olup da sahada verdikleri bakimindan altta kalmalarinin nedenine flemenkcede "Frank Rijkaard" deniliyor.

Üf tamam Hasan Yıldız;

Rijkaard gitsin; Barış-Mustafa-Servet-Hakan patlama yapacak. Yoksa bu oyuncular harcanıyor Rijkaard varken haklısın. Rijkaard gerçekten cahil adam size yaranamadı kusuruna bakmayın. Bursaspor-Karabükspor köy takımı sonuçta haklısın, amatör ligde ancak oynarlar. Siz daha bizim içler acısı orta sahamızı övün durun. Oyuncuların oynama isteğinin olmadığını inkar edin. Bu takım sabote ediliyor gibi birşey. Oynamayan oyuncunun suçuda mı Rijkaard'ın? Umarım Rijkaard kovulur sizin istediğiniz olur, ve gelen adamında bir etkisi olmadığını görünce siteye girecek yüzünüz olmayacak nasıl olsa.

Rijkaard'in sansizligi Karpty Lviv gibi bir futbol deviyle karsilasmak oldu. Ayrica futbolun adaleti yok. Bizden kadro bakimindan 2 gömlek üstün olan Ukrayna temsilcisine elenmeyi hic haketmedigimiz bir oyun ortaya koyduk ve sayisiz gol firsatindan yaralanamadik. Bir önceki turda da benzer amatörlükler yapmistik ama o zaman sans bizden yanaydi. Hatirlarsaniz bir önceki turda ASY'de rakibimiz karsisinda 2-0 öndeyken tac atislarini agirdan almamis ve sanli Galatasaray tarihine yeni bir zafer ekleme sansini kaybederek maci 2-2 bitirmistik.

Rijkaard basarisiz degil, sadece sanssiz. Karpaty Lviv gibi Avrupa'nin sayili ortaha oyuncularina sahip bir takima karsi oynamamis ve UEFA ligi gruplarina kalabilmis olsaydik Rijkaard bugün kahraman ilan edilirdi. Taraftarimiz cok nankör ve skora endeksli ne yazik ki.

HAKLISINIZ RİJKAARD SUÇLU.

Yok ben sucluyum.

Kiyaslanan futbolcularin "isim" kalitesi olarak büyük olup da sahada verdikleri bakimindan altta kalmalarinin nedenine flemenkcede "Frank Rijkaard" deniliyor.

Rijkaard'in sansizligi Karpty Lviv gibi bir futbol deviyle karsilasmak oldu. Ayrica futbolun adaleti yok. Bizden kadro bakimindan 2 gömlek üstün olan Ukrayna temsilcisine elenmeyi hic haketmedigimiz bir oyun ortaya koyduk ve sayisiz gol firsatindan yaralanamadik. Bir önceki turda da benzer amatörlükler yapmistik ama o zaman sans bizden yanaydi. Hatirlarsaniz bir önceki turda ASY'de rakibimiz karsisinda 2-0 öndeyken tac atislarini agirdan almamis ve sanli Galatasaray tarihine yeni bir zafer ekleme sansini kaybederek maci 2-2 bitirmistik.

Rijkaard basarisiz degil, sadece sanssiz. Karpaty Lviv gibi Avrupa'nin sayili ortaha oyuncularina sahip bir takima karsi oynamamis ve UEFA ligi gruplarina kalabilmis olsaydik Rijkaard bugün kahraman ilan edilirdi. Taraftarimiz cok nankör ve skora endeksli ne yazik ki.

Yok ben sucluyum.

Evet sen SUÇLUSUN.

Üf tamam Hasan Yıldız;

Ee yani Trabzonun kadrosu süper mi kim ki trabzon selçuk colman var diye süper takım mı oldu adamların ne doğru düzgün stoperi ne sol beki ne yedek sağ beki ne becerikli kanat oyuncuları ne de selçuk colmanın cezalı olduğunda onların yerini doldurabilecek adamları var.

Rijkard giderse takım şampiyon falan olacak diyen yok süper oynayacak diyen de yok hiç değilse bir umudumuz olacak zaten rijkard enkaz bırakıp gidecek,bundan sonra gelecek adama da acıyorum..Mustafa haricinde hepsi patlama yapabilir daha önce yaptıkları gibi biz son senelerde o hakaret etmeye çalıştığın adamlarla en güzel futbolu oynayıp en güzel başarıları kazandık mustafa hariç..

Bursa karabük amatör ligde oynamaz hakettikleri yerdeler ama senin amatör topçu yerine koyduklarında milli takımda rahatlıkla oynarlar :asd:

Orta sahayı öven ben değilim maç sonunda orta sahayı destekleyici açıklamalar yapan takımından haberi olmayan ve senin sırf ismi var diye övdüğün rijkard.Orta sahayı ben övseydim gider 10 numara ve sol bek alırdım ama orta sahayı ben övmedim rijkard orta sahayı beğendiği için gitti 10 numara ve sol beke tercih etti.

Oyuncular oynamama isteğide teknik ekibin problemidir niye oynamak istemiyolar kim soğuttu onları

Gelen adamın bir etkisi olur olmaz rijkardla olmayacağını biliyoruz ya o yeter şu an için.Dediğim gibi rijkard şu an itibariyle en başarısız teknik adamlar listesine girdi e ben bari hiç değilse geleceği kurtarayım hiç değilse bu sene 2.olayım diyorum.

Gelen adam rijkardan daha beter oynatmayacağı için ben hala girer yazarım buraya.Peki sen nasıl yazacaksın sadece ismi var diye küme de düşsek veya ligi yine kötü bitirsek nasıl yüzün olacak yazmaya ha doğru kadro kalitesi kötü bizim takımın..

Diyelim ki bundan sonra gelen adam daha başarısız oldu bu seni yine haklı çıkarmaz.Bu takım kendinden 10 kat kötü takımlara eziliyorsa(tek tek saymaya gerek yok nedenleri) hiçbir şey oynatamıyorsa teknik adam o da rijkard gibi başarısız olacaktır bu takım kendi sahasında 17 maçı da kazanacak kalitede..

100000 kez örnek verdim kadro kalitesiyle alakalı hiçbiriniz daha mantıklı bir cevap yazmadı

Sen 1.5 senede takımı mahfeden rijkardı övüyorsun ve hala buraya gelip nasıl yazı yazıyorsan bende gelir yazarım

Neye göre sıralayım ? Rijkardı kurtarmak için oyunculara sürekli hakaret edenler kadro kalitesinden bahsetmiyor mu bende sıralama yaptım bırakın bursayı geçen seneki fbden bile kat kat önde bizim kadro..Niye ilginç kewell sağ açık arda sol açık değil mi genelde?

Zaten herkes kendi kendini ele veriyor topuz mu kewel mı özer mi arda mı? Cana mı selçuk mu? Mismovic mi Battalla mı? Keita mi volkan mı,Elano mu battalla mı alın size kıyaslama neymiş sorun kadro kalitesizliği değilmiş.

Evet isme göre sıraladım neye göre sıralayacağız ki kalite diyorsak.Gidip de battalla misimovicden iyi diyecek halimiz yok

Ama isimler kaliteli de neden battalla misimovicden daha iyi neden volkan kewell keitadan daha etkili neden selçuk canadan daha fazla takımına katkı sağlıyor neden ozan ipeğin ardadan daha çok takıma katkısı oldu e bunların cevabını da bunları oynatan versin..

İnsua gelir baltayı ararız misimovic gelir elanoyu ararız cana gelir barışı ararız niye niye? Bu kadar kaliteli oyuncular niye rijkard döneminde sıradanlaşıyor.Tamam yerliler amatörde oynar dedik resimler yapıp premier league kadrosu gibi be demedi mi rijkardı savunanlar demek ki yabancılara harika demişsiniz e hani şimdi niye kalitesiz oldu yabancılarımız niye en kaliteli 3-4 yabancımız iğrenç oynuyor,4-5 kaliteli Türk oyuncumuzun niye hepsi rezalet oynuyor bunun bir cevabı vardır herhalde e her adam geriliyorsa bunun da sebebi rijkarddır dersek abartmış mı oluruz tabi ki olmayız

Yine diyorum rijkardı şu an savunanlar ömürleri boyunca kimseyi eleştiremezler eleştirmemeliler..1.5 senedir iğrenç ötesi işler yapan bir adam neden savunulur.Şunu demek çok mu zor ya.Kadro kalitesiz ama rijkardda 1.5 senedir en az kadro kadar vasat işler yaptı ama yine de ben güveniyorum bunu deyin madem..

Rijkardı eleştirince utanıyor mu bu savunanlar veya bir iddiaya falan mı girdiler.Galatasaray tarihinin en kötü futbolunu oynatan ve hiçbir ışık vermeyen adam neden savunulur savunulamaz o zaman sen fenerlisin ya da başka bir şey.

Rijkard bizi o kadar acı bir duruma düşürdü ki şuradaki insanlara her takıma eziliyoruz karabük kim ki diyorum adam karabük bizden daha kaliteli diyor.Abartı falan değil yakında konya gelecek 5i atacak aynı adam adamın lietevası var onların kadrosu daha iyi diyecek.Bize bunu dedirten sizin savunduğunuz adam.

O kadar kıyaslama yaptık 1 tek cevap gelmedi bizden kat kat kötü takımlara neden ezildik dedik cevap gelmedi,ne zaman doğru düzgün kadro çıkardı dedik cevap gelmedi,ne zaman adam gibi top oynattı dedik cevap gelmedi,ne zaman onun döneminde 1 oyuncu çıkışta dedik cevap gelmedi,neden bütün yabancılar geriye gidiyor dedik cevap gelmedi,hani nerde genç yıldızlar çıkartacaktı dedik cevap gelmedi,hani pas hani atak futbolu dedik cevap gelmedi,hani geçen sene en iyi kadro bizdeydi başımızda rijkard vardı neden başarısız oldu dedik cevap gelmedi..

Rijkardı haklıca eleştirenler 1000 tane soru sordu rijkardı sadece isimden dolayı koruyanlar bu 1000 tane soruyu cevapsız bırakıp kolaya kaçarak sadece kadro kalitesiz dedi.

Ben fazla milletin yorumunu okumadım merak ediyorum araştırıp zamanında neler demişler bir bakmak lazım.Geçen sene en iyi kadro bizde diyenler şimdi rijkardı korumak için nasıl kadro kalitesinden bahsederler.

Bu kadro ilk 11 bakımından bjk fble başa baş yarışır.Tamam bunları geçelim geriye 15 takım kaldı biz o 15 takımdan daha kaliteliyiz ama o 15 takımdan daha beter oynuyoruz sadece bunun cevabını verseler kadro kalitesizliği diyecek kadar komik olamazlar

Üst Alt