Haklısınız Rijkaard Suçlu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haklısınız Rijkaard Suçlu

Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçlu

Aklı selim biri(leri) bana anlatsın; Rijkaard'ın bu kötü oyundaki payı nedir? Rijkaard'ın kalmasını isteyenler, neden kalması gerektiğini açıklıyorlar ama karşı olanlarda sadece şu anki durumu göz önünde tutarak yorumluyor. Bir nevi buna skor taraftarlığı diyoruz.

Sakın kötü futbol demeyin, çarparım. :)

Skor taraftarı mı? Sen Rijkaard için takım değiştirirsin beee :D:D,diyecekler normal birşey bekleme :).

:D:D.Güldürdün beni.

Seninle oturup seviye tartışmasına girmem bile.Ben Skibbe dahil hepsini destekledim.Ama eminim ki sende Skibbe dahil hiç birini desteklemedin.Haklısın seviye bilmesi lazım insanın tartısması için.İlk mesajında ki gibi sinir etmek tahrik etmek için yazmamak gerek ;).

nasıl emin oluyorsun hala güldürdün beni vs diyerek abukluklarına devam ediyorsun ve seviyeden dem vuruyorsun. kimi neden tahrik edeyim benim zorum mu var aklımdan buraya gelip insanları sinir edince keyif mi alıyorum bu mu yani hasta ruhlar düşünür bunu. kimseyi tanımam etmem burada belki o yüzden biraz negatif tepkiler malum forumlarda sanal dostluk-kıyak ilişkisi hep olur neyse benim skibbeyi ve diğerlerini destklemediğime eminsin ve rijkaarddan da eminsin işte ben senin gibilerin bu emin olma durumlarını sorguluyorum.

beni tanımıyorsun ama eminsin desteklemediğimden vay be. başka şeylerden de eminsin iyi hoş.

nasıl emin oluyorsun hala güldürdün beni vs diyerek abukluklarına devam ediyorsun ve seviyeden dem vuruyorsun. kimi neden tahrik edeyim benim zorum mu var aklımdan buraya gelip insanları sinir edince keyif mi alıyorum bu mu yani hasta ruhlar düşünür bunu. kimseyi tanımam etmem burada belki o yüzden biraz negatif tepkiler malum forumlarda sanal dostluk-kıyak ilişkisi hep olur neyse benim skibbeyi ve diğerlerini destklemediğime eminsin ve rijkaarddan da eminsin işte ben senin gibilerin bu emin olma durumlarını sorguluyorum.

beni tanımıyorsun ama eminsin desteklemediğimden vay be. başka şeylerden de eminsin iyi hoş.

Diğer mesajını okursan anlarsın.

Rijkaard gibi birini sen desteklemiyorsan,Gerets'in o kötü zamanda ki halini hiç desteklemezsin.Nerden biliyorsun dersen sabah uyanıp yanına gidip göreceğim arkadaşlarımın içinde senin gibileri malesef fazla.

Yok hayır kadroları karşılaştırıp, Elano'nun buraya dinlenme amaçlı geldiğinden, Cana'nın yabancı sınırına takıldığından, Beşiktaş'da Guti, Ernst, Necip gibi daha kaliteli futbolcuların olduğundan falan bahsetmeye hiç gerek yok.

Cevabım: Rijkaard'ın kafasında planladığı oyun sistemine uygun oyuncular değil.

2009-2010 şampiyonu Bursaspor

Volkan--Hüseyin-Ergic(Bekir)--Ozan

Battalla

2009-2010 şampiyonluğu kaçıran Galatasaraya 10 puan fark atan Fenerbahçe

Topuz--Selçuk---Emre---Özer

Alex

2009-2010 iğrenç futbol oynayan Galatasaray takımı

M.topal--Ayhan

Keita----Elano-----Arda

2010-2011 Açık ara farkla lider olan Bursaspor takımı 6 galibiyet 1 beraberlik alan takım

Volkan--Hüseyin--Ergic--Ozan

Battalla

2010-2011 3 zorlu maçı atlatan açık ara gol atan Fenerbahçe takımı

Topuz--Selçuk---Emre---Dia

Alex

2010-2011 iğrenç ötesinin ötesinin ötesi futbol oynayan Galatasaray takımı

Cana---Ayhan

Kewel----Misimovic---Arda

Evet buyrun açıklama senden..Anlat bakalım..Kıyasla bakalım futbolcuları bursayla kıyasla hadi 4 e 1 öndesin Açıklamanı bekliyoruz mantıklı olursa daha güzel olur.Evet hangi takım kaliteli ??

Ben bu soruyu sordum madem alıntıladın soruya cevap ver bari hangisi kaliteli diyorum ? 7 haftadır oynadığımız takımların hepsi bizden kadro olarak 10 kat kötü diyorum,buna bursada dahil ama onlar açık ara lider diyorum niye..

Rijkaard'ın kafasında planladığı oyun sistemine uygun oyuncular değil.

Ee yani her takıma yenilelim mi.

Hiçbiriniz bundan daha beter Galatasaray görmezsiniz

Biz kimle oynuyoruz da kadro kalitesinden bahsediyorsunuz şampiyonlar ligi mi burası.34 maçın 32sinin kazanacak kalite var bu takımda.Hadi Fb Bjk Ts bizden kadro olarak iyi olsun asla böyle bir şey yok da neyse olsun bari bu takım niye her takıma karşı eziliyor diğer 14 takımda mı bizden iyi

@ Hasan cevabım aynen geçerli. Bence kadro bu liğ için yetersiz. Şimdi alıntılayıp uzunca bir cevap yazacam, bu sefer tartışma bireysele dönecek. Evet kadro yetersiz bence ve bu kadro bu liğde kimin yönetimi altında olursa olsun başarı sağlayamaz. Artı Rijkaard'ın kafasındaki sisteme uygun oyuncu yapımız yok. O yüzden futbolcular bocalıyor bu sistemde.

Battalla

Alex

M.topal--Ayhan

Keita----Elano-----Arda

2010-2011 Açık ara farkla lider olan Bursaspor takımı 6 galibiyet 1 beraberlik alan takım

Battalla

2010-2011 3 zorlu deplasmanı atlatan açık ara gol atan Fenerbahçe takımı

Alex

Cana---Ayhan

Evet buyrun açıklama senden..Anlat bakalım..Kıyasla bakalım futbolcuları bursayla kıyasla hadi 4 e 1 öndesin Açıklamanı bekliyoruz mantıklı olursa daha güzel olur.Evet hangi takım kaliteli ??

Ben bu soruyu sordum madem alıntıladın soruya cevap ver bari hangisi kaliteli diyorum ? 7 haftadır oynadığımız takımların hepsi bizden kadro olarak 10 kat kötü diyorum,buna bursada dahil ama onlar açık ara lider diyorum niye..

Biz kimle oynuyoruz da kadro kalitesinden bahsediyorsunuz şampiyonlar ligi mi burası.34 maçın 32sinin kazanacak kalite var bu takımda.Hadi Fb Bjk Ts bizden kadro olarak iyi olsun asla böyle bir şey yok da neyse olsun bari bu takım niye her takıma karşı eziliyor diğer 14 takımda mı bizden iyi

O kalite yabancıların bağzılarında var.Adam gibi bazı yabancılarda.Onun dışında takımda ki 2-3 Türk futbolcusunun dışında bulunan Türk futbolcular 2.lig seviyesinde bile değiller.Buda liğdeki bir çok takımın Türk oyuncuların bizimkilerden iyi olduğunu gösteriyor.Rijkaard'da 30 yaşında ki adama sıfırdan pas atmasını öğretemez.

Ya bir de insanlara laf atma, tartışmayı bilmeyecek kadar seviyesiz diye. Aynısını bana da demiş oluyorsun o zaman, çünkü bende yazdıklarını alıntıladım ve cevap verdim. Diyorsunki ihanettir, değişik amaç gütmektir, diyorsunki Rijkaard ile takım değiştirirsiniz. Sen ilk önce yazdıklarını sorgula.

yazdıklarımı okumuşsan ki öyle umuyorum benim kime seviyesiz dediğim belli.

biri çıksın sana yazdıklarına cevap olarak saçmalamışsın desin hala tartışır mısın ? değişik amaçtan kastım şu rijkaard haklı futbolcular yeteneksiz ellerinden bişey gelmediği için bişey diyemeyiz biz taraftarlar mükemmeliz tek suçlu yönetim gibi gösterilmeye çalışılıyor bu yanlış.

benim futbolcum kötü diyen bir t.d ne kadar etkili olur bir takımda? silah zoruyla mı oynatıyor kendini o futbolcular ? silah zoruyla mı takımda tutuluyor ? sürekli bahaneler üreten takım olduk çıktık herkes dahil. t.d futbolcuyu bahane eder futbolcu zemini yönetim başka bişeyi böle uyutulup gidiyoruz

Arkadaşlar kimsenin fikirlerine karşı saygısızca konuşmaya hakkınız yok. Siz başka düşünürsünüz başkası başka düşünür zaten forumların amacı da budur. Böyle bir durum var diye, "Seninle tartışmam, laf anlatmam" vs gibi laflar söylemekte bana göre saçma bir harekettir. Bu lafı derken bile tartışıyorsunuz, kişiselleştiriyorsunuz mevzuyu. Lütfen biraz duyarlı olalım.

Diğer mesajını okursan anlarsın.

Rijkaard gibi birini sen desteklemiyorsan,Gerets'in o kötü zamanda ki halini hiç desteklemezsin.Nerden biliyorsun dersen sabah uyanıp yanına gidip göreceğim arkadaşlarımın içinde senin gibileri malesef fazla.

sürekli varsayımlar üzerine konuşuyorsun uzatmanın alemi yok. kendi arkadaşların olabilir ama gertsi vs destekleyipte fr ı desteklemeyen de bi sürü insan var. ben oynanan oyuna bakarım acz içindeyiz bunu görememek de acizliktir. daha fazla varsayımlarınla genellemelerinle tartışmanın alemi yok dediğim gibi.

yazdıklarımı okumuşsan ki öyle umuyorum benim kime seviyesiz dediğim belli.

biri çıksın sana yazdıklarına cevap olarak saçmalamışsın desin hala tartışır mısın ? değişik amaçtan kastım şu rijkaard haklı futbolcular yeteneksiz ellerinden bişey gelmediği için bişey diyemeyiz biz taraftarlar mükemmeliz tek suçlu yönetim gibi gösterilmeye çalışılıyor bu yanlış.

benim futbolcum kötü diyen bir t.d ne kadar etkili olur bir takımda? silah zoruyla mı oynatıyor kendini o futbolcular ? silah zoruyla mı takımda tutuluyor ? sürekli bahaneler üreten takım olduk çıktık herkes dahil. t.d futbolcuyu bahane eder futbolcu zemini yönetim başka bişeyi böle uyutulup gidiyoruz

Hayır hayır ben ihanet cümlesine ve Rijkaard ile takım değiştirirsiniz cümlesine kızdım ki ben de Rijkaard kalsın diyorum. Çoğul kullanıyorsun cümleni ve o çoğul da bazı noktalarda hakarete varan yorumların olmuş Rijkaard kalsın diyenlere..Rijkaard hatasız değil, orası kesin. Ancak bütünü görmede biraz problem var. Bence zaten başta yönetim ve td dışında biz taraftar suçluyuz ve o yüzden halen her yıl oturup bu td gitsin ve bu gelsin tartışmasına giriyoruz. İşin gerçekten en büyük payı bizde taraftar olarak. Şimdi Rijkaard vs. vs. geçmiş sayfalarda sürekli tartışıldı. Kalsın diyenler neden kalması gerektiğini, gitsin diyenler de neden gitmesi gerektiğini kendilerince açıkladılar.

Haklısınız Rijkaard ,Mustafa Sarpa, hadi goçum hadi aslanım demediği için suçlu.

Battalla

Alex

M.topal--Ayhan

Keita----Elano-----Arda

Battalla

2010-2011 3 zorlu maçı atlatan açık ara gol atan Fenerbahçe takımı

Alex

Cana---Ayhan

o değil de lugano, bilica(tamam çok sevmem olsun), niang , ha bi de oturan stoch var.onları niye yazmadın. bize gelince bütün yabancıları yazdın ki? amaç nedir?

Eminim bizim marka tutkumuzdan fazla marka tutkun var.İsimlere bakıp yorum yapmak senin düşüncelerinle örtüşür.Benimkilerle değil.Gördüm en azından mücadele veriyor.Kaçmıyor.Geçen sene ilk 6 hafta-3'ler 4'ler attığımızda en önde iyi ki Rijkaard geldi diyenlerin başında olduğuna eminim.

benim hakkımda yaptığın garip ve nedensiz tahminleri anlayamadım

ayrıca bi adamı sırf adı Rijkaard olduğu için "vardır bi bildiği" diyerek takımını çökertmesini izlemek bence marka tutkusunun bir sonucudur...

Üst Alt