Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?


Amaçları türk futbolunu fenerbahçe ekseninde döndürmek isteyen bir kuruluşu izlemeyi artık kendime yakıştıramıyorum , siz nasıl düşünürsünüz beni çok da alakadar etmez ama benim için esas olan ARMA'mımaza yapılan saygısızlığa karşı dik durmakdır .Dileyen hastag'la destek verebilir #LigtvlerIptalNot : Amacım Fenerbahçe düşmanlığı yapmak kesinlikle değil sadece DÜRÜSTLÜK
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?bende var lig tv. bu sene şampiyon olamazsak zaten taahhüt cezasını öder gene de iptal ederim.
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?hala lig tv'si olan varsa , o ölen genç çocuğu düşünsünler , hepsi lig tv'nin para için yaptığı bu saçma sistemin "heyecan"ın sonucu.. o çocuğu düşündükten sonra vicdanları rahat ediyorsa iptal ettirmesinler
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?ne LIGTV yaaa herkes gibi ilegal bakin akilli olun....
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?İptal ettirin, gidin maçlarımızı cafelerde izleyin. Bu Play-off saçmalığı yüzünden 1 renktaşımız vefat etti, 1 tane de ölümden dönen taraftar var. Yazık çok yazık.
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?Güzel bir konu başlığı.Umarım amacı doğrultusunda gereken hassasiyet gösterilir.
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?Şuan için iptal ettirmedik uzun senelerdir evde Digiturk var , evde rahatça HD maç izleyebiliyoruz ama bu sezon şampiyon olamazsak iptal ettireceğiz! Bir kaç kez iptal ettirme noktasına geldik ama adamlar ne yaptı etti kapattırmadı , paragözler.
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?kapatın bir darbeden bizden yesin şeref yoksunları benden zokayı yedikten sonra süper final için ne mesaj ne aram yaptılar.
 
Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?-------Kaldırmışem gardaşşşşşş...Kurmuşem Türksat çanağımı, sonra birde almışem Tivibu 'mu...Nörecem la Digitürk'ü Acıtürk'ü............
 
Üst Alt