Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Aman sus sonra kavga çıkıyor forumda:D:D

Hiçbirşey olmaz.

Melih Bey gibi değerli birine, sırf bir duyumu tam anlamıyla gerçekleşmedi diye laf söyleme cesaretini kendinde görenler utansın.

Keşke bizler de onun gibi sıkı birer Galatasaray 'lı olabilsek...

uğur uçar,serkan kurtuluş..?? bence orta saha olsun..

Atak becerisi olan sag bek. 10 numaralı oyuncuya şimdilik bence gerek yok .

Hem zaten bu senede takımın sag tarafı patlarsa basın olsun taraftar olsun yönetimi tefe koyup çalarlar. Uçar a güveniyorum ancak bu riske girmeye gerek olmadıgını düşünüyorum .

Bazı konular futbol medyasında moda oluyor herkez indir bindir aynı şeyi konuşuyor bu sag bek konusuda boyle millete ciklet oldu. Bi adam alsalarda şu arasına karbon kağıdı konmuş yorumcuları sustursalar .

Hiçbirşey olmaz.

Melih Bey gibi değerli birine, sırf bir duyumu tam anlamıyla gerçekleşmedi diye laf söyleme cesaretini kendinde görenler utansın.

Katılıyorum ama çıkıyor işte çok çıktı. Neyse bakarsınız sneijder gelir:p Yuh çok uçtum galiba.

aynen nolur stoper de oynayabilen sag bek alin bir tane de ,transferi kapatip artik kadroyu,sistemi konusalim sadece...:D

Kaliteli bir orta saha ile şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

herkez birsey diyor. Yok sabah yok aksam. Halbuki kimse hic birseyden emin degil.

Hiçbirşey olmaz.

Ben hakaret etmesem de eleştirdiğim için biraz üztüme alındım.Eğer "anlaşıldı,3'te açıklanır,sabah kampta" demek yerine "anlaşılmak üzere,gelebilir,konuşuluyor" deseydi kimse birşey diyemezdi.

Melih beyin Galatasaraylılığına söyleyecek birşeyimiz yok ama Bülent Korkmaz'da en az onun kadar Galatasaraylı'dır ama ona edilmeyen hakaret kalmadı,onlara böyle tepki gösterdiğinizi hatırlamıyorum..

haldun üstünel isviçre de haberleri çıkınca,insan senderosla beraber dönmesini bekliyor.

Savunmaya yapılıcaksa takviye sag beke yapılır servet bu saatten sonra bi yere gitmez 4 tane topalıda sayarsak 5 tane milli takım stoperi var daha ne olsun.

Gelson fernandes ile gelebilir.

Hiçbirşey olmaz.

Bence utanmasi gereken biri varsi, Melih Bey'in kendisidir! Adam yüzünden kac kisi sabahladi bilgisayarin basinda!!! Burda renkdaslar bir biryle tartisti kendisi yüzünden.

Ve sirf bir duyum degil, kendisini söylemis oldugu cogu haber yalan oldu... Onun icin kimse kusura bakmasin, ama MS'nin transfer haberlerine inancim 0!!!! hatta, sifirinda altinda... Ha fotospor, ha MS, ikisi benim icin ayni transfer konusunda.

Ve Galatasaray'ligina hic birsey, demem, diyemem... Cünkü kendisi hakkinda fazla bilgim yok ve olmasinda... onun icin bu konuda yorumum yersiz olur.

Bence utanmasi gereken biri varsi, Melih Bey'in kendisidir! Adam yüzünden kac kisi sabahladi bilgisayarin basinda!!! Burda renkdaslar bir biryle tartisti kendisi yüzünden.

Ve sirf bir duyum degil, kendisini söylemis oldugu cogu haber yalan oldu... Onun icin kimse kusura bakmasin, ama MS'nin transfer haberlerine inancim 0!!!! hatta, sifirinda altinda... Ha fotospor, ha MS, ikisi benim icin ayni transfer konusunda.

Ve Galatasaray'ligina hic birsey, demem, diyemem... Cünkü kendisi hakkinda fazla bilgim yok ve olmasinda... onun icin bu konuda yorumum yersiz olur.

ustelik adam transfer suan kamp katiliyo dedi sonra eger transfer olmasa ismini soyleyecegim dedi ama hala kendisi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt