Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Bence utanmasi gereken biri varsi, Melih Bey'in kendisidir! Adam yüzünden kac kisi sabahladi bilgisayarin basinda!!! Burda renkdaslar bir biryle tartisti kendisi yüzünden.

Ve sirf bir duyum degil, kendisini söylemis oldugu cogu haber yalan oldu... Onun icin kimse kusura bakmasin, ama MS'nin transfer haberlerine inancim 0!!!! hatta, sifirinda altinda... Ha fotospor, ha MS, ikisi benim icin ayni transfer konusunda.

Ve Galatasaray'ligina hic birsey, demem, diyemem... Cünkü kendisi hakkinda fazla bilgim yok ve olmasinda... onun icin bu konuda yorumum yersiz olur.

ustelik adam transfer suan kamp katiliyo dedi sonra eger transfer olmasa ismini soyleyecegim dedi ama hala kendisi yok

Zaten verdigi cevaplara bakarsan, cok celiskiliydi... ben beklemedim, yattim, iyikide yatmissim :D

ustelik adam transfer suan kamp katiliyo dedi sonra eger transfer olmasa ismini soyleyecegim dedi ama hala kendisi yok

Haldun Ustunel transferi aciklamasin diye evinden aldirmistir belki, Mahmut Uslu'ya yaptigi gibi:D.

Saka bir yana Melih abi sadece duyumunu paylasti bizlerle. Gece ucte gelecek, eger anlasma olmazsa ben size aciklayacagim kim oldugunu dedi. Ama sitesini hala guncellemedi. Bu da demek oluyor ki, son anda bir puruz cikti. Ya da gorusmeler uzadi.

Haldun Ustunel transferi aciklamasin diye evinden aldirmistir belki, Mahmut Uslu'ya yaptigi gibi:D.

Saka bir yana Melih abi sadece duyumunu paylasti bizlerle. Gece ucte gelecek, eger anlasma olmazsa ben size aciklayacagim kim oldugunu dedi. Ama sitesini hala guncellemedi. Bu da demek oluyor ki, son anda bir puruz cikti. Ya da gorusmeler uzadi.

Tabi canım kesin öyle olmustur:)

Kim bu melih sabanoglu peygamber falanmı tövbe tövbe laf ettirmiyosunuz adam sizi yiyor hala melih abi assagı melih abi yukarı:p

yada adam bizimle resmen alay etti

Laf neden dönüp dolaşıp aynı yere geliyor.GALATASARAY YAYIN ORGANLARI dışında hiç bir yere %25 bile inanmayın.Zira Mehmet Şenol Bey bile Haldun Üstünel söylemeden bilemez.O yüzden de site güncellenmez.

Melih Bey heyacanından hata yaptı. Kimi kendine göre haklı şekilde olgunca eleştirdi. Kimilerinin ne yaptığıda ortada. Ama sonuç itibari ile konuşulan kişide Ömer Çavuşoğlu , Ali Şen değil.Vereceğiniz en makul eleştiri, sitesine girip okumamaktır kendisini.Ya da bir eleştiri maili atabilirsiniz.Hangimiz hayatlarımızda üçüncü kişilere zarar veren hata yapmıyoruz.Biraz empati lütfen!!!

Bu gidsle, MS'den kaynak göstermiyelim diye kampanya baslatacagim, herkes birbirine giriyor o'nun yüzünden...

Sakin beyler, saki...

Yönetici notu:
[FONT=&quot]18. Galatasaray Spor Klübü üyesi bir görevliye,Galatasaray Spor Klübü yönetim kurulu ve sporcusunu eleştiri düzeyi dışında aşağılayan, hakaret eden üyelerimize 1 aydan başlayan sürelerde Mesaj Yazamama Cezası (MYC) verilecektir. [/FONT]

Bu gidsle, MS'den kaynak göstermiyelim diye kampanya baslatacagim, herkes birbirine giriyor o'nun yüzünden...

Sakin beyler, saki...

Yazıları dışında transfer konusunda bir farklılığı yoktur, bu yüzden neden herkes %100 olucakmış gibi hareket etti...Kendisi de der zaten GSTV ve GSMobile dışında kaynağa gerek yok.

Milletin birbirine girmesi, forum yöneticilerinin hoşgörüsünden dolayıdır. Cezalar verilseydi bu konular bu kadar uzamazdı.Yöneticilerin hoşgörüşüne saygısı olan, ona göre davranır.

Haldun Üstünel'in nerede olduğuna dair söylentiler vardı ama en azından bugün nerede olduğunu biliyoruz :D

Almanya - Bochum kampında kendisi

B_e1fa69f0e23809f2d000b1beca8699c5.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt