Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkya arkadaşlar haldun üstünelin böyle bi açıklama yaptığına inancım tam deil.çünkü bu kadar net bi açıklamayı bizim yöneticilerimiz yapmaz.yapsaydı eğer tüm haber sitelerinde verilirdi.ama sadece 2 sitede rastladım ben bu habere.ve aynı yazılar kopyalanmış.nedense bende öyle düşünüyom renktaş. ama işte bi ümit:eek:
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkSüleyman Rodop ya Lig Tv ye transfer oldu ya da Haldun Ustunel Sulo'nun manevi oglu?2 transferi hemen acıklamaz bu 1.Aralarında en az 2 gun olur bu 2.Haldun gibi bir insan sulalesını ıkna ettık demez 3.Gs Sk burası yaw dingonun ahırı degıl ne bole sulale felan.Yok kayınco,baldızını ıkna etmek ıcın buyukannesıne gıttım felan bunlar artık SUC VE CEZA gibi klasıklesti ;)
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkbence basında hic cıkmaydan bi oyuncu olacak en iyisi isim tahmini yapalım
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkÜstünel, önümüzdeki hafta sonuna kadar biri stoper biri de forvet olmak üzere iki futbolcuyla Galatasaray'ın Hollanda kampına katılmayı hedeflediğini söylerken "Peşinde olduğumuz iki oyuncuda sona yaklaştık. Ancak neredeyse tüm sülalesini bile ikna etmek zorunda kaldık. Çok yorulduk, ama buna değdi. Biraz daha sabır" dedi.Üstünel, Servet Çetin'le ilgili olarak da "İçimden bir ses bu saatten sonra Servet'in Marsilya'ya transferinin gerçekleşmeyeceğini söylüyor... Keşke bu transfer gerçekleşseydi. Çünkü Servet de gitmeyi çok istiyordu ama olmadı" ifadelerini kullandı.kaynak: https://ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=6&r=1&hid=58159Eğer haber doğruysa ve şu kalınlaştırdığım yeri gerçekten söylemişse ki hiç umut vermiyorum... Kewell ve Baroş'tan daha iyi iki transfer gelecek ama işte doğru olduğuna pek inanmıyorum.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkHaldun Üstünel in agzindan duyduk ya, neye inanmiyosunuz? ;)

Bence ikna etmemiz baya bi zaman aldiysa yildiz futbolcudur. Hadi INsallah!

Bi Forumdan aldigim bilgiye göre bugün 90% bi transfer yapcaz.. ama dedigim gibi, sadece bi bilgi, onlarin yalancisiyim.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkBurak, HaldunÜstünel in bu röportaji LigTV de geldi, 100% dogru, daha dün onun agzindan duydum ;)
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkgeliyorsa neill ve m.owen, yada onyewu ve v.nistelrooy
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkArtık somut adımların atılma zamanı geldi geçiyo bile alsınlar artık futbolcu.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık

Eğer haber doğruysa ve şu kalınlaştırdığım yeri gerçekten söylemişse ki hiç umut vermiyorum... Kewell ve Baroş'tan daha iyi iki transfer gelecek ama işte doğru olduğuna pek inanmıyorum.Servet in gitmemesi demek bir orta saha alabiliriz demek anlamına geliyo yabancı hakkını burda kullanabiliriz birde forvet zaten şart.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkHadi hayırlısı.Biri Neill'dır büyük ihtimalle.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkarkadaşlar ben resmi siteye mail attım söz konusu açıklamlara ilişkin bilgi istedim.sizde isterseniz birer msj atın.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkdaha geçende 1 orta saha-1 forvet diye haber vardı üstünel dedi diye şimdi 1 stoper-1 forvet mi oluverdi. ilginç. bence üstünel bu kadar çok şey paylaşmaz medyayla, videosu falan yoksa haberin inanmam ben.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkServet kalırsa bir orta saha bir forvet olur transfer bana göre.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık1.Owen,Babel

2.Neil , Onyewu , Sendoros'tan biri bence..
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkRijkaard Owen'ı istemez.Forvet : Babel,Gio,Quaresma gibi kanat oyuncusudur.

Stoper : Ayakları iyi olan bir stoper,Meira tarzı biridir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt