Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Uğur Uçar iyi bişey dediğimiz yok ama Gökhan Gönülden de iyi değil şimdi dürüst olalım.

uğur ucar gökhandan daha oturaklı..

gökhanın hızlı ileri cıkışları var ama uğur defansif olarak daha iyi...

orta yapma konusundada kendisini iyi geliştirdi..

gökhan iyi cıkış yaptı ilk yılında ama gecen sene cok istikrarsızdı...

bence istikrarsız bir oyuncu olarak devam edecek..

Kesinlikle Gökhan'dan daha iyi Uğur sakatlanmadan önce asist krallığına gidecekti neredeyse eğer eski performansına dönsün süper olur bir 5 yıl sıkıntı çekmeyiz onada 10 m€ vermezlerse:D:D

Kesinlikle Gökhan'dan daha iyi Uğur sakatlanmadan önce asist krallığına gidecekti neredeyse eğer eski performansına dönsün süper olur bir 5 yıl sıkıntı çekmeyiz onada 10 m€ vermezlerse:D:D

Bana kızabilirsiniz ama Gökhan ı ben çok beyeniyorum Uğur da iyi ama bence yarım adım Gökhan önde .Bu ne demek oluyo sağ bek almaya gerek yok.

uğur ucar gökhandan daha oturaklı..

gökhanın hızlı ileri cıkışları var ama uğur defansif olarak daha iyi...

orta yapma konusundada kendisini iyi geliştirdi..

gökhan iyi cıkış yaptı ilk yılında ama gecen sene cok istikrarsızdı...

bence istikrarsız bir oyuncu olarak devam edecek..

Bence yanılıyorsun Gökhan defansı özellikle ters kademeyi çok iyi yapıyor.İki yılda kendini baya bir geliştirdi.Ayrıca istikrarsız dediğin adam 2 senedir yılın 11inde.

Bana kızabilirsiniz ama Gökhan ı ben çok beyeniyorum Uğur da iyi ama bence yarım adım Gökhan önde .Bu ne demek oluyo sağ bek almaya gerek yok.

Yoo niye kızalım beğenmek göreceli bir kavramdır. Belkide ben tarafsız bakamıyorum ama ne bileyim Uğur'un oyun anlayışı bana daha güzel geliyor.

ben neill ve babel olacak diyorum(inş. öyle olur da diyorum)

Senderos ve Neill çok yavaş adamlar. gerek olduğunu düşünmüyorum. bize hızlı ve topu iyi kullanacak adamlar lazım.

vayy gürhana bakk yorumda yazarmışş:D:D el salla gürhan:D bnde diyorumki neill ve hiç gündemde olmayan bir isim gelecekk ...!

Allahım ya :D:D hani Senderos'du iddiaya giriyordun benle şimdi niye Neill diyorsun :D

biri Leo franco diger ilucas neill 2 side bonservissiz alınacak işte onu demeye getiriyor lafı..;)

Üst Alt