Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak! - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!

Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!

Pino Gelirse zaten , Kupayı direk bize versinler.Kadroda en çok görmeyi istediğim kişi!

Baros

Pino----------------------Keita​

Böyle bir ileri üçlü hayal ediyorum.:eek:

bugünlerde baya bir sessizlik var bu sessizlik neyin habercisi sizce hayramı yoralım şeremi ?

Pino Gelirse zaten , Kupayı direk bize versinler.Kadroda en çok görmeyi istediğim kişi!

Baros​

Pino----------------------Keita​

Böyle bir ileri üçlü hayal ediyorum.:eek:

Hocam bu pino dönerci ismi değil miydi ya :D

pino.JPG

Çok kere yazdım bi kere daha yazıyım kewellin müthiş bi adamlıgı kişiligi karakteri olmasa sezon sonu gönderilirdi.

Çok ekstradan takıma katkısı yok en azından benim bekledigim kadar takıma etkisini görmedim performans olarak üst düzeyde degil ama takımında kewell varsa pinoyu alıp kewellı bi kenara atamazsın baska sebeplerden dolayı.

Çok kere yazdım bi kere daha yazıyım kewellin müthiş bi adamlıgı kişiligi karakteri olmasa sezon sonu gönderilirdi.

Çok ekstradan takıma katkısı yok en azından benim bekledigim kadar takıma etkisini görmedim performans olarak üst düzeyde degil ama takımında kewell varsa pinoyu alıp kewellı bi kenara atamazsın baska sebeplerden dolayı.

Kewell çok büyük oyuncu yemişim Pino'yu,sağ beki yok bu takımın!

Kewell dünyanın en iyi kanat oyuncularından birisidir. Kıymetini bilin! Zamanında sakatlıklar yaşamasında Barcelona'nın kadrosunda yer alıyor olurdu... Veya bu sene Real Madrid'e transfer olurdu!

Zamanında Liverpool'a giderken, Barça'dan teklif almış ama Liverpool'u tercih etmiştir.

begenmedigin Kewellı sakatlanmasa rüyanda bile göremezdin

Vay beh, Kewell'i bile begenmez olduk. Kusura bakmayin da gecen sezon Kewell takimin en iyilerindendi sakatligi olmadigi surece. Ya adam mac boyu birsey yapmasin ama bir sutu macin kaderini degistirebiliyor (ornegin Bordeaux maci) ...

Birde gecen sezon Skibbe takimi daha iyi calistirsaydi ve Kewell'i gerektigi mevkide surekli oynatsaydi cok daha iyi olurdu Kewell ki bu sezon surekli oynatilirsa en buyuk transferimizin Kewell olacagini dusunuyorum. Arda'da orta saha'nin 3lusunde oynasin ki bunu becerebilir. Tobol macinda orta alanda oynadi mesela ...

Şu zamanında lafına bitiyorum ya adı ustunde zamanında ben dili gecmiş mişli gecmiş zamanı demiyorum şimdiki zamanı diyorum.

Kewelli begenmiyorum demedim ben bekledigimden az takıma katkısı oldugunu söyledim oyuncu olarak futbol bakımından söylüyorum;)

Ben derdimi anlattıgımı düşünüyorum anlayana.

arkafaslar gecen sezonki sakatlar tamamiyla idmanlardan dolayiydi cunku skibbe iyi calistirmiyodu ve sakatlaniyorlardi

Aynen öyle bizim çoğu maçı 70 ten sonra vermemizin de nede buydu hep gol yedik son 20 dakikalarda takım hiç çalışmamıştı.

Üst Alt