Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Arkadaşlar öyle bir laf dedi mi gerçekten?Haldun Abi ile ne zaman röpörtaj olmuş?

mantıkılı bi hamle....ama nondanın gönderilmesini nasıl açıklayacak o zaman yönetim onu merak ediyorum

Şuanda LigTv ana haber bülteni var.Birazdan girecekler haberi izlemek isteyenler bakabilir.

Anlamadığım bu yönetim ya bir mevkiyi şişirdikçe şişiriyor ya da bir mevkiyi boşalttıkça boşaltıyor.Caner gitti Arda'nın gitme olasılığı var Kewell da giderse sol kanatta kimse kalmayacak.

şahsi fikrim Kewell i bırakmak çok yanlış,oyna deyince oynayan yedek kalınca sorun yapmayan ve takımdaki gençlere örnek olabilecek biriydi, +2 için bile kalması yeterliydi.

evet evet az önceden ben gördüm konuşmayı... Kalben üzüldüm ama gerekliydi .. Ama hiç kmse alınmayacaksa çok gereksiz olduğunu düşünürüm.. bu sezon sözleşmesi bitiyorsa ve düşünülmüyorsa nondaya yazık oldu en azından bir sezonluk.. çok birşey değişmezdi belki ama ... Umarım kadromuz bu sefer yine bomba gibi gelir.. en azından takım gibi , eski arda gelse de yeter (mental olarak)

Ligtv röportajı tekrar yayınladı.Aynı şeyleri eksiksiz söyledi Üstünel.

Abi bugün ben başka bir haber okudum.Kewell daha düşük bir ücrete evet derse imzalanacak diye

Haldun Üstünel'in söylediklerini canlı olarak izlemekle,ne olduğu belli olmayan,kesin olmayan haberi okumak arasında fark vardır Deniz,gidiyor ne yazık ki.

Üst Alt