Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

iyi düşünülmüş , amatörlükten uzak büyük ve güçlü bir kulübün alabileceği karar...destekliyorum

Kewell'ı gönderen zihniyet kimi alacak bakalım.

uygulamaya çalıştığımız sistemde ilk 11 e 1. olarak yazılacak adamı gönderiyoruz,olmadı yedek santrafor olarak kullanırsın,sonradan girdiği çoğu maçı değiştirir,hangi akla hizmet gönderilir arkadaş,sinir oldum iyice:mad:

Nereden çıktı dedim,nereden çıkardınız demedim.

İyi oku !

Okuduğunu anlamayan adamlarla uğraşıyoruz ha.

Ayrıca bende lig tv yok maalesef.Sitesinden takip edebiliyoruz.

hem haberleri takip etmiyorsun sonra da kewellin gidecegi nereden cikti diyorsun.Ilginc...

peki ben ne demisim????? Iyi oku

Daha iyilerini getirecekmişiz şaka gibi ya.Siz daha Kewell'ın kim olduğunu anlayamamışsınız.Bu takım için neler ifade ettiğini kavrayamamışsınız.Ben bu nankörlüğe diyecek laf bulamıyorum.İnanın ilk defa yönetimden soğudum.Bu saatten sonra kimi getirirlerse getirsinler çok da umrumda değil,sağlık ekibini göndermeyip Kewell'ı gönderenlerden akıllıca bir hamle beklemiyorum

Şunu da peşinen söyleyim Galatasaraylılığım sorgulanamaz ama yönetime olan inancım çok zayıfladı.Bu adam keyfinden sakatlanmadı,keyfinden aylarca uzak kalmadı.Yazıklar olsun ne diyim yazık,Fenerlilerin bile gıptayla baktıkları bir oyuncumuz gönderiyoruz yazık ki ne yazık

Kewell takımda sisteme en iyi uyan ve deyim yerindeyse bu sistem için yaratılan bir futbolcudur o derece sistemimize uyumludur kendisi ki bu sene kısa dönemde gösterdiği performansı hepimiz gördük. Forvet özellikli kanat oyuncusu yani Kewell. Bizim sistemde de 2 tane kenar forvet var, bu yüzden Kewell bu kadar ön plandaydı bu sene.

Bakalım Kewell'ın yerine aynı futbol zekası, aynı pas tekniği, aynı şut tekniği, aynı forvet özellikli kanat/forvet oyuncusu nereden alacaklar merak ediyorum doğrusu. Planlama felan yapılmıştır kesin ama insan merak ediyor böyle şeyleri.

Ayrıca Kewell kalmayacağına göre Giovani'de alınsın diyorum artık.

Eğer Giovani'de alınmaz ise büyük hayal kırıklığı yaşarım şu haberden sonra...

hem haberleri takip etmiyorsun sonra da kewellin gidecegi nereden cikti diyorsun.Ilginc...

peki ben ne demisim????? Iyi oku

Lig tv'nin sitesindeki röpotaja göre konuşuyoruz burada.Orada Kewell ile ilgili bir cümle geçmedi.Haberleri takip etmiyorsun falan ne demek.Soralım bi dedik.

Cevap vermek zorunda değilsin ayrıca.

+ Türkçe'ye,imla kurallarına özen göster.Cümle büyük harfle başlar.

Harry Kewell, kısa sürede çok sevdik onu. Sempatikliği, iyi futboluyla. Manevi olarak gitmesini asla istemiyorum ama, maddi ve takımın iyiliği için gitmesi bence en doğrusu olacaktır. Zaten yarım sezon yoktu. Başarısızlığımızın en büyük sebeplerinden biri de belki buydu. Kewell'ın takıma aşıladığı takımlık ruhu, Galatasaray ruhunun olmamasıydı. Kewell yerine Nonda olsaydı belki UEFA Kupası'da bile çok iyi şeyler olabilirdi ama maalesef olmadı. Bu yüzden Harry'i suçlamak yersiz olur ama yaşı da ilerledi. Gereken performansı gösteremeyebilir ve bu yüzden hem taraftar, hemde Kewell için en iyisi gitmesi olur bence. Üzüldüm, ama takım için en iyisi bu olacaktır.

Kewell takımda sisteme en iyi uyan ve deyim yerindeyse bu sistem için yaratılan bir futbolcudur o derece sistemimize uyumludur kendisi ki bu sene kısa dönemde gösterdiği performansı hepimiz gördük. Forvet özellikli kanat oyuncusu yani Kewell. Bizim sistemde de 2 tane kenar forvet var, bu yüzden Kewell bu kadar ön plandaydı bu sene.

Bakalım Kewell'ın yerine aynı futbol zekası, aynı pas tekniği, aynı şut tekniği, aynı forvet özellikli kanat/forvet oyuncusu nereden alacaklar merak ediyorum doğrusu. Planlama felan yapılmıştır kesin ama insan merak ediyor böyle şeyleri.

Ayrıca Kewell kalmayacağına göre Giovani'de alınsın diyorum artık.

Eğer Giovani'de alınmaz ise büyük hayal kırıklığı yaşarım şu haberden sonra...

bak hiç ama hiç abartmıyorum,gio sol kanatta kewell ın veriminin yarısını veremez,kimi alacaklar sola cidden ççoookkk merak ediyorum,şimdi bu adamı fener yada bjk çok iyi para verip alırsa ne b.k olcak,en çok ona sinir olurum:mad:

Yönetim kesinlikle en doğru kararı verdi bence. Sene ortasında ve bu sene başı yapılan transferlere bakacak olursak takımı gençleştirme operasyonu var. Devam da edecek gibi. Açıkçası ben pek şaşırmadım. Bekliyordum böyle bir kararı. Artık Kewell takımda kalsaydı da pek verim veremezdi.

bak hiç ama hiç abartmıyorum,gio sol kanatta kewell ın veriminin yarısını veremez,kimi alacaklar sola cidden ççoookkk merak ediyorum,şimdi bu adamı fener yada bjk çok iyi para verip alırsa ne b.k olcak,en çok ona sinir olurum:mad:

Şuanlık vermeyebilir onu tartışmıyorum, ama 1-2 seneye verebilir. Unutma ki Giovani 21, Kewell 31 yaşında. Arada koskoca 10 sene var :)

Şuanlık vermeyebilir onu tartışmıyorum, ama 1-2 seneye verebilir. Unutma ki Giovani 21, Kewell 31 yaşında. Arada koskoca 10 sene var :)

tamamda kewell bildiğin orijinal oğlu orijinal sol kanat,her yönden müthiş adam top sürer,şut atar,içeri girer,kafa topları iyi,gio sol kanat oyuncusu değilki sağ kanatta iyi sayılır ama keita var orda da,sola birini alacaklar bence ama kewell ayarında olmayacaktır buna eminim

Lig tv'nin sitesindeki röpotaja göre konuşuyoruz burada.Orada Kewell ile ilgili bir cümle geçmedi.Haberleri takip etmiyorsun falan ne demek.Soralım bi dedik.

Cevap vermek zorunda değilsin ayrıca.

+ Türkçe'ye,imla kurallarına özen göster.Cümle büyük harfle başlar.

onu bunu bosver sen önce sorumu cevapla.Ne demisim ben? nereden cikti mi yoksa nereden cikardiniz mi?cevabini bekliyorum :D:D:D

onu bunu bosver sen önce sorumu cevapla.Ne demisim ben? nereden cikti mi yoksa nereden cikardiniz mi?cevabini bekliyorum :D:D:D

Onu bunu boşver dediğin konuya biraz özen göster.Hala dikkate almamışın.Ayruca madem benim haberleri takip etmediğimi düşünüyorsun neden cevap verme lüksüne kaçıyorsun ki.

Ben sorarken "Nereden çıktı" dedim sende "Nereden çıkartınız" anladın.Mesajını değiştirmiş olmalısın.

Üst Alt