Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor?

sabaha karşı 4 te kewell gece 1 de dos Santos açıklanırdı. en güzel detay ise isimler hiç basında yazılmaz çizilmez direkt x futbolcu Galatasaray da diye haber olurdu.
bilmiyorum belki 15 yıl oldu böyle transfer dönemi ve keyfi yaşamadım verimli verimsiz ayrı konu transfer konusunda uzmandı hatta prof tu Haldun abi. at kuyruğu, diksiyonu, kaliteli adamdı falcao yu 2.5 ayda değil 2 günde ikna ederdi mesela.
en büyük dileğim transferden sorumlu yönetici olarak tekrar görmek Haldun abiyi o keyif şampiyonluk kadar güzeldi eskiler katılır

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu kadar destek gören ve unutulmayan bir yöneticinin yıllardır kulübün yanından bile geçmemesi çok ilginç.

Tamamen kişisel tercih gibi görünüyor.

Twitterda salaga yattigi videolu bi konuda begenimi kazanmisti reis. Niye sordun

Bilmem aklima geldi durduk yere. Soyadlari birbirine yakin diye herhalde. O donemi dogru durust hatirlayan fazla kisi yok buralarda. Ben de iyi miydi kotu muydu tam hatirlayamiyorum dogrusu. Ama nedendir bilinmez yonetime bir prestij, elegance getirmisti diye aklimda kalmis. Ictigi purolardan olabilir :cigara:

Schalke CEO’su Clement Tönnies: “Bizim Lincoln’ü satma niyetimiz yoktu ancak Haldun Üstünel geldi zorla randevu aldı, 2 saat görüştük. İnanılmaz bir diksiyonu ve ikna kabiliyeti vardı. 5 milyon gibi komik bir fiyata Lincoln’u sattım. Ertesi gün uyanıp ‘ben ne yaptım’ dedim”

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt